Pyritový kameň - ako aplikovať magické vlastnosti

Pyrit pripomína kovový ingot so šumivými hladkými okrajmi pripomínajúcimi striebro a zlato.Tento kameň sa nazýval inak: zlato Inkov a mačací zlato a kameň bláznov.Pyritový kameň má úžasné vlastnosti, jeho vlastnosť pri náraze iskrí.Pred vynálezom zápaliek sa na zapálenie ohňa použil pyrit.V súčasnosti sa minerál používa na iné účely - na výrobu síry.

Opis

Siričitan sa ťaží v rôznych častiach sveta.Baníci sú si vedomí dvoch druhov pyritu - bravoitu (podobne ako zlato) a marcasite (podobne ako striebro).Minerál však neobsahuje zlato a striebro, ale veľa železa a síry.Kyselina sírová sa získava z pyritu, nie je možné ju získať iným spôsobom.V dávnych dobách boli zrkadlá, šperky, zbrane a hodinky vyrobené z pyritu.

Rôzne názvy pyritu:

  • pyrity železa;
  • marcasite;
  • bravoit;
  • mačacie zlato;
  • Inkové zlato.

Pyrit je navonok podobný zlatu, líši sa však od neho v nižšej hustote a väčšej tvrdosti.V šperkoch sa minerál používa zriedka, niekedy tu nájdete prívesky a prívesky z tohto kameňa.Foto pyritových šperkov:

Liečivé vlastnosti

Čarodejníci z pyritu používali čarodejníci a šamani už od pradávna, pretožejeho vlastnosti liečia nervové choroby.Kameň dobre posilňuje oslabený imunitný systém, dodáva telu vitalitu a zdravie, aktivuje metabolické procesy v tele.Pyrit je schopný rýchlo priviesť človeka zo stavu apatie a depresie, vrátiť pocit radosti z bytia.

Minerál sa používa na liečbu vírusových infekcií, na ochranu tela počas epidémií.Znižuje teplotu, odstraňuje príznaky chrípky a prechladnutia.Pyrit tiež pomáha pri hubových chorobách.Je zaznamenaná vlastnosť minerálu obnoviť účinnosť a liečiť neplodnosť.

Kameň očisťuje ľudské biofólio od negatívnych energií, odstraňuje poškodenie a zlé oko.Pyrit normalizuje narušený spánok, odstraňuje nočné mory a vyvoláva pocity.Minerál však má zlý vplyv na príliš stresovaných ľudí s nevyváženou psychikou.

Aplikácia v mágii

Tento minerál používajú hlavne praktizujúci kúzelníci kvôli svojim vlastnostiam na obnovenie energetickej rovnováhy.Minerál dáva jeho majiteľovi dôveru v jeho schopnosti, odvahu, odhodlanie a odvahu.Talisman by sa však nemal nosiť dlhšie ako tri dni, pretože má tú vlastnosť, že spôsobuje nerovnováhu - osoba je príliš agresívna a podráždená.

Temní mágovia používajú kameň na uzatváranie obchodov so zlými duchmi.S pyritom sa musí zaobchádzať veľmi opatrne, pretože môže zničiť osobu kvôli nesprávnemu použitiu jeho sily.Vo veľkých exemplároch sú uzavreté neuveriteľné magické vlastnosti a kamene s chybou môžu človeku spôsobiť veľké zlo.

Starí Gréci považovali pyrit za symbol vojnového boha Marsa.Tieto militantné vlastnosti kameňa môžu byť použité v ochrannej mágii na ochranu domu pred nepriateľmi.Kameň sa používa aj v láske kúzla na navrátenie umierajúcich pocitov - je schopný oživiť bývalý oheň vášne.

Minerál má svoj vlastný charakter a môže ovplyvniť osobu.Pyrit nemá rád klamných a nečestných ľudí: za takéto správanie môže potrestať svojho vlastníka.Nepáči sa mu ani pyrit a okolie ďalších minerálov, preto sa musí skladovať v samostatnom obale alebo puzdre a nesmie sa spárovať s iným kameňom.

Pyrit je dobrý talisman pre ľudí, ktorých povolanie súvisí s požiarom a nebezpečenstvom - záchranári, hasiči.Minerál chráni aj zamestnancov zákona, ak neprekračujú úradnú moc.

Znamenia zverokruhu

Tento kameň chráni ohnivé znamenia zverokruhu.Medzi predstaviteľmi ďalších prvkov vyberie Škorpióna.Rakovina však už nie je vhodná a dokonca sa považuje za nebezpečnú.

Keďže pyrit je druh nerastu, ktorý má nezávislú vôľu a názor, musí sa s ním zaobchádzať veľmi opatrne.Kameň chráni ľudí s extrémnymi povolaniami spojenými s ohrozením života.Pre ostatných je považovaný za nebezpečný a nepredvídateľný a z vodoznakov bude potrebovať životne dôležitú energiu.

​​

Aby výpredný kamienok nespôsobil problémy jeho vlastníkovi, musíte si vybrať kópiu bez čipov a škrabancov.Pri nákupe produktov s pyritom sa neponáhľajte opatrneskontrolovať kameň zo všetkých strán.