Rezervácie peňazí

Runové palice sú známe už tisícročia.Prišli z ďalekého severu a získali oporu v slovanskej kultúre tak silno, akoby boli v nej vždy prítomní. Runy sú veľmi silné, môžu pomôcť v akomkoľvek podniku, či už ide o lásku, riešenie zdravotných problémov alebo prekonanie finančných ťažkostí.Posledná položka je najžiadanejšia medzi runovými špecialistami.Existujú desiatky možných výhrad, ktoré vytvárajú úspech vytvorenia a aktivácie akejkoľvek runy.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Ako fungujú stávky na peniaze

Predpokladá sa, že runa sa po aktivácii stane živou mysľou s veľkou mocou.Zvláštnosťou väčšiny peňazí je, že ich cieľom nie je náhle obohatenie osoby, ktorá sa k nim obrátila o pomoc, ale pomoc v ťažkých situáciách.

Napríklad osoba nie je schopná splácať úver z dôvodu problémov so zamestnaním.Po kontakte so symbolom bude schopný získať malú sumu, ktorá pomôže zmierniť finančné stres, a potom nájde stabilný zdroj príjmu.Tieto udalosti môžu úplne zmeniť váš život k lepšiemu.

Stručne povedané, princíp runových vzorcov spočíva v ich aplikácii a následnej aktivácii ohňom a rezervácii.Energetický proces sa začína okamžite, ale runy mu neumožňujú zasahovať.Rukoväte sú nezávislé, robia to, čo potrebujú, a nie podľa toho, čo chcú.Ak sa pokúsite toto pravidlo porušiť, môžete mať vážne problémy na vlastnej hlave a môžu byť nielen finančné.Existujú prípady, keď sa kúzelníci snažili vynútiť svoju vôľu na runové znaky a v dôsledku toho vyhoreli z rýchlo sa rozvíjajúcich chorôb.

Odrody peňažných run

Každá runa je zameraná na svoju vlastnú sféru.Energetický náboj vychádzajúci z týchto symbolov je taký silný, že dokáže okamžite vyriešiť všetky problémy.Je však potrebné si uvedomiť, že ak urobíte chybu počas vytvárania a aktivácie run, môžete si na hlavu vziať veľké problémy.

Aby sa tomu zabránilo, je potrebné správne zvoliť potrebnú symboliku a starostlivo vykonať aktiváciu a rezerváciu.Ak všetko pôjde hladko, život sa okamžite zmení.

Runy peňazí zahŕňajú kombinácie takých znakov, ako sú Inguz, Soulo a Fehu .Všetky súvisia s príjmami a metódami ich získania.Samozrejme, môžete to urobiť bez použitia iba jedného znaku, ale v tomto prípade bude efekt neúplný.

Fehu pritiahla peniaze do domu.Jeho cieľom nie je získavanie zdroja príjmu ako takého, ale prítomnosť finančných prostriedkov, spôsob ich získavania sa nezohľadňuje.

Ingus poskytuje potenciál pre rozvoj.Napríklad, ak koliesko na dlhú dobu nemôže získať povýšenie, potom je táto runa práve pre neho.Pomôže realizovať najambicióznejšie nápady a ašpirácie, ktoré sú, samozrejme, zamerané na dosiahnutievysoké príjmy.

Soulopriťahuje energiu, čo vám umožní ušetriť už získané prostriedky.Chráni pred podvodmi, finančnými krízami a dlhými prestojmi.Napríklad, ak podnikateľ nedostane nové objednávky na dlhú dobu, potom mu Souilo pomôže dostať sa z ťažkej situácie.

Takáto sadzba by sa mala použiť iba vtedy, ak už existuje nejaký zdroj príjmu.Zameriava sa v prvom rade na jej rozvoj a nezískanie nového.Hoci existuje množstvo dôkazov, ktoré rozprávajú o náhodných nálezoch veľkých súm okamžite po aktivácii stavu.

Aktivácia a rezervácia runy

V klasickej literárnej verzii by sa runy mali aktivovať pomocou ľudskej krvi.Áno, v skutočnosti taká metóda existuje.Napriek svojej účinnosti je však v našej dobe ťažké ju implementovať a nie je to potrebné.

Na aktiváciu je vhodný pravidelný požiar.Zapaľovač nebude fungovať, potrebujete zápas.Faktom je, že hoci sa zápas spracúva s chemickými látkami, zo stromu nesie poplatok životne dôležitej energie, ktorá je nevyhnutná pre runy.Na jej aktiváciu stačí nakresliť plameň pozdĺž znamenia.

Prejdeme teda k ustanoveniu stavu.Na vykonanie rituálu je potrebné vysloviť runový text a vykonané činnosti.Po ceste sa na papieri alebo skôr na kameni, nosiči, zaznamenávajú názvy run a nabíjania energie.

  1. Po zaznamenaní a špecifikovaní názvov run musí byť aktivácia aktivovaná.
  2. ​​
  3. Je potrebné opísať problémy čo najpodrobnejšie.Podrobnejšielepšie musí byť poplatok správny.
  4. Označujeme priebeh run.Opíšte, ako by mal vyzerať proces prekonávania ťažkostí.
  5. Posledným krokom je spresnenie názvov run.

Potom sa začne proces, ktorý ťažkosti vyrieši.Môžete tiež určiť niektoré opravy run.Napríklad by bolo užitočné uviesť, že nie je potrebné ovplyvňovať zdravie žiadateľa a jeho rodinných príslušníkov.

Môžete písať s čímkoľvek, čo sa vám páči: pero, ceruzka, farby.Niektorí kladú runy na nosič aj s vlastnými slinami, nie je rozdiel.Hlavná vec je, že počas ohovárania a aktivácie by nemali byť v hlave žiadne negatívne myšlienky, pretože majú tendenciu stať sa materiálmi.

Video o aktivácii stávok: