Prehltla sa do domu - národná značka

lastovičky sú veľmi energické a zvučné vtáky.Ich twittering je vždy spájaný s niečím jasným, láskavým a radostným.Prehltla sa do domu - populárne znamenie.Pre všetky národy má však inú predpoveď.

Všeobecný výklad

Lastovička je jedným z tých vtákov, ktorý sa používa na bývanie vedľa ľudí.Pozorujúci starší ľudia si všimli, že tento vták v každom dome nevytvára hniezdo.Citlivá lastovička sa usadí tam, kde nie je ohrozená, a situácia v rodine je pokojná a priateľská.

Od pohanských čias však naši predkovia verili, že lastovička, rovnako ako čierna mačka, je sprievodcom kráľovstvom mŕtvych.Bola pripísaná za spojenie s iným svetom, pretože veľa liečiteľov, čarodejníc a čarodejníc ich používalo vo svojich čiernych rituáloch.

Slovania sa vyhýbali stretnutiu s lastovičkou a verili, že prináša zlé správy o smrti blízkych.Vták bol obdarený mystickou silou, schopnou zničiť šťastie rodiny, priťahovať hlad, choroby a utrpenie.Preto bolo brutálne vyhladené všetkými možnými spôsobmi, čím sa zabránilo pokojnej reprodukcii.

Po krste Ruska sú divoká morálka pohanstva minulosťou a stala sa tak príležitosťou na objavenie vznešených a neškodných znakov.Lastovička ako holubica môže zosobniť mier, lásku a prosperitu.Ona bola tiež pripočítaná s presvedčením podobným vzhľadu bociana na streche domu, ktorý vtákovi dodáva energiu, ktorá prispieva k narodeniu a pridaniu rodiny.

Prehltla lastovička z okna - radosť alebo smutná správa

Tento malý vták je veľmi energickýstvorenia.V lete teplo a teplo sa môže ľahko stať predzvesťou silného dažďa, ak letí veľmi nízko nad zem.Dôvodom je skutočnosť, že pred dažďom poklesne tlak a hrebeň klesne na zem.Vtáky musia lietať oveľa nižšie, aby uspokojili svoj hlad.

Na jar sa otepľuje a my sme zvyknutí otvárať okná dokorán tak, aby táto čerstvosť prírody bola po zime hore hore.Existuje presvedčenie, že ak v tomto období v roku prebehlo do vášho domu lastovička, znamená to radikálnu zmenu pre každého, kto žije v byte.

Nezachytajte vtáka ani sa ho nepokúšajte prepustiť dverami.Musíte sa veľmi opatrne snažiť, aby ste ju vzali späť z okna, inak vás dobrá správa môže obísť.Urážať vtáka znamená prelomiť predpoveď tým, že sa zmení na zlé znamenie.To sa môže týkať aj zrúcaniny hniezd, v ktorých žijú lastovičky.

Ak lastovička zaklope na okno, ktoré sa snaží preletieť do nezosobášeného dievčaťa, je to dobré znamenie.To znamená, že váš dom bude zúžený a urobí vám ponuku.Tento mladý muž sa od vás určite hodí.Neprekážajte pýchu a márnosť, ale aj mrzutého mladého muža v očakávaní odpovede.

Prehltnutie prehltlo náhodou leto do domu v lete, bez ohľadu na dvere alebo okno - vaši predkovia sa vás na niečo snažia varovať.Ak sa to stalo v predvečer dôležitej služobnej cesty alebo vážnych rokovaní, buďte opatrní a opatrní v detailoch, nerobte unáhlené rozhodnutia, neprekážajte a nepočúvajte svoju vlastnú intuíciu.V takom prípade by sa lastovička mala dôkladne chytiť, starostlivo zdvihnúť a prepustiť, povedzte: „Vezmite so sebou všetky ťažkosti a nešťastia.“

Mladý pár sníva o dlho očakávanom potomkovi, aby zistil, ako lastovička vytvára hniezdo na stene domu, je znakom bezprostredného počatia a narodenia dieťaťa.Aj keď tento dom nebol váš domov, energia lastovičky je naladená na vašu plodnosť a rodinné šťastie.Čím častejšie sa objavíte v vtáčom hniezde, tým skôr sa do rodiny pridáte.

Lastovička zanechala v podkroví vašej chaty hniezdo v dôchodku - mali by ste si dať pozor a poistiť svoj domov.Lastovičky sú veľmi citlivé na nadchádzajúce katastrofy a poveternostné udalosti: požiare, povodne alebo zemetrasenia.Ak vták odletel z hniezda a nemal čas na kladenie vajíčok, oplatí sa pozorovať správanie jeho potomstva.Ak je dieťa depresívne, naštvané niečím, možno má menšie problémy, ktoré, podobne ako snehová guľa, môžu prerásť do veľkých problémov.Pokúste sa začať s dieťaťom úprimný dialóg a zistiť dôvod jeho podivného správania.

Prehltnutie prehltlo smerom k starším osobám cez okno a vyletelo prednými dverami - to označuje prístup k chorobe a chorobe.V okamihu, keď by ste mali byť zvlášť opatrní na svoje zdravie.Prehltla z okna a praskla na skle - k smrti jedného z príbuzných alebo najbližšieho kruhu.

Iné príznaky lastovičiek

Podnikateľ, ktorý opustí dom a všimne si, že sa jedná o lastovičku s nízkym lietaním vpravo, je vynikajúcou príležitosťou.uistite sa, že ste na správnej ceste k dosiahnutiu svojich cieľov a úspechov.Čaká vás dobré obdobie na realizáciu všetkých vašich plánov.Nenechajte si ujsť príležitosť využiť túto príležitosť a postúpiť na vyššiu úroveň v profesijnom, obchodnom a sociálnom postavení.

Vták letel nad ľavým ramenom - nie je čas na rozhodné konanie a kardinálne zmeny.Na dosiahnutie úspechu je potrebné pracovať dlho a usilovne.Ale vaša vytrvalosť, usilovnosť a vytrvalosť budú odmenení.Teraz čas pracuje výlučne pre vás.Získajte nový zážitok, nesťažujúci sa na osud, ale radosť zo schopnosti realizovať.

Kúpili sme nový byt a všimli sme si, ako sa lastovičky začali hniezdiť nad balkónom - znamenie, že výber domu bol úspešný.Energia domu prispeje k priaznivému a pohodlnému pobytu v ňom.A rodinné záležitosti budú tvorivé a harmonické.

Prehltne sa novomanželia a prehltnú lastovičky - manželstvo bude silné a priateľské.Stádo zanechalo na ženíchovi sako alebo topánku stopu - skvelý dôvod, prečo si nepochopiť pamlsky pre hostí.Keďže mladá rodina čaká na finančnú prosperitu a prosperitu.

Zrekonštruovaný dom a vystrašený lastovička od hniezda - budete čeliť strateným ziskom alebo strate zdroja príjmu.To môže výrazne ovplyvniť vaše materiálne blaho.To je čas, keď musíte venovať pozornosť všetkým malým veciam a nevzdávať sa názoru niekoho iného.

Všimli sme si, ako sa rodina lastovičiek usadila v kedysi prázdnom hniezde -bude mať dobrú šancu napraviť chyby minulosti a dokončiť všetky nevyriešené záležitosti.Len sa nesnažte niekoho znepokojiť, s najväčšou pravdepodobnosťou to skončí novými nevyriešenými okolnosťami.

Slobodný muž, ktorého prekvapí nízky let lastovičky nad hlavou, je predzvesťou fatálneho stretnutia so ženou, ktorá začne tvoje manželstvo.Aktívna osoba vám nenechá šancu opustiť manželstvo.Možno to je presne to, čo teraz potrebujete.