Pupienok na pery vyskočil znova - prestaňte prisahať

Vďaka všadeprítomnej reklame dokonca aj deti vedia o týchto malých, ale zákerných stvoreniach - akné, ktoré môže vyskočiť v ten najnevhodnejší moment a priniesť majiteľovi veľa duševných utrpení.

Akné nie je len problém s dospievaním, pri ktorom hormonálny vír spôsobuje, že táto malá obťažnosť rastie míľovými krokmi a stáva sa veľmi významnou.Vyrážka postihuje dospelých, zrelých ľudí, ktorí už dávno zabudli na svoje tváre mladých „kytíc“.

Aj keď lekári tvrdia, že tento jav je výsledkom metabolických porúch v tele a kozmetológovia ho pripisujú nedostatočnému čisteniu pokožky a zlej starostlivosti o pokožku, fanúšikov povery sa nedá oklamať - niet pochýb, že dôvodyvyrážky sú úplne odlišné!

skočil pupienok na pery?Najbežnejšia značka hovorí: musíte sa okamžite obmedziť na vulgárnosť.Tí, ktorí radi do rozhovoru vkladajú šťavnaté prísahové slovo, sa ráno náhle zobudia s touto kozmetickou vadou, ktorá často porušuje denné plány.

Ak má človek tendenciu neustále vyjadrovať obscénnosti, jednoducho mu na jeho perách zaručí nádhernú farbu.Preto prvým opatrením na ochranu proti takejto „okamžitej karme“ je prehodnotenie vašich rečových zvykov.Je vhodné starostlivo sledovať váš jazyk, aby nenarušil „žaby“, ktoré urážajú a urážajú ľudí.Chcete mať čistú tvár?- rešpektovať kultúru reči.

Iné biotopy pupienkov

Ak je osoba vzdialená od zjavného milovníka zléhoslovné zákruty a nie je možné ho obviňovať z toho, že zneužíval trpezlivosť svojho sprievodu, na záchranu prichádzajú ďalšie vysvetlenia nepríjemného ranného „prekvapenia“.

Môže si zvoliť neobvyklé miesto a podľa toho uviesť svojmu pánovi pravdepodobné dôvody.Vyplatí sa ich načúvať - ​​tieto znaky sa zrazu snažia povedať niečo dôležité!

  • Zápal na horných a dolných perách

Ak sa pupienok usadil na dolnej pery, priatelia alebo príbuzní od vás dostanú v blízkej budúcnosti veľa pozornosti, pretože tento znak predpovedá osobepríjemné stretnutie a rovnako príjemný priateľský bozk.

Ak sa to isté stalo na hornej pery, tu už záleží na inej láske.Pupienok tu signalizuje jednoznačné pocity voči vám opačného pohlavia, takže by ste sa mali bližšie pozrieť na životné prostredie a rozmýšľať: je za priateľom alebo priateľkou tajný vášnivý obdivovateľ?

  • Vyrážky nad a pod perami

Pupienok na pere môže mať dve vysvetlenia.Prvým dôvodom môže byť vaša silná láska, ktorá ešte nebola realizovaná a je akceptovaná skôr ako súcit.Pozorne sa na seba pozerajte do zrkadla - možno z iskry nevznikla iskra očí, neprimeraný úsmev a veselá nálada?

Ak nenájdete vášnivý pocit ani v najodľahlejších kútikoch duše, dôvod je iný.Možno takto sa prejavuje vaše nemoderné ego, ktoré núti všetku pozornosť venovať vášmu milovanémupripraviť ich o najdrahších a významných ľudí.Zamyslite sa nad tým, že seba-láska je dobrá v moderovaní a bez toho, aby bolo dotknuté životné prostredie.

Vyrážka, ktorá sa objavila pod perami, naznačuje skoré stretnutie s blízkymi, ale s pozmeňujúcim a doplňujúcim návrhom, že to nezaberá dobre.S najväčšou pravdepodobnosťou musíte prežiť škandál alebo hádku s rodinným prostredím.Možno sa sestúpi bratranec Mogilev, ktorý si pekne pohladí vaše nervy.Podľa iného znamenia musíte vyriešiť náhle vzniknuté hlavné finančné problémy.

  • Čo ak dôjde k zápalu v rohoch úst?

Toto je veľmi alarmujúce znamenie pre jeho majiteľa, ako hovorí toto označenie: ste dosť umyté kosti.Premýšľajte o tom: povedali ste niečo alebo sa správali neobvyklým spôsobom, čo by viedlo k šíreniu klebiet o vás?

Pokúste sa udržať ústa zavreté, obchádzajte chorých a nehovorte druhej osobe o svojich veciach, pretože tieto informácie môžu byť obrátené naruby a prezentované v zlom svetle.

  • Veľmi malá, sotva viditeľná pupienok

Ak ranný „dar“ neprináša problémy, nie je to bolestivé a nie sú s tým žiadne problémy, je to pre vás dobré znamenie, takžeako skoro pôjdete na rande.Okrem toho existuje veľká možnosť, že vzťah po stretnutí bude mať ďalekosiahle následky.

Sledujte, ako dlho vyrážka trvá: čím dlhšie pupienok nezmizne, tým bude vzťah silnejší aspojenie je dlhšie.

Spása zo zlých znamení

Ak ranné príznaky predpovedajú niečo desivé a nepríjemné, môžete skúsiť podvádzať a zabrániť ich implementácii.Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

  1. nájdite trepačku soli alebo trepačku na korenie a posypte jazyk.Predpokladá sa, že takéto opatrenie dokáže zmierniť horlivosť hovoriacich a klebetov, ktorí o vás šíria zlé zvesti.Len to nepreháňajte - veľké množstvo korenín iba zvýši váš zápal;
  2. skúste sa ospravedlniť osobe, ktorú ste urazili alebo urazili, priznajte svoju vinu a sľúbte, že budete naďalej zdvorilo zaobchádzať s ľuďmi.Podľa legendy by to malo pomôcť - vyrážka určite zmizne.

Ak vám nepomôže jediný prostriedok, skúste vypočuť obozretné stanovisko úradného lekárstva a rozptýliť sa od mystiky!

Možno, že príčinou vyrážky je znížená imunita alebo nadmerné používanie alkoholu toxického pre telo.A ak sa ocitnete s príznakmi oparu, okamžite odložte korenie a choďte do lekárne na špeciálnu masť.Počas obdobia liečby zabudnite na dáta a bozky, nezabudnite, že infekcia sa prenáša z človeka na človeka.

Keď návšteva lekára alebo kozmetológa prinesie logický výsledok, môžete si užiť takú zábavu, ako vyskúšanie rôznych ľudových znakov.