Prečo živá osoba sníva o mŕtvej osobe - interpretácia kníh snov

Ako viem, prečo živá osoba sníva o mŕtvom človeku a stojí za to sa obávať takého sna?Zhromaždil som najspoľahlivejšie interpretácie kníh snov, aby ste lepšie porozumeli.

Ezoterická kniha snov

Ezoterika pristupuje k interpretácii snov zvláštnym spôsobom.Veria, že také sny nie sú len mystické znamenia, ale tiež prenášajú dôležité signály osobe prostredníctvom kanála jasnosti poznania.A musíte im venovať pozornosť.

Tu sú ich predpovede:

 1. Ak k vám prišla náhodná známosť, s ktorou prakticky nekontaktujete, zomrel.spánok, je to len zmena počasia.Takže ste človekom citlivým na počasie, a teda nevedomie prenáša informácie.
 2. Ako varovný signál prichádzajú ľudia blízko o sne mŕtvych.V skutočnosti musíte byť opatrní, aby nedošlo k problémom.Nebezpečenstvo sa skrýva tam, kde to najmenej čakáte.Najviac „zosnulých“ nehrozí.
 3. Videli ste svojho otca vo sne?Toto je priaznivý znak.V skutočnosti vás otec podporí pri riešení niektorých zložitých problémov, pomôže a preukáže maximálnu účasť.Neváhajte požiadať o pomoc.
 4. Vidieť mŕtvu matku znamená v skutočnosti zachytiť vlnu obrovského šťastia.Všetky vaše snahy prinesú neuveriteľný úspech, takže neváhajte a začnite dosahovať ciele, ktoré ste už dlho hľadali,ale chýbalo mu ducha konať.
 5. Ak mŕtvi snívali o blízkych príbuzných, znamená to, že vo vašom živote prišiel zlom.Je potrebné zastaviť, spomaliť a revidovať svoje názory, hodnoty, svetonázor.Je možné, že teraz nesledujete svoj skutočný osud.
 6. Ak vám zosnulý vo sne ponúka dar alebo peniaze, hlavnou vecou je to, že ho neprijmete.V opačnom prípade buďte v ťažkostiach - môžete vážne ochorieť alebo prijať negatívnu karmu tejto osoby.
 7. Ak mŕtvych zavolali, aby išli s vami, a súhlasili ste, v skutočnosti bude situácia, keď budete v smrteľnom nebezpečenstve, ale budete spasení.V blízkej budúcnosti je lepšie vyhnúť sa extrémnym športom a monitorovať svoju bezpečnosť.
 8. Ak zomrel zomrel a pokúsil sa s vami niečo zaobchádzať, pravdepodobne ste ochoreli.Ochorenie sa ešte nepocítilo, ale je lepšie podstúpiť lekárske vyšetrenie, aby sa zistilo a vyliečilo ochorenie v skorom štádiu.
 9. Ak vo sne zomrel váš priateľ a potom znova vstal, je to priaznivý znak.V blízkej budúcnosti vám osud poskytne vynikajúcu príležitosť na úspech a sebarealizáciu.Využite túto šancu a skúste to nevynechať.

Egyptská kniha snov

Autori tejto knihy snov dávajú priaznivejšie predpovede.Napríklad, ak ste vo sne videli mŕtveho, je to neuveriteľný úspech a dlhovekosť.Budete žiť bohatý a zaujímavý život.

Tu sú ďalšie výklady:

 1. Na pohrebe vo sne -k skorému víťazstvu nad nepriateľmi a nešťastníkmi.Urobia chybu, ktorá vám neublíži.A vaša autorita a reputácia sa len posilnia.
 2. Žijú v skutočnosti, ale mŕtvi vo sne snívajú o návrate peňazí alebo stratených veciach.Napríklad vám môže byť vyplatený dlh, ktorý ste si požičali pred niekoľkými rokmi.Alebo nájdete dlho zabudnutý šperk, ktorý ste zúfalo hľadali.
 3. Neskorí rodičia snívajú o veľkých problémoch.Môže to sľúbiť veľký konflikt s niekým blízkym, čo povedie k úplnému prerušeniu vzťahov.Alebo do nebezpečnej situácie, z ktorej bude pre vás ťažké vystúpiť.
 4. Ak zosnulý vo sne sníva o hroboch, je to dobré znamenie.V blízkej budúcnosti sa váš energetický potenciál zvýši, bude dosť síl na implementáciu globálnej úlohy.Preto začnite stanovovať odvážne ciele, aj keď neveríte, že sa splnia.
 5. Ak je zosnulý spopolnený vo sne - chorobe.Bude veľmi dlhá a vyčerpávajúca.S najväčšou pravdepodobnosťou nebudete schopní aktívne pracovať a žiť.Je to však nevyhnutná etapa života, ktorá sa musí udržiavať a odovzdávať.
 6. Ak ste boli spratení vo sne, mali by ste pri práci očakávať problémy.Možno sa stane prepustenie.Potom si však rýchlo rýchlo nájdete nové, ziskovejšie miesto a začnete pracovať nie pre peniaze, ale pre lásku.

Ak sa pokúsite pochovať mŕtveho muža v živom sne, znamená to, že vaši chorí priatelia sú v skutočnosti aktivovaní.Pokúsia sa využiť vaše slabiny a poškodiť vašu povesť.Buďte ostražití a nevzdávajte sa provokácií nikoho.

Podrobnosti o snoch

V závislosti od toho, ako sa odohráva dej sna, možno ho interpretovať rôznymi spôsobmi.

Napríklad:

 1. Hovoriace telá - na špinavé klebety a fámy.Pokúsia sa vás ohovárať, aby ste pokazili svoju povesť.Aby sa prognóza nenaplnila, ráno po prebudení musíte okamžite vypiť pohár čistej vody.
 2. Múmia mŕtveho človeka sníva o negatívnych zmenách v živote.A problémy ovplyvnia predovšetkým váš osobný život.V druhej polovici vám niekto povie ošklivé veci.A aj keď sa ukáže, že sú nepravdivé, nikto vám neverí, bohužiaľ.
 3. Mnoho mŕtvych ľudí, ktorí sú nažive a v skutočnosti dobre, môžu snívať o bolesti hlavy.A bude veľmi silná až po vážnu migrénu.Musíte vyhľadať lekára, aby ste zistili príčinu choroby.
 4. Ak sa zúčastňujete na nezvyčajnom pohrebe, ako to naozaj nie je, je to zábava.Na požiadanie vás pozveme na nejaký galavečer s veľkým počtom hostí.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Nerobte si starosti, ak živá osoba sníva o mŕtvej osobe.V skutočnom živote mu nič neohrozuje.Ale pre vás - možno, ak je interpretácia negatívna.
 • Pokúste sa vykresliť dej sna do najmenších detailov, aby ste si vybrali najspoľahlivejšiu predpoveď a neurobili chybu.