Prečo žena sníva o melóne?

Melón je veľký šťavnatý červený bobule.Všetky červené ovocie /bobule v snoch majú určitý symbolizmus - láskavé pocity a vzťahy.Prečo žena sníva o melóne?Interpretácia závisí od zápletky sna a stavu samotného melónu - v akej podobe ho snílek videl.

Všeobecný význam

Zrelý červený melón vedie k zmyslovým pôžitkom a potešením.Veľa bobúľ vody je symbolom vášne, bohatej a hlbokej.Nezrelý plod hovorí o počiatočnom alebo nezrelé pocity.Ak snívateľ uvidel nezrelé bobule, nové vzťahy sa môžu rýchlo stratiť.Vyzreté alebo zhnité melóny znamenajú sklamanie z lásky, blednutie pocitov.Hnilé bobule môžu byť tiež varovaním pred gynekologickým ochorením.

Interpretácia spánku sa líši v závislosti od osobnosti snívateľa a od jeho životných okolností.Mladé vydaté ženy snívajú o melóne počas tehotenstva, o starších manželkách - o rešpekt v rodine, o obavy žien v súvislosti s kariérnym rastom - o povýšenie na pracovný rebrík.Pre mladé dievčatá, vodné melóny snívajú o materiálnom zisku.Ak dievča sníva o svadbe, táto udalosť sa čoskoro uskutoční.

Hnilý alebo kvasený vodný melón sľubuje veľké problémy v živote - prerušenie vzťahov, zničenie rodiny, sklamanie v milovanej osobe.

Akcie s melónom

Vo sne môžete jednoducho vidieť melón alebo s ním môžete vykonávať určité akcie:

  • jesť;
  • s niekým zaobchádzať;
  • rezané nožom;
  • nakupovať na trhu;
  • pokračovaťruky;
  • pozri tykev.

Za alarmujúci sen sa považujerezanie melónu nožom tehotnou ženou : vaše dieťa je v ohrození.Okamžite by ste mali kontaktovať gynekológa a byť vyšetrený.Symbolika melónu spolu s nožom môže byť príčinou neplánovaného tehotenstva a následného potratu pre ženu.Rezanie melónu - v rozpore s kolegami alebo doma.

Jesť šťavnaté bobule vo sne- kniha snov poskytuje nejednoznačný výklad.Tento pozemok môže byť príčinou šťastia v podnikaní a problémov s obličkami kvôli narušeniu vodnej rovnováhy v tele.Melón rozdelený na kúsky predstavuje zisk z predtým investovaných investícií, ako aj z návratnosti starých dlhov.

Kúpiť melón na trhu- kniha snov sľubuje zisk.Ak však snívateľ v čase nákupu pochyboval o výbere konkrétneho bobúľa, v živote bude šanca na obohatenie zmeškaná.Preprava ťažkého melónu z obchodu je v živote veľkým problémom, zaťažujúcim zodpovednosť.

Vidieť veľké pole s vodnými melónmije veľmi priaznivým znakom pre snílka.Toto prorokuje naplnenie drahých túžob a dosiahnutie blahobytu v živote.

Namočené /solené melónynaznačujú nezvyčajné dobrodružstvo, pokušenia a riziko spáchania vyrážky.Ak ste užili takéto bobule, buďte v živote opatrní: nestrácajte hlavu, takže nebudete ľutovať hektický čas.

Výsev semien melónu na melónovom poli- do šťastnej a prosperujúcej budúcnosti.Osud pre vás pripravil skutočné prekvapenie - potešenie,šťastné zmeny a udalosti.Užívajte si život múdro.

Interpretácia kníh snov

Freudinterpretuje tento sen z erotického hľadiska: vodný melón symbolizuje orgazmus.Ak žena vyseká bobule vo sne - v živote jej chýbajú orgazmy, napodobňuje ich pre potešenie svojho partnera.Zbierať melóny na melóne - príjemné potešenie od partnera.Jedzte sladký melón - očakávajte prekvapenie od svojho partnera v posteli.

Výklad snov od A do Zsa domnieva, že vodný melón sľubuje dievčaťu lož a ​​žene tehotenstvu.Udržiavanie ťažkého zrelého ovocia je náročnou prácou a problémom.Kúpa melónu znamená znášať obavy ostatných.

Dreambook z 21. storočiasa domnieva, že vodný melón je sen o prekážkach a drobných problémoch.Zrelé bobule predstavujú tehotenstvo pre mladé ženy, neočakávaný odchod pre staršie ženy a svadbu pre dievčatá.Nákup melónu je doživotným dohľadom.Existuje bobule - na čiernom pruhu v živote, vidieť tekvicu - profitovať a radovať sa.

Univerzálna kniha snovinterpretuje víziu bobule pre veľké zmeny.Vystrihnite bobuľu nožom - pre nešťastnú lásku, vyberte si vodný melón - pre problémy, kúsok bobule - pre sklamanie z partnera, rozbitý melón - zničiť vzťahy /rozvod, pre tehotné ženy je tento sen prázdny, zaobchádzať s niekým z melónu - pre pozitívne zmeny v živote.