Prijatá begónia ako darček zistila príznaky, ktoré sú s ňou spojené

V súčasnosti sa begónia, ktorá ovplyvňuje rôzne formy a odrody, považuje za najobľúbenejšiu rastlinu pre domácnosť.Ak sa v byte objaví táto krásna kvetina, bude zaujímavé zistiť, aké príznaky a povery sú spojené s týmto nenápadným krytom.Rovnako ako ľudia, aj rastliny dokážu vyžarovať energiu, ktorá pôsobí na obyvateľov okolitého priestoru.Dom zdobia pôvodné kvety, ale môžu priniesť šťastie alebo strach.

Obsah
 1. Čo je známe o begónii
 2. Súbor znakov a povier o záhadnej kráse
 3. Begonia: pozitívne signály
 4. Begonia: negatívne povery
 5. ) Užitočné tipy
Čo je známe o begónii

Väčšina žien, ktoré si vo svojom dome vytvárajú pohodlie, sa zaoberá pestovaním rôznych kvetov.v kvetináčoch.Nie každý si však myslí, že krásne vyzerajúce rastliny majú svoju vlastnú energiu, ktorá nie je vždy pozitívna.Vzhľad begónie však saturuje domáci priestor pozitívnou energiou, chráni majiteľov domov pred cudzími ľuďmi a ich vlastnú negativitu.

Podľa všeobecného presvedčenia hrá závod v dome úlohu filtra.Kvet nielen absorbuje negatívne emócie, ale neutralizuje negatívne myšlienky a pocity.Harmonizujúc vnútorný svet, jasné živé srdce upokojuje dušu.

Begonia je tropická rastlina, ktorá žije vo vlhkom a teplom prostredí.Ak teplota v miestnosti neklesne pod 15 stupňov, bude puzdro potešiťkvitnúce až do konca jesenných dní, ale v zime odpočíva kvetina.Aj keď begónia uprednostňuje vlhkosť, je zakázané striekať ju.Keď je pôda suchá, krík sa jednoducho rozpadne.

Pri rôznych odrodách existujú dva hlavné druhy begónií:

 • okrasné a listové odrody sa tešia krásnym a hojným listinám s malými kvetenstvami;
 • dekoratívne kvitnúce druhy prekvapujú pestrou paletou tvarov a odtieňov.

Podľa stavu kvetov domáceho maznáčika boli naši predkovia po dlhú dobu schopní predvídať budúcnosť:

 • choré kvety begónie varujú pred bezprostredným prijatím nepríjemných správ;
 • Ak sa majitelia domu pri dobrej starostlivosti budú cítiť zle;
 • Ak je rastlina spokojná s rýchlym rastom a hojnosťou kvetov, rodina očakáva doplnenie.

Podľa všeobecného presvedčenia, že vzhľad kvetináča s jasnou farbou v dome sľubuje materiálnu pohodu, rastlina prinesie do domácnosti lásku a more šťastia.Pretože kvetina je schopná ničiť streptokoky, tradiční liečitelia odporúčajú zdobiť nemocničné izby a izby starších ľudí pomocou begónie pre pokoj a zvyšovanie vitality.

Pokiaľ ide o obývačku, odporúča sa, aby si bioenergia vyberala rastlinu s bielou farbou a pre spálňu - s červenými kvetmi na oživenie sexuálnych emócií.

Telo akceptuje povery o tajomnej kráse

Skromný kvet dokáže harmonizovať vzťahy obyvateľov bytu, zmierniť hádky a škandály.Vracia sa do rodinyvzájomné porozumenie v dôsledku premeny negatívnej energie na pozitívnu energiu v zariadení.Begonia má nepredvídateľnú dispozíciu:

 • môže získať veľa vzdušných koreňov;
 • sa môže degenerovať na analóg rastúcej rastliny.

Na základe akceptácií možno begóniu nazvať predpovede počasia.V očakávaní zrážok zelený prediktor „plače“ s kvapkami vlhkosti na špičkách listov.Týmto neobvyklým spôsobom reagujú všetky odrody kríkov na zvýšenú vlhkosť vzduchu.

Begonia: pozitívne signály

 • Zelený súdruh chráni rodinné blaho.Vedľa kvetiny môžete čakať na zvýšenú intuíciu, podnikatelia sú obdarení schopnosťou rýchlo reagovať na zmeny.Za dobrú starostlivosť bude závod poďakovať majiteľovi, ktorý mu dá komerčný talent, proroctvo.
 • Rôznorodosť vzhľadu ovplyvňuje obyvateľov domu, v ktorom rastie krík.V mysliach ľudí sa rodí túžba po zmene, podľa náznakov zeleného priateľa je potrebné urobiť ľudí s konzervatívnym myslením, liana im dá toleranciu.
 • V dome tých, ktorí chcú začať nový život tým, že sa rozlúčia s minulosťou, je potrebný skromný krík.Begonia uľaví spätnej trakcii a zmierni bolesť pri rozchode s odchádzajúcimi obrázkami.
 • ​​
 • Keďže tropická rastlina sa považuje za symbol pozitívnej zmeny, kvet musí byť v miestnosti chorého.Aby ste sa zbavili zdravotných problémov, mali by ste sa podľa všeobecného presvedčenia chovať domabegónie.
 • Hovorí sa, že zelené domáce zviera prispieva k vzhľadu druhej polovice.Vzhľad kríka doma je zaručený rodinným príslušníkom vzájomným porozumením.Ak veríte povery, v kuchyni alebo na chodbe by ste mali do spálne položiť bielu alebo ružovú begóniu, rastlinu s červenými kvetmi.

Podľa všeobecnej viery by bolo dobré mať zeleného súdruha na získanie študentov.Interiérový kvet nevyžaduje osobitnú starostlivosť, ale prispeje k rýchlemu asimilácii nových informácií, uľahčí nočné mory.

Begonia: negatívne povery

 • Zvädnúca kvetina sľubuje svojim majiteľom stratu alebo chorobu.Podľa čínskych povier má rastlina „jedovaté dýchanie“.Éterická látka kríka jedov ľudí okolo nej a negatív je spojená s listami v tvare šípu.
 • V dôsledku neobvyklej arómy, ktorá zabíja patogénne baktérie, sa objavila druhá povera.Podľa všeobecného presvedčenia absorbuje tropická liana auru iného.Platí to však iba pre ľudí so zápornou energiou.
 • Príčinou tretej povery bola jedovatá mliečna šťava, ktorá spôsobuje podráždenie pokožky.Starostlivosť o kvetinu by sa preto mala mať po rukaviciach a mala by sa inštalovať na miesta neprístupné pre malé deti.

Niekoľko negatívnych povier nie je vôbec veta, ak existuje vôľa začať begóniu.Je dôležité počúvať vaše pocity, reakciu podvedomia na rastlinu.Ak zelená krása spôsobí radosť, môžete ju bezpečne získať.akkontemplácia zeleného priateľa spôsobila poplach - je lepšie to riskovať, pretože priateľstvo s kvetinou nemusí fungovať.

Užitočné rady

 • Majstri Feng Shui odporúčajú umiestniť niekoľko amuletov blízko begónie, aby neutralizovali negatívnu energiu.
 • Domáci záhradníci odporúčajú odstraňovať begóniu z dverí a okien.Krík musíte kúpiť iba v špecializovanom obchode.
 • Bioenergia odporúča nezačať begóniu v dome, v ktorom sú slobodné dámy.Kvet môže neutralizovať lásku napriek pozitívnemu posolstvu.

Ak ošetrujete rastlinu s láskou, dobre sa o ňu starajte, zelený pet poteší hojným rozkvetom a obohatí ju o pozitívnu energiu.Cez niekoľko negatívnych povier.