Rune Quort - Northumbriánske čistenie riadkov a domov

Quart nepatrí do runovej abecedy senior futarku a nepovažuje sa za škandinávsky runový symbol.Jedná sa o severumbriansku runu, ktorá je popri hlavnej runovej línii.Kúzlo sa používa na čistenie rúna.Uvažujme, ako sa severumbriansky rad líši od hlavného futarku a ako možno ponuku použiť na očistenie bývania a ľudí.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Northumbrianská runaséria

Táto séria pozostáva z 33 znakov - k hlavným prílohám nadriadeného futacru sa pridalo ďalších 9 znakov.Predpokladá sa, že severumbrianske runy sú keltského pôvodu, pretože sú spojené so svetom rastlín.Pravopis runy prvých troch attov je plne v súlade so všeobecne akceptovanou klasikou, rozdiel spočíva vo vyjadrovaní postáv.Názov dodatočného štvrtého anketu sa týka bohyne podsvetia Pekla.

Keďže peklo vedie svet mŕtvych, queort runy symbolicky označuje pohrebnú hranicu očistenia.Sledovanie ruiny pripomína palicu na oheň.V klasickom futári oheň symbolizuje kenazovú runu, ale jeho význam ohňa sa líši od mena.Oheň kenaz je plameň pravdy, zatiaľ čo oheň kvartuzožiera živé telo.Rune quorte symbolizuje deštruktívnu silu ohnivého prvku, na rozdiel od ohňa pravdy a svetla.

Ak v diagnóze odpadne runa queort, znamená to, že nastal čas na úplné očistenie od záporného - vnútorného a vonkajšieho.Je potrebné spáliť všetko, čo narúša sebavedomý pokrok a vtiahne sa do minulosti.Očista kvórom však nie je vždy príjemné: musíte vydržať „popáleniny“, to znamená bolestivý stav znovuzrodenia.Časť vášho minulého života by mala byť položená na pohrebnú hranicu, až potom je možné úplné očistenie a obnovenie.

Očistenie domu kvartami

Ako vyčistiť miestnosť od špiny?K tomu je potrebné vziať si sviečku, ale nie cirkevnú sviečku.Symbolika cirkvi nie je kombinovaná s keltským symbolom a spôsobí informačné zasahovanie.

Na sviečke musíte poškriabať ihlou (ťahať fixkou) 4 kremeňa - od knôtu po spodok sviečky.Khatem musí na list papiera, ktorý nie je vložený, napísať mená ľudí žijúcich v dome vrátane domácich miláčikov - mená by sa mali písať, počnúc najstaršími, nakoniec sa domáce zvieratá zaznamenávajú.Na začiatok zoznamu nakreslite runy ayvas a soul - budú chrániť pred ohnivým víchrom čistenia.

Potom musíte nahlas vyjadriť úmysel, to znamená označenie sviečky, čo musí urobiť.

Zapálte sviečku z zápasu (nepoužívajte zapaľovač v mágii) a choďte okolo celej miestnosti v smere slnka.Sviečka sa musí nosiť nielen po obvode domu, ale musí s ňou tiež svietiťvšetky rohy, okná, vnútorné skrinky a nočné stolíky.Nezabudnite, že kúpeľňa a šatník sú tiež súčasťou domu - otvorte dvere a zasvätte ich vnútornú časť.Venujte osobitnú pozornosť zrkadlám - chvíľu na nich vydržte.

Po dokončení chôdze okolo domu v kruhu vložte sviečku do svietnika na miesto, kde ste sa začali pohybovať - ​​je vhodné začať od predných dverí.Nechajte sviečku úplne vyhorieť, zvyšok zlikvidujte na záchode alebo ju ihneď vyhoďte do koša na ulicu - nemali by zostať v dome.

Dôležité upozornenie. Záporná energia, ktorú vosk alebo parafín absorbuje sviečka, sa v ohni zhorí.Preto dávajte pozor, aby ste na zem nekvapkali jednu kvapku parafínu.Odporúča sa nosiť sviečku pripevnenú na tanieriku alebo malú misku.

Očista osoby runovým mechom

Na očistenie vlastnej energie od negativity používajú aj mzdu.ale v spojení s inými runami.Vzorec je nasledujúci:

nautis - druh - nautis

Nautis obmedzuje agresívne pôsobeniekvóra, ktorá môže vážne spáliť tenké telá.Elm sa aplikuje na ruku alebo na fotografiu.Môžete nakresliť schematický obraz osoby a použiť naň ligatúru.Nad alebo pod napíšte meno osoby, ktorá sa má zúčtovať.

Ako dlho trvá runové čistenie za štvrtinu?Stačí dve hodiny, maximálne tri.Nemôžete to udržať dlhšie.

Doložka o vyčistení:

Kde použiť runový skript as čím?Môže čerpať z vašej rukymarker, rastlinný olej.Je dôležité, aby sa ligatúra mohla umyť alebo utrieť.Ligatúru môžete aplikovať na list papiera a podržať ho na tele a potom ho spáliť.Modernou možnosťou je napísať vzorec na lekársku náplasť - prilepiť na telo, potom ju odstrániť a spáliť.

Dôležité!Čistenie by sa malo vykonávať iba po vyčistení domu, pretože na tenkých telách sa môžu opäť usadiť energetické nečistoty z miestnosti.

Ak sa po vyčistení necítite dobre, na obnovenie energie použite liečivé runy alebo použite iné dostupné metódy.

Ak je potrebné vyčistiť

Runy sa čistia v týchto prípadoch:

  • , ak lieky nepomáhajú a choroba pokračuje;
  • ak sa škoda nešťastia nekončí;
  • , ak sa rozhodnete radikálne zmeniť svoj život;
  • ak máte vážneho nepriateľa;
  • , ak ste mali nápad sami sa vyčistiť.

Pamätajte, že po vyčistení by ste nemali dať niečo z domu a odobrať od kohokoľvek po dobu troch dní žiadne veci /peniaze.Čistením sa odstráni magický negatív a odosielateľ negatívu sa pokúsi brániť.V takom prípade k vám môže prísť „najlepšia“ priateľka a požiadať o niečo, čo požičať alebo dať.Buďte ostražití.