Prečo žena snívala o ohni - rysy dekódovania podľa kníh snov

Oheň pre ženu vo sne môže znamenať mnoho rôznych vecí, od náhlej a šialenej lásky k jej celému životu až po úplný kolaps nádejí a snov.V niektorých prípadoch sa tieto extrémy môžu časovo zhodovať.Vidieť skutočný oheň pre modernú ženu je zriedkavý pohľad.Preto vo sne prevládajú filmové obrazy naplnené symbolikou a zmysluplnosťou.Pokúsme sa zistiť, prečo je vo sne sen pre ženy.

Hlavné významy sna

 • Obdivovať obrovskú a krásnu žiaru ohňa vo sne pre ženu znamená byť v príjemnom stave predtuchy lásky.Ak oheň jasne horí, podobne ako polárne svetlá a zaberá takmer polovicu oblohy, nejde o prírodnú katastrofu alebo dokonca o Armageddon.V podobe ohňovej žiary sa k vedomiu blíži jasný a nežný pocit.
 • Malý požiar spôsobený poruchou zariadenia, ktorá bola zhasnutá vytiahnutím napájania a striekaním pohárika vody z chladiča - budete mať možnosť vznietiť sa s podnikateľským nápadom, ktorý je v praxi nemožný.Je možné, že táto myšlienka bude inšpirovaná vedením.Nenechajte sa napadnúť iniciatívou alebo kritikou.Odpovedzte na priame otázky, ktoré potrebujete na analýzu situácie a účelnosti.Počkajte a postupujte podľa pokynov.
 • Ak snívate o ohni v obývacej izbe, ľudia prosia o pomoc, nakláňajú sa z okien - je to pasca.V skutočnosti to nie sú skutoční ľudia a úlohou nie je vôbec spasiť, ale nalákať vás do zložitej situácie.Takýto sen znamená, že niekto budeHovorí sa, že sa pokúsite vložiť vašu dôveru a prosiť o pomoc, ktorú používajú proti vám.V blízkej budúcnosti sa nepribližujte k cudzincom, začiatočníkom.Nehovorte s nikým v súkromí, aby ste nevytvárali vzhľad dôvernej komunikácie.Nepodľahnite provokáciám.
 • Zapáliť niečo, najmä vlastný domov, sa stáva príčinou vážnych zmien, klebiet, klebiet, odhalení.Zapáliť sen niekoho iného vo sne - stať sa podnecovateľom a podstúpiť veľké riziká.Sen vám ukazuje možné následky konania, nemusíte nasledovať svoje vlastné sny.Nejde o indikáciu, ale o varovanie.
 • Ak je váš domov v plameňoch, je to známka zrady.Ak ste sami zapálili svoj dom, máte v úmysle zničiť svoje vlastné manželstvo, zavedené tradície.Možno ste skutočne zo všetkého unavení a chcete radikálne zmeny.Možno na to máte dôvod.Nezaujíma vás, že susedia majú podobnú situáciu a nikto nežije v ideálnom svete, chcete pochopiť svoj život.Urobte si dovolenku.Práve teraz a okamžite na 2 týždne.Vyberte si ostrov v teplom mori, na ktorý niekedy lietajú vrtuľníky a je tu dobrá pláž.Prineste pletenie alebo niečo, čo s vami kresliť.Krátka prestávka vás núti vrátiť sa k rodine, ale poskytne vám príležitosť premyslieť si veci a nájsť najvýhodnejšie a najvýhodnejšie podmienky pre všetkých.
 • Putovanie po popole po požiari, uvedomenie si rozsahu deštrukcie - vážne varovanie, podobné predvídaniu.Svoje rozhodnutie môžete ľutovať.Ak si to myslítevzbudiť romantiku je skvelý nápad, pokúste sa aspoň o šesť mesiacov odložiť realizáciu vašich snov.A aj keď sa váš najlepší priateľ rozhodol nestrácať čas a chopiť sa iniciatívy - nevstupujte do rasy a súťaže o srdce pekného princa.Zachrániš tak svoju priateľku a svoj sen a bonus bude príležitosť potešiť nešťastných, keď príde k tebe, aby plakala a sťažovala si na bývalého princa, ktorý sa zrazu presunul do kategórie artiodaktylov.Varovania vo sne sú užitočné, ak ich dokážete správne interpretovať.

Čo znamená oheň vo sne podľa autoritatívnych zdrojov

 • Ženská kniha snov zaručuje, že ak oheň spôsobí bez obetí a osobitného poškodenia, potomTo je dobré znamenie.
 • Millerova interpretácia požiaru interpretuje oheň pre ženu ako znak rýchleho pohybu, opravy, renovácie domu.Toto je šťastný a aktívny znak.Boj s ohňom pri interpretácii ženského sna stráca čas bojom s vášňou, všetky prekážky bránia skvelému a jasnému pocitu.
 • Freudova kniha snov nás presvedčila, že oheň vo sne je znakom vášne, sexuálneho pocitu.Čím väčší a silnejší je oheň, tým jasnejší je plameň, tým silnejší je chtíč.Freud spája oheň s chorobami reprodukčného systému, cystitída a choroby obličiek.
 • Velesovova kniha snov interpretuje oheň vo sne pre ženu ako znak lásky, skorej svadby, peňazí.Ak je niekoľko budov v plameňoch - vážne problémy.Vypáliť oheň vo sne je katastrofa.V tomto sú všetky knihy snov v zhode so ženami.Možno z tohto dôvodu vväčšina krajín neberie ženy k hasičom - kvôli údajne zlému znameniu.Ženy sa budú musieť vyrovnať so skutočnosťou, že ich úlohou je vyžívať plamene vášne.V extrémnom prípade choďte po horiacej chate.
 • Kniha snov Wangi je tvrdá a neobsahuje najmenšie náznaky nežných citov.Podľa Vanga je horenie papiera vo sne nebezpečné a spôsobuje vážne požiare v lese, suchá, zlyhania plodín, hladné roky.Oheň dažďa, meteority sú zlé predpovede zlých predpovedí.
 • Kniha snov Nostradamusa verí, že oheň, oheň vo sne je znakom výlučne telesných vášní.Horúce, ale zriedka produktívne a dlhotrvajúce.Oheň zanecháva púšť.

Záver

Oheň a oheň vo sne pre ženu je prejavom živlu.Jediným problémom je, že oheň je svojou povahou deštruktívnym prvkom, hoci, samozrejme, môže zvýšiť stupeň na neuveriteľné.Pre vzťah je oheň vynikajúci.Toto je znak vášne, šialeného koníčka a neuveriteľných emócií, ktoré si budete pamätať po dlhú dobu.

Neustále udržiavanie požiaru je však problematické a nákladné.Zároveň sa výdavky zvyčajne týkajú osobitne ženy, ako najväčšej zodpovednosti za vzťahy a ich rozvoj.Užite si vzťah, ale nevytvárajte ďalekosiahle plány.Rozumný egoizmus, zdržanlivosť, určitá tesnosť je to, čo potrebujete pre šťastie.