Rune of Berkana (Berkana) - význam magického symbolu

Fleece Berkana (Berkana) - osemnásty symbol starej nemeckej abecedy.Je v zovretí prvkov Zeme.Toto je veľmi ženská, jemná runa.Symbolizuje často matku, zdroj narodenia všetkých živých vecí.Zosobnenie nového, osobného a kariérneho rastu.Pomáha vyriešiť osobné vzťahy.Symbol počatia, znovuzrodenia, rastu.Poďme sa podrobne rozprávať o význame tohto symbolu runy.

Fotka runov Berkana:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Význam vo zvislej polohe

Ak runový symbol vypadne vo zvislej polohe, hodnota je obvykle priaznivá.Berkana môže znamenať:

 • Majiteľ šťastia bude mať šťastie vo všetkých veciach a životných situáciách.Priaznivý čas začať niečo nové a riešiť staré problémy
 • V rodine sa stane udalosť, ktorá spôsobí veľa pozitívnych emócií pre všetkých
 • V živote prichádza obdobie, keď musíte byť veľmi opatrní a pozorní

Berkan v veštení je často predstavou dospelej vydatej ženy, matky.Ak pri výpovedi šťastia tento symbol runy pripadne mladému nezosobášenému dievčaťu, stojí za to čakať na ponuku ruky a srdca.A ak je mladý a ženatý - pravdepodobnenástup tehotenstva.Mužom z Berkanu sa sľúbi stretnutie a zoznámenie sa s dievčaťom, ktoré sa stane životným partnerom, milenkou, manželkou a matkou jeho detí.To je presne tá „rovnaká“ žena, o ktorej môžete len snívať.

Ak sa Berkan dostane do vzťahu, mal šťastenec najvýhodnejší čas na založenie rodiny a detí.Nadišiel čas, keď musíte „otočiť hniezdo“, „zasadiť strom“ a „postaviť dom“.

V každom prípade je Berkana šťastím a prosperitou v jeho osobnom živote, ako aj kariérou a osobným rastom.Prinajmenšom na to bude veľa príležitostí, nenechajte si ujsť.

Rada pre majiteľa nehnuteľností: ak Berkan spadol do zvislej polohy , musíte pristupovať k akejkoľvek záležitosti so zodpovednosťou.Buď to musíte urobiť najlepším spôsobom, na hranici možností, alebo s ním vôbec nezaobchádzajte.Trpezlivosť a vytrvalosť - to sú vlastnosti, ktoré treba ukázať v blízkej budúcnosti.

Ak si stanovíte veľký, takmer globálny cieľ, rozdelte ho na niekoľko malých, aby sa výsledok stal skutočným.Neuspokojte sa a verte v seba čo najviac.Potom je rast a rozvoj hneď za rohom.

Hodnota runy Berkan v obrátenej polohe

Ak runa vypadne v obrátenej polohe, je táto hodnota najčastejšie záporná, nie však vždy:

 • Očakáva sa, že bude mať šťastienepríjemná správa pre neho, ktorá spôsobí veľa negatívnych emócií
 • Obdobie krízy začne v rodine: nedá sa vyhnúť konfliktom, hádkam a nedorozumeniam
 • obchod, ktorý začnete, skončí neúspechom.Je lepšie chrániť sa pred podnikaním a byť sám so sebou, čakať na priaznivejší okamih na aktívne konanie

Keďže Berkan najčastejšie symbolizuje ženu v šťastí, v prevrátenej polohe bude zlá žena.Dokáže skomplikovať život šťastia a stáť v ceste k dosiahnutiu cieľov.

Ak vás zaujímajú vzťahy, potom Berkana môže znamenať, že osoba, s ktorou ste blízko, vám nevyhovuje - nemôžete s ním vytvárať rodiny, budovať lásku, mať deti.

Niekedy Berkana (ak je majiteľom šťastnej ženy žena) naznačuje, že existujú problémy so zdravím žien - stojí za to ju vyšetriť a podrobiť sa liečbe gynekológom.

Berkana často naznačuje, že podnik alebo podnik sa bude rozvíjať v nepriaznivom scenári pre majiteľa majetku.

Poradenstvo, keď ruina Berkán padne hore nohami : vo vašom živote je teraz čierny pruh, ale nestrácajte srdce a nehľadajte príčiny.všetky problémy ostatných.Pochopte seba a svoj vnútorný stav, vymažte negatívne vlastnosti a problémy, potom sa vonkajší svet začne meniť k lepšiemu.Buďte opatrní a zdržanliví.„Zmerajte sedemkrát, odrežte raz“ je vaše heslo pre najbližšiu budúcnosť.

Aplikácia v magických rituáloch: populárne runové formule

Na magické účely sa táto runa používa:

 • „Porodiť“ niečo nové: príležitosti na osobný rast, nápady na prácu, dokonca aj na dieťa
 • Poskytovať úrodnú pôdu pre osobný rozvoj, kariérny rast, harmonizáciu osobných vzťahov
 • Prijímať pomoc pri výchove detí, ktoré sú „mimo ruky“ alebo neposlušné
 • Na liečbu neplodnosti, pomoc pri rodení a pôrode.dieťa
 • Na očistenie nahromadenej negatívnej, „zlej“ energie, doslova „resetovania“ vedomia
 • Na nadviazanie kontaktu s iným svetom - túto vlastnosť používajú „vážni“ kúzelníci vo svojich rituáloch
 • .

Pozrite si video o význame run v Burkedo:

Berkan sa veľmi často používa na to, aby sa žena zbavila gynekologických problémov, vyliečila neplodnosť a mrazivosť, aby bola atraktívnejšia pre opačné pohlavie.

Runa sa používa aj na vytvorenie rodiny a harmónie v osobných vzťahoch.Používa sa na vytvorenie ochranných detských amuletov, ktoré nosia malé dievčatká.

Výkonné stavy a vzorce

V kombinácii s inými runami pomáha dosiahnuť tieto ciele:

 • Uruz - Nautiz - Berkano.Pomáha dosiahnuť kariérny rast aj v ťažkých podmienkach, keď je osoba vystavená vážnemu psychickému tlaku
 • Uruz - Inguz - Berkano - obnovuje silu so silným psychickým a emocionálnym vyčerpaním
 • Laguz - Berkano - Gebo - Sovilo - sa používa na výrobu amuletov žien, ktoré zvyšujú príťažlivosť ich majiteľa, priaznivo pôsobia na ženu.zdravie, prilákať hodných mužov
 • Fehu - Otala - Berkano - Sovilo - priťahuje peniaze a šťastie.Pomáha zvyšovať fixný príjem, dostať sa z finančnej krízy
 • Berkano - Pertro - Nautiz.Túto kombináciu používajú ženy, ktoré chcú očariť muža, vzbudiť jeho fyzickú príťažlivosť a vytvoriť ilúziu lásky
 • Gebo - Berkano - Otalo.Vzorec pre ženy, ktorý pomáha vniesť do rodinného života harmóniu a lásku, riešiť problémy a ťažkosti, konflikty a nedorozumenia