Prečo žena sníva o papagáji?

Jasné perie, kopírovanie zvukov, hlasitosť a veselý charakter - tieto vlastnosti sú neodmysliteľnou súčasťou vtákov zo zahraničia.Veľké alebo malé - vždy vytvárajú rozruch, hluk a zábavu.Prečo žena sníva o papagáji?Obraz vtáka symbolizuje hlučnú spoločnosť, klebety a prázdnu zábavu.Farebné perie vtákov však symbolizuje živé dojmy a veselý charakter - komunikačné schopnosti a rýchle prispôsobenie sa okolnostiam.

Obrázok papagája je perie

Význam spánku je do značnej miery determinovaný farebnosťou peria vtáka. Nezvyčajná svetlá farba peria symbolizuje správy alebo klebety, nové informácie. Keďže hlavná farba vždy dominuje vo farbe peria, mala by sa tomu venovať pozornosť:

 • žlté perie sú falošné zvesti;
 • modré perie - informácie vás prinútia premyslieť;
 • červené perie - klebety o osobnom živote človeka;
 • čierne perie - informácie sú zdeformované negatívnymi poznámkami.

Červené perie symbolizuje podvedomé obavy:

 • spoločenské obavy - strach z poníženia, nedosiahnutia želaného;
 • duševné - slaboch, sebaľútost;
 • fyzické choroby - nedostatok sily, fyzické postihnutie.

Biely vták- už ste takmer dosiahli novú realitu, minulé obavy sú pozadu.Môže terazpokojne sa zapájajte do nových projektov, budujte harmonické vzťahy so svojím milovaným, užívajte si pokoj.

Žltý papagájje spojený s radosťou a zábavou, pozitívnou slnečnou energiou.Užite si svoj život.Teraz všetko funguje ľahko - stretnutia a rozlúčky, nové projekty a zámery.

Modrý papagájsymbolizuje rovnováhu.Teraz je dôležitá rovnováha duševných síl, čas na premýšľanie o tom, čo bolo pokryté, preosievanie nepotrebných informácií.Zosúlaďte svoje psychické sily, uveďte svoju dušu do rovnováhy.Blue Parrot - čas na konanie.

Viacfarebné vtákysediace na jednej vetve symbolizujú komunikáciu.Teraz môžete ľahko komunikovať s ľuďmi, nájsť spoločné témy pre konverzáciu, nájsť potešenie z komunikácie.Viete, ako prilákať partnera, získať úctu a dôveru.Poskytuje vám priateľskú podporu a komplexnú pomoc.

Správanie vtákov

Kričiaci papagájesymbolizujú hlučnú spoločnosť a prázdnu zábavu.Plýtvate emocionálnymi zdrojmi a duševnou silou.Klebety šíriace skreslené povesti sú vo vašom okolí.

Teraz nie je čas kritizovať kohokoľvek, predkladať pripomienky, zapojiť sa do verejného odsúdenia.Nedá sa vyhnúť zosmiešňovaniu a kaviáru z blízkeho kruhu a kolegov.Je lepšie "ísť do tieňa" až do priaznivého obdobia.

Aký je senhovoriť papagája ?Tento obrázok môže neprestajne vyjadrovať skutočnú osobu.Ak môžete rozlíšiťslová papagája, vezmite do služby informácie - to hovoria ľudia vo vašom okolí.

Tiež hovoriaci papagáj vo sne vás môže varovať, aby ste mali zavreté ústa, aby ste nehovorili o absurdite v spoločnosti.Naučiť papagája hovoriť - snívačka šíri zvesti o iných ľuďoch.

​​
 • Vidieť papagája vo sne je nečakaná radosť.
 • Papagáj sedí na ramene - musíte nájsť kompromis.
 • Vták odletel - vaše plány sa zrútia, nádeje sa nenaplnia.
 • Papagáj kričí nahlas - varovanie pred nebezpečenstvom.
 • Tichý vták - pokoj a ticho v rodine, v práci.
 • Papagáj sedí v klietke - budete sa môcť zbaviť nepríjemnej osoby.
 • Vták lietajúci okolo bytu - k správam zo zahraničia.
 • Papagáj chodí okolo stola alebo podlahy - potrebujete k tejto situácii kreatívny prístup.
 • Vták klope zrná - vaše sny sa splnia.

Ďalšie pozemky snov

Akslobodná žena nakŕmi papagája vo sne , v skutočnosti sa s ňou stretne.nečinný hovor a parazit.Ak už taký človek v živote sníva existuje, okamžite sa ho zbavte.

Nákup vtáka v obchode- skľúči vás klebety, ktoré okolo vás šíria závislí ľudia.Mŕtvy vták - k strate priateľov alebo užitočných známych.Zabiť papagája znamená sklamanie u priateľa, ktorý sa ukázal ako klebety.

Pozrivajcia papagája- vaše nápady nadobudnú materiálne stelesnenie.

Čo z knihy snov vypovedajú

Kniha snov pre ženy tvrdí, že papagáje snívajú o zábavnej spoločnosti a prázdnej zábava.Tichý vták predpovedá pokojné obdobie v rodine a v práci.Keby dievča videla papagája vo svojom dome, čoskoro by v nej bol sklamaný mladý muž.Naučiť vtáka hovoriť je problém.Mŕtvy vták - stratte priateľov.

 • Moderná kniha snov varuje pred falošnými správami.
 • Kniha snov v Azare predstavuje chatrného hosťa.
 • Kniha snov 21. storočia sľubuje radosť a veselosť.
 • Kniha snov pre deti vidí na obrázku papagája prívrživého priateľa, ktorý sa vás snaží napodobniť vo všetkom.

Interpretácia snov v Medea.Obrázok papagája vo sne - na vyprázdnenie chrastenia.Nehovorte všetkým o svojom osobnom živote, plánoch a zámeroch - majte ústa zavreté.Tiež vo sne môže papagáj varovať, že žijete v podivnej mysli a nemáte svoje životné postavenie.

Kniha snov pre celú rodinu varuje: menej rozprávajte o svojich osobných záležitostiach.Všetky vaše slová budú použité proti vám, obrátené naruby a skreslené.Stádo jasných vtákov na stromoch sníva o zábavnej spoločnosti, ale dajte si pozor na prehnané výdavky na potešenie.Ak veľký papagáj zaútočí vo sne, preklopí krídla silne - let odloží o inokedy.

Dreamwalker Tsvetková verí, že zámorský vták prenáša správu zo zahraničia vo sne.Varuje papagáj sediaci v klietke: okolo vás sa šíri klebety.

Interpretácia snov Wanderer Dream vidí na obrázku zámorského vtáka stretnutie sneobvyklá osoba - cudzinec, šaman, psychik, telepat, atď.

Ezoterická kniha snov považuje obraz papagája za let predstavivosti snívateľa.Lietajúci papagáj - ste plný zázrakov a ilúzií.Ak vták kráča po Zemi, zapnite svoju fantáziu, aby ste veci dokončili.

Dreamwalker Hasse upozorňuje, že ste falošní priatelia.Kričiaci vták - na závist, rozprávanie - na klebety.