Runa Soulou - význam a použitie

Rune duše (Soul, Sol) je symbolom víťazstva, poskytuje silu a integritu.V niektorých zdrojoch je jeho hodnota definovaná ako konečná runa a toto tvrdenie je pravdivé - pretože integrita je kombináciou protikladov a dokončuje akýkoľvek pohyb.Okrem toho runa Soulou produkuje energiu tvorivosti, zvyšuje túžbu úspešne dosiahnuť svoje ciele.

Fotka runov Soulou:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Význam Rune Soulou

  • Astrologickým archetypomtejto runy je Slnko.
  • Je to ovplyvnenésúhvezdie Leo.
  • Soulou je magnetická runa,tiež pôsobí ako nezvratná runa.

Rune Soulou spolu s je runa Teivaz runovým symbolom víťazstva.Jeho zlyhanie v veštení vám sľubuje úspešné dokončenie akéhokoľvek začiatku.Saulu má tiež obrovskú magickú silu, je schopná dať takú silu, že v krátkom čase radikálne zmeníte svoj obvyklý život.Akékoľvek prekážky sa z cesty ľahko odstránia, budete mať dostatok času.obnoviť vašu energiu.

Toto je runový symbol integrity, ktorý vám umožňuje „nájsť sa“, naplniť potrebnú dôveru v zložité a nepochopiteľné životné situácie.Pošle osobe tipy, ktoré mu pomôžu dostať sa na správnu cestu života.

Niekedy sa objavila Duša, ktorá naznačuje prítomnosť určitého duševného utrpenia.Ak je zároveň obklopený podnikmi - Vunyo a Raido alebo materiálnymi symbolmi Fehu a Otal ) - potom ste úplne prečpracovať a nie vždy nájsť čas na úplné uvoľnenie, čo negatívne ovplyvňuje vašu pohodu.Posledná kombinácia naznačuje rôzne ťažkosti vo vašom živote, s ktorými sa nemôžete správne vyrovnať.

V niektorých situáciách bude význam runy Soulu naznačovať osobu, ktorá je predmetom zvýšeného sebestačnosti, ktorá sa snaží prevziať kontrolu nad všetkým v živote vrátane osôb okolo seba.A ak taká osoba nedokáže kontrolovať všetko a každého, bude mať záchvaty bez príčinnej paniky, úzkosti, trpí bezmocnosťou.Prejavuje sa tendencia k egocentrizmu, túžba získať všetku silu, dosiahnuť slávu.Taký človek trpí zvýšenou ambicióznosťou a sebectvom.

Runa Soulou je tiež zodpovedná za dobré fyzické zdravie a vitalitu.Niekedy hovorí, že šťastie je príliš zameraná na seba, na jeho vnútornú pohodu.Ak nie ďaleko od nejrunové znaky Teyvaz, Kano, Dagaz, Gebo alebo Inguz, takže máte veľkú fyzickú silu aľahko zvládnuť akékoľvek ochorenie.

​​

Tento runový symbol nemá obrátenú polohu a takmer vo všetkých prípadoch znamená priaznivé dokončenie vecí.

Viac zaujímavých informácií o starodávnych škandinávskych symboloch - runách môžete získať po prečítaní nasledujúceho videa:

Prečo sa používa v magickej sfére

Soulou je runa vôle.Stelesňuje túto duchovnú energiu, ktorá vám umožňuje vrhnúť svetlo na skutočný stav vecí v našom svete.Okrem toho naznačuje dosiahnutie globálneho úspechu.

Ukázalo sa, že sa používa na tieto účely:

  1. S cieľom zabezpečiť víťazstvo, dosiahnutie úspechu.
  2. Vyliečiť sa z rôznych chorôb.
  3. Ak si chcete dať potrebnú vitalitu, naplňte sa sebavedomím, ak vám chýba.

Ak hovoríme o oblasti uzdravenia, potom je nemožné použiť rolu Saulu na odstránenie zápalových chorôb, na tento účel je vhodná chladiaca energia inej rany - Isa.

Ďalšie charakteristiky run duše

Duše má mocnú energiu vyššieho Ducha, umožňuje vám prejavovať vyššiu vôľu svojej božskej duše prostredníctvom svojich osobných slov, myšlienok a konania.,

Vo vašom živote nastalo obdobie, keď budú ľahko dosiahnuteľné rôzne úspechy, zbavíte sa všetkých patológií, zlepšíte veľavonkajšie a vnútorné procesy vášho života.Veľa vecí, o ktorých ste predtým vášnivo snívali, sa začnú stelesňovať práve teraz, vďaka ktorým sa stanete plnohodnotným a šťastným človekom.

Aké príležitosti poskytuje runa

Poskytuje realizáciu akýchkoľvek tajných snov.Hovorí sa, že teraz môžete dosiahnuť akékoľvek ciele, všetky dvere sú pre vás otvorené.

Ak ste duchovný človek, nadišiel čas prijať najvyššiu duchovnú skúsenosť.Ľudia spojené s podnikaním, runa Soulou sľubuje prestíž a implementáciu vodcovských kvalít.Ostatní vás budú počúvať, vaše myšlienky sa stelesnia v skutočnosti.

proti čomu varuje

Ste naplnení obrovskou mocou, dôverujete vo svoj výber, životnú pozíciu, slová atď.Máte tiež možnosť presvedčiť druhých nielen slovami, ale aj vďaka vašej vnútornej charizme.

Zároveň sa môžete príliš sústrediť na seba, vaše problémy, vaše myšlienky a činy sa vám zdajú jediné správne.Ale vplyv Duše nebude trvať večne - skôr alebo neskôr skončí, „osvietenie“ padne na vás a uvedomíte si mieru svojich chýb.Svet vás začne žiadať o vaše úplné akcie.

Odporúčanie tejto runy

V procese realizácie vašich túžob by ste mali využiť svoju silu a schopnosti, ale nezabudnite na svoje prostredie, ojeho dobro avždy preberajte zodpovednosť nielen za seba, ale aj za ostatných ľudí.

Teraz viete základné vlastnosti tohto runového symbolu, poznáte oblasť jeho magického použitia.Sila runov Saulu môžete využiť v prospech seba a celého sveta, ale predtým nezabudnite sa naučiť základné pravidlá pre prácu s runami, aby ste urobili všetko správne a chránili sa pred negatívnymi dôsledkami.