Runa Uruz (Uruz, Urus) - hodnota

Rune Uruz je jednou z najsilnejších run.Je „nabitá“ silným prúdom energie.Preto osoba používajúca Uruz dostáva veľa sily a príležitosti na uskutočnenie svojich cieľov.Hovorme podrobne o význame a použití tohto runového symbolu.

Fotka ruiny Uruz:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

.

Runa Uruz: stručný opis

Uruz je čistá energia.Bez energie nemôže na svete dôjsť k jednému konaniu - ľudský život, zdravie, vzťahy, profesionálne aktivity a všetko ostatné od toho závisí.Preto je Uruz záchrancom pre ľudí, ktorí nie sú schopní naplniť energiu, prijať a rozdať ju

.

Uruz sa považuje za veľmi silnú a mocnú energetickú runu, ktorá doslova „obviňuje“ človeka, robí z neho neuveriteľne aktívneho, aktívneho a snažiaceho sak pokroku.V dávnych dobách ľudia veľmi ctili tento runový symbol, ale báli sa tiež.

Uruz je zväzok mužských a ženských princípov, spojenie protikladov, jin a jang.Čo je pozoruhodné, pomáha žene stať sa viac ženskými, mužmi - odvážnejšími.

Pomáha správne zaujať pohlaviev pároch, keď sú povinnosti manžela a manželky zmiešané.Napríklad manželka zabezpečuje rodinu a manžel sedí doma a vychováva deti.V takejto situácii nedochádza k výmene energie, pretože ani jeden z páru nevykonáva svoje funkcie, ale iba preberá cudzincov.

Uruz pomáha posilňovať zdravie, fyzickým aj duševným.V magických rituáloch sa používa na rýchle uzdravenie pacienta, obnovenie sily po veľkej operácii, traumu.Runa navyše neovplyvňuje fyzickú membránu človeka - harmonizuje jeho vnútorný svet, vďaka ktorému dochádza k uzdraveniu fyzického tela.

Význam rudy Uruz vo zvislej polohe

Uruz je zmena, výzva, vzbura energie, sily, sily.V prípade veštenia Uruz najčastejšie znamená, že vo vašom živote vznikol obrovský a veľmi silný prúd energie, okolnosti, príležitosti.A akým smerom bude tento tok smerovať - ​​záleží len na vás

Nastal čas na radikálne zmeny, prechod zo starej, regresívnej reality na novú, progresívnu a vedúcu k úspechu.Uruz je vytrvalosť, vytrvalosť, túžba vyhrať, bez ohľadu na to.

Keď zrúcanina veštenia, Uruz vypadne v priamej polohe, jeho význam je nasledovný:

 • V blízkej budúcnosti bude mať šťastný pracovník šťastnú kariéru
 • Vaše zdravie je dosť silné,v blízkej budúcnosti vám choroby nebudú brániť v plnení plánovaných úloh
 • Máte vynikajúci potenciál, ktorý vás povedie k úspechu, akrozvinúť
 • Čoskoro sa objaví ťažká nepriaznivá situácia, ale budete mať dostatok sily a energie na to, aby ste sa z nej bez straty stratili
 • Máte všetky predpoklady na dosiahnutie veľkého úspechu.v živote.Ale záleží len na vás, či môžete využiť svoje schopnosti.

Rada, keď sa urugská runa dostane do zvislej polohy:je čas sa vzdať minulosti.Nedotýkajte sa známych vecí, ľudí, práce - pustite.Život vám dáva šancu uspieť a prestať šliapať na jednom mieste.Zmeny sa blíži, a ak ich otvoríte, radikálne zmeníte svoj život k lepšiemu.

Uruzova hodnota v obrátenej polohe

Akákoľvek runa má spravidla v obrátenej polohe zápornú hodnotu.Ak Uruz upadol, môže to znamenať, že osoba „zamrzla“ na svojom mieste a nemôže sa pohnúť vpred kvôli bremenu minulých okolností.Potrebuje zmeniť svoj svetonázor, zbaviť sa nastavení obmedzujúcich pokrok a programov vložených do podvedomia.

Uruz v negatívnom zmysle je sklamaním a neúspechom, závislosťou od zlých návykov a nerestí, materiálnou závislosťou alebo obrovskou návykovou túžbou po inej osobe, ktorá je pre vás ľahostajná.To všetko vás ťahá nadol a bráni vám v pohybe vpred.Čo musíte zbaviť, aby ste nezničili svoju osobnosť.

​​

Veľmi často prevrátený Uruz vypadne v čase, keď sa osoba nachádza, kvôli obrovskému množstvu problémov a porúch.na pokraji - pripravení opustiť plány, o niečo viac - a nie ďaleko od depresie.V tejto chvíli je dôležité mu vysvetliť, že existuje cesta von a so správnymi opatreniami pôjde hladko.

V obrátenej polohe je význam rudy Uruz nasledujúci:

 • V blízkej budúcnosti v zložitej situácii nebudete môcť nájsť dostatok sily na prekonanie ťažkostí
 • Zmeny sa blížia k horšiemu - pripravte sa na údery osudu
 • Vaše zdravie je v nebezpečenstve - berte to veľmi opatrne počas tohto obdobia svojho života
 • Vašim cieľom bude veľa prekážok

Poradenstvo, keď sa Uruz prevráti hore nohami : nadišiel čas na hĺbkovú analýzu súčasnej situácie, v ktorej stecítite sa nepohodlne.Teraz je vaše vnútorné „ja“ v konflikte s vonkajším svetom, a preto sa cítite tak zle.Pochopte sami seba, neriešite problémy.Hneď ako bude vo vnútri harmónia, všetko sa zmení k lepšiemu a vonku.

Použitie Uruzovej runy v mágii

V okultizme sa runa v Uruz používa na tieto účely:

 • Na zlepšenie zdravia alebo liečenie pacienta
 • S cieľom obnoviť a upevniť priateľstvo alebo milostné vzťahy
 • S cieľom priniesť do života šťastie, šťastie, nové príležitosti a vyhliadky
 • S cieľom vytvoriť priaznivé životné prostredie sa objavili nové okolnosti,ktoré môžete naplno využiť svoj potenciál

Pozrite si video, v ktorom autor hovorí o modernom svetevýznam ruiny Uruz:

Rune Uruz sa dá použiť vo všetkých druhoch kúzelných rituálov, podľa veštenia.Amulety, amulety a talizmany zobrazujúce runy majú silnú energiu, ktorá „nabíja“ držiteľa amuletu životnou silou.

Na tetovanie sa často používajú aj runy - predpokladá sa, že runa takto postihuje človeka najsilnejšie.Uruz je v zásade vhodný na tento účel, ale buďte veľmi opatrní a starostlivo premýšľajte - vplyv symbolu bude veľmi veľký.