Prečo ženy snívajú o hadoch

Aby ste pochopili, prečo žena sníva o hadoch, prečítajte si všetky interpretácie v tomto článku.Ak si môžete spomenúť na sny podrobne, potom sa môžete dozvedieť viac o konkrétnych udalostiach, ktoré sa môžu v budúcnosti vyskytnúť.

Kniha psychologických snov

Hady symbolizujú zlo vo všetkých jeho prejavoch, takže taký sen môže byť varovaním, aby ste sa začali správať opatrnejšie.Existujú však aj ďalšie predpovede.

Tu sú:

 1. Ak snívate o tom, že vás pohryzol mŕtvy had, budete trpieť pokrytectvom blízkeho priateľa, ktorému ste dôverovali.,V ťažkej chvíli zradí, a ukáže sa, že to nie je ten druh človeka, na ktorého sa môžete spoľahnúť.
 2. Ak sa hady krútia a padajú na vás z neba, potom v živote príde obdobie, keď musíte prežiť a vyrovnať sa s okolnosťami.Z tohto dôvodu sa dohodnete na svedomí av budúcnosti sa budete mučiť pocitmi hanby.
 3. Zabitý hadom - znamenie, že ste cieľavedomý človek a ste pripravení veľa obetovať, aby ste dosiahli svoje ciele.A toto správanie prináša dobré výsledky.Veľmi skoro budete môcť osláviť víťazstvo nad starými nepriateľmi.
 4. Prechádzka poľom s hadmi spôsobí, že váš život bude veľmi nestabilný, vďaka ktorému začnete pociťovať neustály strach a obavy o svoj osud.Bude to spojené s finančnýmiproblémy, ktoré musíte skúsiť vyriešiť čo najskôr.
 5. Byť bodnutí hadom - vaši chorí priatelia začnú byť aktívnejší, aby narušili vaše plány.Bude potrebovať podporu a pomoc priateľov, aby sa dostali z krízových situácií a porazili nepriateľov.
 6. Ak chcete vidieť, ako sa okolo vášho tela hadí obrovský had - ste vyčerpaní a máte pocit, že sa vám nedarí vyrovnať s krupobitím problémov, ktoré vás nedávno zasiahli.Na zotavenie potrebujete odpočinok.
 7. Držanie obojživelníka v rukách - na dosiahnutie úspechu musíte stanoviť cieľ a ísť k nemu bez ohľadu na nepriaznivé okolnosti.Nepriatelia vás budú rušiť, ale dokážete ich neutralizovať a nepodľahnúť intrikám.
 8. Krok na hada je priaznivý znak.Sľubuje začiatok pozitívnych zmien vo vašom živote.Od tohto okamihu sa z vašich stálych spoločníkov stane radosť a šťastie a osud vám prinesie veľa príležitostí pre vašu pohodu.

Interpretácia snu Nostradamusa

Tlmočenie snov sa venovalo aj najslávnejšiemu astrológovi a divinerovi.Veril, že had symbolizuje pád človeka, mazanosť, ktorú ukázal, a zlo, ktoré spôsobil iným ľuďom.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Ak chcete vidieť hada plaziaceho sa po zemi - váš život bude vážne ohrozený.Ocitnete sa v situácii, ktorá vám spôsobí veľké problémy.Aby sa tomu zabránilo, malo by sa vyhnúť spechu v rozhodovaní.
 2. Keď sa had priblíži k cudzincovi opatrne, je to znamenie, že v dôsledku nešťastnej nehody sa budeš môcť vyhnúť nebezpečenstvu.Je však dôležité vyvodiť správne závery z toho, čo sa stalo, aby vám osud znovu nepriniesol podobnú lekciu.
 3. Kousnutie jedovatého hada - stanete sa členom veľkého škandálu, v dôsledku ktorého utrpí finančná stránka vášho života.Váš milovaný bude vinný za to, čo sa stalo, takže vzťahy s ním sa môžu vážne zhoršiť.
 4. Obrovský had, ktorý stlačil váš krk, predstavuje nebezpečenstvo, ktoré ohrozuje život blízkej osoby.Môže trpieť svojou chybou.Aby ste tomu zabránili, vzdajte sa ľahkosti a začnite sa vážne pozerať na svet.
 5. Čierny obrovský had symbolizuje univerzálne zlo.Prognóza v tomto prípade je sklamaním nielen pre vás, ale aj pre celú populáciu vašej krajiny.Začnú nepokoje, vďaka ktorým môžu ľudia zomrieť.
 6. Had, ktorý sa ovinul okolo tyče - blízki ľudia pred tebou skrývajú smutnú pravdu, ktorá ťa môže rozrušiť.Kým ste v šťastnej nevedomosti, tajomstvo sa čoskoro prejaví a váš život bude obrátený hore nohami.
 7. Obrovská guľa hadov symbolizuje vašich nepriateľov a chorých.Zúfalo závidia vaše úspechy a určite sa vám pokúsia ublížiť.To však nefunguje, pretože ste omnoho silnejší a ste schopní dať hodné odmietnutie.
 8. Hadi v hmle - veľké nebezpečenstvo sa blíži k svetu.Celé ľudstvomôže trpieť globálnou katastrofou, ktorá bude cenou za hriech.Takýto sen je predzvesťou apokalypsy.

Kniha rodinných snov

Cítite, ako sa hadec pozerá na seba - ste pod pištoľou verejného odsúdenia.Ak sa dopustíte najmenšieho pochybenia, padne na vás lavína hnevu.Preto by ste mali byť opatrní pri svojich výrokoch a nemali by sa unáhliť.

Ďalšie výklady:

 1. Jedovatý obrovský had - váš nepriateľ sa stal silným, je zákernejší a šikovnejší ako vy, takže môžeurobiť veľa škody.Jeho činy spôsobia viac problémov.Z tohto dôvodu sa pripravte na vyriešenie mnohých problémov.
 2. Agresívny obojživelník je znakom toho, že vo vašom prostredí je osoba, ktorá zažíva obrovskú nenávisť.Zatiaľ sa však nerozhodol konať, preto pre vás nepredstavuje vážne nebezpečenstvo.
 3. Malý had rastúci pred vašimi očami - v minulosti ste neprikladali malému problému žiaden význam a začali situáciu.V blízkej budúcnosti sa rozrastie do takej miery, že bude vyžadovať veľa úsilia na vyriešenie všetkého najlepším spôsobom.
 4. Držanie hada v rukách je úspechom v jeho kariére.To znamená, že v minulosti ste tvrdo pracovali a teraz, nakoniec, vaše úsilie bude poznačené vodcovstvom.Očakávajte povýšenie alebo zvýšenie platu.
 5. Mŕtvy had je znakom toho, že dôverujete ľuďom, ktorí vás môžu nastaviť v najnepriaznivejšom okamihu.Ocitnete sa v situácii, keďbudete potrebovať pomoc, ale zostanete sami.A musíte sa spoľahnúť iba na seba.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Hady symbolizujú zlo, svojich nešťastníkov a negatívne emócie namierené protivám.
 • Takýto sen môže varovať pred hroziacim nebezpečenstvom.Môžete tomu zabrániť, ak budete počúvať odporúčania snov.