Prečo zuby snívajú - interpretácia kníh snov

Ako zistím, prečo moje zuby snívajú?Ak to chcete zistiť, skúste si dobre zapamätať sen a potom si prečítajte článok, v ktorom som zhromaždil prognózy najlepších snov.Vypočujte si seba a vyberte si predpoveď, ktorá rezonuje vo vašej duši.

Výklad snu o Tsvetkove

Pamätajte, aké zuby ste videli vo sne - biele alebo žlté, zdravé alebo choré.Analyzujte všetky nuansy a vyberte najspoľahlivejšiu predpoveď.

Tsvetkovove predpovede:

 1. Ak boli vaše zuby čisté, biele, takmer dokonale rovnomerné a vo sne ste žiarili krásneúsmev je priaznivý znak.To naznačuje, že ste vo vlne šťastia a šťastia.Prajeme si radšej - splnia sa.
 2. Hnilé a poškodené zuby, na ktoré je nepríjemné pozerať, snívajú o konflikte s blízkym.Z dôvodu okolností, ktoré nemôžete ovplyvniť, sa môže vyskytnúť vážna hádka.
 3. Ak si čistíte zuby vo sne a ochutnáte zubnú pastu, počkajte na hostí.Áno, nie obyčajné, ale dlho očakávané.Navštívi vás osoba, ktorú ste už dlho chceli vidieť, a to sa stane úplne nečakane.
 4. Zuby vyrobené z umelého materiálu, napríklad z plastu alebo zlata, sen o smrti.To neznamená, že niekto zomrie: smrť môže byť symbolom zničenia niečoho, čo už dlho bolozasahuje do vášho života, prepúšťanie z pripútaností a závislostí.
 5. Ak sa vo sne snažíte špáradlom odstrániť jedlo uviaznuté v zuboch, musíte venovať pozornosť vzťahu so svojím blízkym.Možno sa prežili a čoskoro sa budete rozlúčiť.Nemusíte sa však o tom smútiť, pretože čoskoro stretnete svoj skutočný osud.
 6. Ak zuby vypadnú vo sne, je to dobré znamenie.V skutočnom živote sa čoskoro rozlúčite so svojimi problémami a obavami, ktoré sa po dlhú dobu nedajú vyriešiť.
 7. Ak ich nielen stratíte, ale aj roztrhnete, znamená to, že jeden z vašich nešťastníkov vás nakoniec prestane trápiť a vy sa môžete zbaviť úľavy tým, že sa zbavíte toxickej osoby.
 8. Ak ste videli krv na ďasnách a cítili bolesť, je to veľmi zlý symbol, ktorý poukazuje na hroziaci zánik jedného z vašich príbuzných.
 9. Pocit zubov sľubuje pozitívne zmeny vo vzťahoch s jedným z vašich priateľov alebo príbuzných.Po dlhej hádke sa môže zmieriť.Alebo dostanete darček, ktorý bude pre vás veľmi šťastným prekvapením.

Interpretácia snu Nostradamusa

Jeden z najzáhadnejších sloganov tiež veril, že v snoch môžete získať dôležitú správu, vďaka ktorej budete poznať udalosti, ktoré sa stanú v budúcnosti.,

Tu sú jeho predpovede:

 1. Nostradamus veril, že zuby sú spojené s vitalitou a ľudskou energiou.Preto, aksú vytiahnuté vo vašom sne, čo znamená, že čoskoro budete cítiť poruchu.Obnovenie energetických zdrojov tela vám bude vyžadovať čas.
 2. Ak sledujete, ako niekto vytiahne zuby, v skutočnosti sa veľmi bojíte, že stratíte osobu zo svojho prostredia.Ste závislí na jeho prítomnosti vo vašom živote.
 3. Choré, žlté alebo chátrajúce zuby môžu byť spojené so zdravotnými problémami.S najväčšou pravdepodobnosťou ste už dlho nevenovali pozornosť zlému zdravotnému stavu a ignorovali signály tela o pomoc.
 4. Najnepriaznivejším znakom je vidieť ústa bez zubov vo sne.Hovorí, že úroveň vašej životnej energie je takmer na nule a je čas obnoviť zdroj.Ak si nedáte odpočinok, môžete vážne ochorieť alebo dokonca smrť.Aj vaše zdravie.
 5. Ak sa zuby vo sne doslova rozpadnú, je to znak problémov vo vzťahoch s druhou polovicou.Aby ste ich úplne nezničili, musíte vynaložiť veľké úsilie.Ale čím skôr začnete, tým pravdepodobnejšie budete mať pocity.

Dreamova kniha Loffa

Autor tejto knihy snov dal veľa predpovedí o zuboch.Vybral som pre vás najobľúbenejší.

Tu sú:

 1. Strata zubov naznačuje, že v skutočnom živote ste plný strachu, úzkosti a úzkosti.,Váš emocionálny stav je veľmi nestabilný.Je čas postarať sa nielen o telo, ale aj o duševné zdravie.
 2. Bolestivé sny, v ktorých sa snílek cíti silnýnepohodlie, nie je samo o sebe, ale je obklopené inými ľuďmi, ktorí tomu nevenujú pozornosť, hovorí o hlbokom vnútornom nepohodlí.Poviem vám, že máte veľké problémy s interakciou v spoločnosti.Sen hovorí o veľkej túžbe mať priateľov a milovaného, ​​ako aj o veľkom strachu z toho, že sa nachádzame v trápnom postavení.
 3. Brúsenie čeľuste je sen o finančných problémoch.V skutočnosti stále cítite nedostatok peňazí, cítite, ako doslova tečú vašimi prstami.Kniha snov varuje: nepožičiavajte si, inak sa dostaňte do finančnej diery.

Miller's Dream Book

Predpovede sú takéto:

 1. Takýto sen môže byť predzvesťou vážnej choroby.Jeho dôvody súvisia s nesplnením sľubov iným ľuďom.
 2. Bolesti zubov, ostré a ostré, sny o veľkých problémoch.Dostali ste sa do negatívneho toku energie a veľmi skoro na vás dopadne nával problémov a nešťastí.
 3. Strata zubov naznačuje, že čoskoro dôjde k obdobiu veľmi vážnych pokusov, ktoré musíte absolvovať so cti.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Pri interpretácii rôznych snov knihy zuby symbolizujú buď vzťahy s ľuďmi alebo s materiálom.pozíciu alebo veľa šťastia.Vypočujte si intuíciu a pokúste sa pochopiť, ktorý obrázok je vám najbližší.
 • Čím zdravšia a krajšia zubná sklovina je, tým lepšie budú skutočnosti.Pozitívny sen sľubuje v skutočnosti iba dobré udalosti.
 • Ale chorí, starí,žlté, krvácajúce alebo padajúce zuby sú vždy nepriaznivým znakom.Prenáša problémy v oblasti financií alebo zdravia.