Prečo žena sníva o korytnačke?

Toto pomalé, ale hrdé zviera v mnohých knihách snov je symbolom úzkej radosti, naplnenia túžob a realizácie cieľov.Ale nie všetko je také jednoduché.Čo môže žena snívať o korytnačke?Mali by ste si zapamätať lepší sen, aby ste správne interpretovali predpoveď, aby ste vzali do úvahy všetky malé podrobnosti o zápletke.

Preto: Zobudil sa, spomenul si, že korytnačka mala sen?Zaznamenajte sen úplne podrobne.Koľko zvierat tam bolo, ako sa správali, čo vás obklopilo, ako ste reagovali na korytnačku.Krmili, hladili alebo dali, dali?Všetko je dôležité, na všetkom záleží.

Ďalej považujeme najobľúbenejšie a najčastejšie interpretácie sna, v ktorom žena sníva o korytnačke.

Populárne interpretácie

Dôležité: predpovede kníh snov sa vždy neuskutočnia.Pretože sen je predovšetkým signálom podvedomia, znamením, ktoré mozog vysiela.Hovorí: v tejto oblasti života musíme pracovať, aby sme si zaslúžili úspech alebo sa vyhli problémom.Preto nie je potrebné slepo veriť v knihy snov, ich interpretácie si môžete vziať len na vedomie, aby ste na sebe pracovali.

Významy spánku, v ktorých korytnačky sní o žene, môžu byť tieto:

 • Ak zviera pláva vo vode , totodobré znamenie.Vo vašom živote prišla scéna na naplnenie túžob.Nastal čas, aby sme si uvedomili všetko, aj tie najodvážnejšie a najvnútornejšie nápady.Okolnosti budú priaznivé pre úspešné dokončenie všetkých plánovaných prípadov.
 • Ak ste mali kreslenú korytnačku , akoby z komiksu, more vás čakápotešenie.Biely pruh v živote príde veľmi nečakane a bude trvať dlho.Život sa čoskoro zmení na nekonečné ohňostroje a oslavy.

Záleží na tom, ako sa zviera správalo vo vašom sne.Pokúste sa spomenúť na správanie korytnačky:

 • Ak je zviera agresívne , napadne vás a uhryzne.Čoskoro budete mať veľmi silné pokušenie, ktorému bude ťažké odolať.Musíte to však urobiť, inak sa stane nešťastie.Nepodľahnite emóciám - myslite hlavou.
 • Ak ste sa pokúsili chytiť korytnačku , v skutočnom živote uspejete v novom podnikaní.Vyskúšate sa v predtým neznámej oblasti činnosti a uvedomíte si, že ste našli svoj cieľ.
 • Ak ste snívali, žekorytnačka žije vo vašom dome , môžete očakávať výlet do zahraničia, dovolenku alebo len príjemný pobyt.Prvýkrát po dlhom čase budete môcť relaxovať a získať veľa pozitívnych emócií.
 • Ak ste pripravili polievku z korytnačky, ktorú ste videlia zjedli ste ju , vaša povesť v reálnom živote zlyhá.Budete vinní - dopustíte sa trestného činu, ktorý spôsobí, že spoločnosť vznesie vlnu odsúdenia.Pokúste sa správať dôstojne a neodvážte sa riskovať riskantné činy.
 • Ak ste videli dve korytnačky, ktoré sa pokúšajú rozmnožovať , naznačuje to skrytú túžbu po romantike, intimite a intímnych vzťahoch.Ste sami a ste zúfalí nájsť vhodného partnera.Nerobte si starosti - čoskoro sa váš vybraný objaví na obzore.

Totonajbežnejšie interpretácie, ktoré sú uvedené v najpopulárnejších knihách snov.Existujú však aj súkromné.

Súkromné ​​tlmočenie

Autori niektorých snov nesúhlasia so všeobecným názorom a vydávajú vlastné tlmočenie.Napríklad:

 • Freud veril , že veľké množstvo morských korytnačiek s hrubými lastúrami, ktoré ste videli v bazéne, akvárium (to znamená mimo ich prirodzeného prostredia) znamená, žemáš problém!Ste notoricky presvedčení o svojej vlastnej sexuálnej príťažlivosti.Preto často meníte partnerov, aby ste dostali potvrdenie, že ste k dokonalosti.Zastavte sa a skúste milovať sami seba, inak povesť skončila.
 • Ak dievča sníva, že sa v jej dome usadilo niekoľko veľkých korytnačiek , čoskoro bude mať statusového fanúšika.Bude to bohatá, vplyvná osoba, ktorú úprimne miluje.
 • Ak korytnačky snívajú mimo svojho domova , je čas myslieť na manželstvo.Váš čas začína hľadať partnera.Svadobnú lehotu neodkladajte, ak už vyvolená ponuku predložila.
 • Mnoho malých korytnačiek s veľkosťou dlane, ktoré od vás utekajú , nie je dobrým znamením.Čoskoro začne rad zlyhaní: bude treba prekonať mnoho malých, ale nepríjemných ťažkostí.Toto obdobie však skončí rýchlo a veľa šťastia sa k vám vráti.

Vo väčšine prípadov korytnačky snívajú o dobrých udalostiach v osobnom a rodinnom živote.Preto nie je dôvod na obavy.