Rune Perth (Perth, Perth) - magický význam starovekého symbolu

Rune Perth (Perth, Perth) - štrnásty znak starovekej nemeckej abecedy.Je v zovretí prvku vody.Je to symbol znovuzrodenia.Predstavuje odhalenie tajomstiev, nových príležitostí, zisku, začiatok nového vzťahu.Poďme hovoriť o význame tohto runového symbolu do detailov.

Fotka ruiny Perthu:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Význam runy Perth vo vzpriamenej polohe

Ak runa vypadne v priamom zmysle slova, má najčastejšie priaznivú hodnotu:

 • Majiteľ bude môcť vrátiť vec, ktorá boladlho stratené alebo ukradnuté, aj keď na to už dlho zabudol
 • Na vás čaká obrovský zisk - pripravte sa na zbohatnutie
 • objavte v sebe dlhý spiaci talent a môžete ho odhaliť
 • Tajomstvo, ktoré vás vzrušuje na dlhú dobu, sa odhalí - dostanete hádanie a nakoniec o tom prestanete premýšľať

Často sa tiež Pera nachádza vo vzpriamenej polohe.padá na drastické zmeny: tak v okolitom živote, ako aj vo vnútornom svete človeka.Môžete prekonať svoj egoizmus, ktorý často vytvoril prekážky, ťažkosti a problémy.

Perth zosobňuje sebapoznanie „ja“, hlboké porozumenie sebaa sebapoznanie.Nakoniec pochopíte, čo je vaša ľudská podstata, objavíte tajomstvá a tajomstvá svojej vlastnej duše, o ktorých ste predtým netušili.

Niekedy Perth naznačuje, že človek má vynikajúce psychické schopnosti, ktoré je potrebné rozvíjať.Máte silný potenciál, ktorý môžete a mali by ste využívať dobre.

Vo vzťahu, ktorý hovorí veštenie, Perth naznačuje, že máte perfektnú sexuálnu kompatibilitu so svojimi súčasnými partnermi.Pokiaľ ide o duchovnú kompatibilitu, iba vy ju môžete pochopiť.

Rada pre stratu runy Perth vo zvislej polohe : vo vašom živote nastal čas na zmenu.Mali by ste objektívne súvisieť so všetkým, čo sa deje, a primerane reagovať na akékoľvek udalosti.Vyhnite sa chybám z minulosti, počúvajte intuíciu.Pripravte sa na prijatie zmien a nebuďte prekvapení.

Rune Perth v obrátenej polohe

Ak sa runový symbol objaví v obrátenej polohe, jeho hodnota je najčastejšie záporná.Perth v tomto prípade tieň:

 • Vo vašom živote sa stane nehoda, ktorá značne rozruší a spôsobí nenapraviteľnú škodu.
 • Existuje tajomstvo, ktoré nemôžete vyriešiť.Zasahuje do života a dokonca predstavuje určitú hrozbu
 • Závažné konflikty prichádzajú s blízkym, váš vzťah prežije vážnu krízu.Ako to všetko končí - zmierenie a harmónia alebo rozlúčenie a ukončenie vzťahu závisí iba od vás
 • Očakávaťvážne problémy, ktoré zmenia váš život k horšiemu

Niekedy sa runa Perthu dostane hore nohami, čo naznačuje, že máte tajné znalosti a môžete ich použiť na to, aby niekomu ublížili.Nemali by ste to však robiť - zlo spáchané proti inej osobe sa k vám viackrát vráti.

Perth môže tiež naznačovať, že vaše magické experimenty skončia úplným zlyhaním v dôsledku závažnej chyby, ktorú urobíte.Stane sa to preto, že ste kúzla použili nesprávne, nie pre dobro, ale pre svoje vlastné sebecké účely.Riskujete stratu toho, čo už máte - prestaňte!

​​

Možno ste pod tlakom verejných predsudkov a stereotypov.Hrozí, že vaša duša bude doslova pochovaná pod jarmo univerzálneho pohŕdania.Pokúste sa byť vytrvalý a neodchyľovať sa od svojho názoru, brániť ho, bez ohľadu na to, čo.

Poradenstvo, keď sa ruina Perth padá hore nohami : teraz nie je čas pozerať sa do budúcnosti, žiť jeden deň.Netreba sa snažiť analyzovať minulosť - nedá ti nič.Uvoľnite sa a zapojte sa do sebapoznania, staňte sa najlepšou verziou seba.Potom sa svet okolo nás zmení k lepšiemu a osud mu poskytne všetky šance.

Rune Perth vo vzorcoch s inými symbolmi

Význam runového symbolu sa vždy mierne zmení, ak vypadne v kombinácii s inými runami:

 • Kombinácie Perth - Gebo, Perth - Halagaz, Perth - Turisaz naznačuje, že v blízkej budúcnosti získate veľký finančný zisk
 • Kombinácie Perth - Kenaz, Perth - Vunyo, Perth - Laguz, Perth - Berkano, Perth - Uruz, Perth - Gebo naznačuje, že máte ideálsexuálna kompatibilita s Vaším súčasným partnerom a vzťahy sú plné harmónie
 • Kombinácia obrátených run Perth a runy Uruz, Isa, Kenaz alebo Tiwaz hovorí, že váš pár má problémy - jeden z partnerov prestal cítiť rovnaké pocity.Je lepšie opustiť alebo skúsiť znovu získať starú vášeň

Kúzelné použitie

Runy sa často používajú v magických rituáloch, ako aj na výrobu amuletov, talismanov, amuletov.Perth sa používa na tieto účely na:

 • Harmonizácia duševného stavu človeka, odstránenie melanchólie, depresie, emocionálnych zážitkov
 • S cieľom získať múdrosť predkov a osvojiť si skúsenosti predchádzajúcich generácií
 • S cieľom stať sa vedomejšou osobou, priviesť vedomie na novú úroveň rozvoja, začnite ovládať bezvedomie
 • Zastavte zaťažujúce spojenia z minulosti, úzko gestaltujte.Na tento účel by sa runa mala používať čo najšetrnejšie - nečinné akcie spôsobia len veľa škody

Pozrite si video o význame Perthovej runy:

Pri jednorazovom veštení môže byť hodnota Perthovej runy takto:

 • V blízkej budúcnosti budete musieť vyhodnotiť svoje vlastné kroky a zapojiť saintrospekcie.Pokúste sa o to byť čo najkritickejší
 • Odporúča sa, aby ste sa stali optimistami, získavali pozitívne a prenášali pozitívne emócie do vonkajšieho sveta
 • Existujú určité problémy, ktoré je potrebné riešiť neštandardným spôsobom.Ak uspejete, nájdete obrovský úspech