Prečo ženy snívajú o slone?

Slon je symbolom stability, podpory, spoľahlivosti a sponzorstva.Na hinduistickom panteóne je v hlave slona božstvo - Ganesha, ktorý je uctievaný a požiadaný o ochranu, veľa šťastia v podnikaní a odstránenie prekážok.Symbol slona má opačný význam - zničenie.Zuřící sloni sú nebezpeční a desiví.Prečo ženy snívajú o slone?Čo určuje interpretáciu sna so slonom?Zvážte podrobnosti.

Všeobecná interpretácia

Snívajúci slon môže naznačovať veľa vecí v živote snívateľa.Obraz obra symbolizuje stabilitu a stabilitu v živote, dôveru v budúcnosť a prítomnosť životných skúseností.Stretnutie so slonom predstavuje pomoc a podporu vplyvných ľudí.

Rovnakým spôsobom však obraz slona hovorí o potrebe urobiť dôležité rozhodnutie, o zodpovednosti prisúdenej snívateľovi.Sen tiež predpokladá stretnutie so skúsenou autoritatívnou osobou, ktorej názor by sa mal vypočuť.

Grafy snov so slonami môžu byť rôzne:

 • pozri stádo slonov;
 • jazda na chrbte;
 • kŕmiť slona;
 • pozri slona dieťaťa;
 • zúrenie zvierat;
 • cirkusové predstavenie;
 • vidieť kmeň;
 • farebné slony;
 • figúrky slonov.

Stádo zvieratvyvoláva zvýšenie blahobytu snívateľa, priateľské avzájomná podpora.Ak sa stádo javilo ako hroziace, musíte odložiť koncipovaný podnik do lepších časov - neriskujte.Plán stále nebudete môcť úspešne dokončiť pre nedostatok podpory zo strany kolegov a predstavených.

Jazda na chrbte zvieraťa- propagácia, kariérny rast a úspešné projekty.Tiež sníva očakáva ochranu pred vplyvnými osobami a vzájomné porozumenie s kolegami.Veľmi dobrý sen.

Cestovanie po slonovije v kariére šťastie.Považujú váš názor za autoritatívny, počúvajú vaše slová, iní vás rešpektujú.Za týchto okolností sa dá veľa dosiahnuť a zvýšiť prosperitu.

Nakŕmte zviera vo sne- získajte chválu od vysokých úradov alebo od ľudí, od ktorých závisí finančná situácia snívateľa.

Malý slonvo sne predpovedá podvod v očakávaní finančného úspechu.Dostanete výrazne nižšiu sumu, ako ste očakávali.

Vidieť kmeň vo sneje intímny vzťah s mužom.Kufr je falický symbol, ktorý pre snílka naznačuje úzky vzťah s mužom.Hrať sa s malým slonom - s mladým milencom, vidieť dospelého zvieraťa - s mužom v dospelom veku.

Utekať zo slona- hrozbe zo strany orgánov.Stresové situácie čakajú na snílek, ktorý prežije vytrvalosť a sila vôle.

Tehotné ženypodoba slona predpovedá narodenie zdravého a silného chlapca.pôrodprejsť bezpečne.Umelý slon predurčuje narodenie dieťaťa umelým oplodnením.

Čo ešte sníva oslonovi z hračiek ?Obrázok pripomína snívateľovi chýb, ktoré by sa mali napraviť.Dať hračke slonovi - prajeme tejto osobe to najlepšie.

​​

Farba slona

Aká farba bola zviera vo vašom sne?Interpretácia spánku bude do veľkej miery závisieť od toho.Videli ste slona s:

 • bielou kožou;
 • čierna koža;
 • ružová pokožka.

Biely slonsľubuje úspešný kariérny postup a vyššiu prosperitu.Okrem toho musíte dopĺňať intelektuálne schopnosti: rozširovať svoje obzory, učiť sa nové informácie.

Čierny slonprorokuje stratu autority a prevládajúcu solídnu situáciu v živote snívateľa.To je možné iba za jednej podmienky: snílek je v pokušení ísť okrúhlym smerom, aby dosiahol zisk a sebecké ciele.

Ružový slonje symbolom harmonických vzťahov s ostatnými, úplného porozumenia a nadviazania nových kontaktov, ktoré sú užitočné v každom zmysle.

Cirkusový slonpredstavuje veľa pôžitkov a príjemného odpočinku.V niektorých prípadoch môže cvičené zviera hovoriť o vnútornom stave sníva - túžba získať úspech a stať sa slávnou za každú cenu.

Rôzne pozemky snov

Zvieratá plávajúce v rybníkuvarujú pred spáchaním vyrážok a nevykonávajúbyť frivolný.

Vidieť slona vo vašej domácnostije požehnaním.Budete sa však musieť vyrovnať s určitými obmedzeniami a nepríjemnosťami (slon v obchode s porcelánom).

Vidieť slona v klietke- ste viazaní určitými obmedzeniami, ktoré ste na seba uvalili.Nemajte strach zo sebarealizácie v živote, máte patrónov.Odvážne urobiť krok do budúcnosti.

Zviera s obrovskými ušami- ak chcete úspešne dokončiť prácu, musíte sa naučiť obrovské množstvo nových informácií.

Útočiaci slonvo sne prorokuje obrovské množstvo prípadov, ktoré budete musieť vyriešiť sám.Nepočítajte s pomocou priateľov a príbuzných - neočakáva sa.

Čo hovoria slávne knihy snov?

Freudova kniha snovpredpovedá nové zoznámenie sa s očarujúcim človekom.Spoznajte zviera so psom, jazdite na ňom - ​​zažijete nezabudnuteľné sexuálne pocity.Ak nejde o zmenu partnera, slon vo sne predstavuje novú stránku románu so skutočným partnerom.Slon môže varovať pred sexuálnym obťažovaním vplyvným pánom.

Millerova kniha snovvidí v tomto grafe predzvesť bohatstva a slávy pre snílka.Životná situácia sa bude vyvíjať tak, aby sa predtým nedosiahnuteľné stalo skutočným a možným.Vidieť stádo zvierat je neuveriteľný úspech.Pasúce sa zviera predpovedá stabilný peňažný príjem pri tvrdej práci.Osamelý slon predpovedá vykonávanie prácnej práce, ktorá prinesie dobré výsledkyodmeniť.

Psychológ Loffpovažuje tento obrázok za symbol kmeňovej pamäte.Rojko si v kmeňovej pamäti nájde odpoveď na zásadné otázky.Aj tento obraz vo sne môže vyžadovať realizáciu jeho potenciálu.Máte dosť sily na to, aby ste splnili svoje sny.Musíte len začať konať a nebojte sa.