Runa Algiz: význam a fotografia

Rune Algiz sa doslova prekladá ako „ochrana“ alebo „božský ochranca“.Preto je to veľmi silná ochranná runa: používa sa na výrobu silných amuletov, ako aj na vyrozumenie.Toto však nie je jediný význam.

Foto runy:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Obsah
 1. Stručný význam runy
 2. interpretácia veštenia
 3. Význam skupiny Algiz v obrátenej polohe
 4. Na čo sa liek Algiz používa?
Stručný význam runy

Runa Algiz je pätnásta runa z 24 nemeckých a 16 zo škandinávskych run.,Je to veľmi priaznivá runa.Má dva hlavné významy:

 1. Ochrana pred ťažkosťami, nepriaznivými situáciami a ťažkosťami, ktoré sa vyskytujú v bezprostrednej blízkosti osoby.Runa je schopná nielen chrániť, ale aj varovať pred hroziacimi nepriaznivými udalosťami.
 2. Je to tiež runa priateľstva.Ale nie v obvyklom zmysle: symbolizuje priateľstvo so patrónmi, vplyvných ľudí, ktorí môžu zmeniť váš život k lepšiemu, pomôcť vyrovnať sa s problémami.

Algiz sa považuje za runu života.Ďalej zvážte hlbšiu interpretáciu tohto runového symbolu.

Interpretácia veštenia

V klasickom zmysle je runa Algiz veľmi silnou runou obrany.Osoba, ktorá ho používa, je chránená vyšším božskýmsily, ktoré ho strážia a chránia.

Ak Algiz upadne do veštenia, môže to znamenať toto:

 • Osoba je chránená vyššími právomocami - nemôže ovplyvniť magické rituály, ktoré iní ľudia používajú, aby mu ublížili.
 • Človek bude triumfovať v boji proti nepriateľom, nepriateľom, je nezraniteľný voči názorom ostatných, klebety, urážky.Preto bola rana veľmi často znázornená na zbraniach a vojenskej uniforme bojovníkov, ktorí sa zúčastňujú na kampaniach.
 • Človek je otvorený sebap rozvoja.Dokáže dosiahnuť vysoký stupeň vedomia, je schopný riadiť procesy, ktoré sa vyskytujú v jeho podvedomí.Je otvorený novým perspektívam a neustále od osudu dostáva šance na zlepšenie svojho života.
 • Človek je chránený pred všetkými hrozbami vonkajšieho sveta.Toto je silný amulet.
 • Algiz je tiež stelesnením šťastia, spirituality, inšpirácie a tvorivého letu.Ak použijete túto runu, pri všetkom úsilí vás bude sprevádzať šťastie.Ľahko nájdete nové nápady pre kreativitu a sebarozvoj, ktoré sa určia podľa vášho účelu.
 • Neustále budete dostávať nové ziskové ponuky a príležitosti na dosiahnutie svojich cieľov.
 • Vo vašom prostredí je lojálny priateľ, ktorý je pripravený vám v každej situácii úplne pomôcť a podporovať vás, aj keď sa od vás odvrátia všetci ostatní.
 • Máte neuveriteľne silnú intuíciu, ste schopní predvídať problémy a ťažkosti a nechať ich včas.

Keď sa veštec Algizovho majetku dotkne veštenia,Uisťujeme vás, že v blízkej budúcnosti vám osud dá šancu radikálne zmeniť svoj život k lepšiemu.Snažte sa nevynechať príležitosti a využiť ich včas.

Hodnota Algizu v prevrátenej polohe

Akákoľvek runa dramaticky zmení svoj význam, ak spadne do prevrátenej polohy.,Charakterizácia runového symbolu sa spravidla stáva negatívnou.Znamená to však, že musíte venovať pozornosť iba niektorým aspektom svojho života, aby ste sa tomuto negatívnemu stavu vyhli a neprijali ho.

Tu je to, čo môže znamenie obrátenej algizskej runy vo veštení:

 • Musíte sa viac starať o svoje zdravie - teraz je mimoriadne zraniteľná.Možno ste už chorý a mali by ste sa obrátiť na lekára, aby ste včas identifikovali ochorenie a rýchlo ho vyliečili.Alebo možno imunita je veľmi oslabená a treba ju posilniť.
 • Problémy sa vyskytujú v obchodných vzťahoch: s partnermi, kolegami a nadriadenými.Nadviazané vzťahy sú ohrozené, riskujete stratu vplyvných patrónov.Možno zneužívate ich pomoc a nedáte nič na oplátku.Môže sa stať, že sa vás niekto pokúsi vtiahnuť do nečestnej hry - vyhnite sa tomu, aby ste nepoškodili svoju povesť.
 • Spory s blízkymi priateľmi a blízkym sú vašou chybou.Snažte sa nevyvolávať konflikty, v žiadnom prípade hľadajte kompromis a pokúste sa postaviť na miesto svojho súpera.

Ak runa spadla hore nohami, ste príliš priami,Z tohto dôvodu riskujete „rozbitie palivového dreva“ v problémovej situácii a stratu.Starostlivo kontrolujte svoje správanie, nevykonávajte nezmyselné činy a môžete sa vyhnúť problémom.

Pozrite si video o význame a použití Algiz:

Na čo sa Algiz používa?

V ezoterike sa rana Algiz používa v dvoch prípadoch:

 • , keď sa potrebujete chrániť pred negatívom prichádzajúcim zvonka;
 • rozvíjať dar predvídavosti a intuície.

Existujú aj runové vzorce, ktoré dosiahnu požadovaný cieľ.Napríklad:

 1. Algiz - Fehu.Chráni vaše podnikanie pred konkurenciou, krízou a inými negatívnymi javmi.
 2. Algiz - Raido.Používa sa pred cestou a chráni pred všetkými problémami, ktoré sa môžu vyskytnúť na dlhej ceste.
 3. Algiz - Berkano.Používa sa u tehotných žien: táto kombinácia pomáha vydržať a porodiť zdravé dieťa.
 4. Gebo - Algiz.Pomáha zbaviť sa deštruktívnych vzťahov, prerušuje nebezpečné väzby, používa sa na klopy v magických rituáloch.
 5. Algiz - Eyvaz.Poskytuje silnú ochranu pred magickými účinkami: chráni pred poškodením, zlým okom, astrálnymi útokmi.
 6. Algiz - Laguz.Používa sa na zvýšenie pravdepodobnosti zotavenia zranenej osoby.Táto kombinácia zlepšuje regeneráciu tkanív, urýchľuje hojenie a znižuje riziko infekcie.
 7. Algiz - Kenaz.Pomáha zbaviť sa depresií, obáv, fóbií, obsedantných myšlienok a nápadov.zaobchádzapsychologické problémy.