Rune Veles: význam a použitie pri veštení

Ruina Veles alebo Musí je symbolom mocného bojovníka, človeka, ktorý sa vyvinul fyzicky aj duchovne.Tento starodávny symbol má veľmi hlboký význam - je to znak dosiahnutia globálnych cieľov, z ktorého môže mať úžitok nielen konkrétna osoba, ale aj spoločnosť.

Význam runov Veles

V slovanskej mytológii Veles- Je to mocný boh hovädzieho dobytka, sponzoruje obchodníkov a poľnohospodárov.Ale Veles má aj negatívnu stránku.Môže sa transformovať na Wii - strašné božstvo, ktoré dokáže na jeden pohľad spáliť celú armádu.

Význam runy Veles:

 • Rovnaká výmena, do ktorej sa obidve strany sporu investujú rovnako.Bez tohto prístupu sa transakcia neuskutoční
 • Element of Fire.Ale nie deštruktívny, ale láskavý, očistný od obmedzení a zla, všetko negatívne, zbytočné, zbytočné
 • Strata niečoho dôležitého.To však vedie iba k priaznivým zmenám

Rune Veles sa často používa na výrobu amuletov.Vyrábajú sa výlučne zo zlata, pretože tento vzácny kov má najviac rád starovekého Božstva.Môžete použiť prístupnejšie materiály - kosti, bronz, drevo.Výnimkou je dubové drevo, ktoré sa nemôže kategoricky používať.

StavOslávenie Velesu

Aby pritiahli pozornosť Velesa, zabezpečili jeho záštitu a pomoc, starí Slovania používali mocnú runovú slávu Veles.Toto sú určité modlitby, ktorými sa človek môže v magických rituáloch obrátiť na starodávne božstvo.

Ak sa v tradičnom zmysle slova stáva kombináciou niekoľkých runových symbolov, potom v prípade Veles ide iba o odvolanie sa k Bohu, o chválu za jeho vlastnosti a vďačnosť za pomoc.

Existuje niekoľko variácií starodávnych textov.Čítajú sa pred spaním na zapálenej sviečke.

Tu je jeden spôsob, ako kontaktovať Velesa:

Povinnosť

Použitieruny Veles môžu nájsť budúcnosť a získať odpovede na všetky druhy otázok.Naši predkovia verili, že to je presne to, čo Boh dal ľuďom runám a pomohol naučiť sa všetky tajomstvá runovej mágie.

Verí sa, že budúcnosť sa nedá zmeniť - je vopred určená.Vzniká logická otázka - prečo hádať, či nie je možné ovplyvniť priebeh udalostí?V skutočnosti, cez runové výpovede môžete byť upozornený na niektoré kľúčové body vášho osudu.A v rozhodujúcom okamihu vyberte pre seba najvýhodnejšiu možnosť, ktorá vám umožní dostať sa z problémovej situácie s minimálnymi stratami.

Ak spadne runa Veles do vešteniach veštenia (Viy):

 • Predpoveď smrti, tmy, zabudnutia.Toto je deštruktívny oheň, ktorý ničí všetko úplne a nenecháva žiadnu šancu na záchranu.Ale môžete sa zmeniťnegatívna predpoveď, ak sa vo svojom živote môžete vyrovnať s určitými obmedzeniami
 • Veles zdôrazňuje v predikcii, že musíte splatiť dlhy čo najrýchlejšie.Nielen finančné, ale aj duchovné.Bremeno akumulovaných dlhov zaťaží a zabraňuje celý život
 • Záporná hodnota runy naznačuje, že čelíte zdravotným problémom, závažným finančným stratám a ťažkostiam s kariérnym rastom

Záporná hodnota runynie je dôvod na zúfalstvo - ak dokážete splatiť všetky dlhy, aby ste ich úplne zaplatili, čierny pruh v živote skončí.

Ako napraviť negatívnu situáciu?

Spoločnosť Veles je citlivá na žiadosti, ktoré mu boli adresované.Preto negatívna hodnota run môže byť neutralizovaná a priťahovať úspech vo vašom živote.

Na tento účel vytvorte oltár pre obete doma:

 1. Vezmite malý kameň.Je žiaduce, aby to bol žula alebo iný prírodný minerál.Ideálnou možnosťou je obsidián
 2. Zakryte kameň hustou čiernou textíliou vyrobenou z prírodných vlákien
 3. Nakreslite kriedou z rudy Veles kriedu
 4. Na oltár položte misku naplnenúvíno, voda, džús.Nesmie byť prázdny
 5. Ľahké kadidlo.Najlepšie je používať vôňu borievky, pretože odvádza negatívne, pomáha duchovne očistiť, získať silu a rozveseliť
 6. A potom môžete začať čítať modlitebné oslavy Veles, ktorých text je uvedený vyššie

Ak počasCítili ste chlad na svojej koži, prešli do tranzu, čo znamená, že všetko dopadlo a Veles počul vašu modlitbu.Od tohto okamihu začnú v živote prebiehať priaznivé šťastné zmeny.

Pozrite si video o Velese:

Aplikácia v milostných vzťahoch

Runa Veles je dobrý pomocník v milostných záležitostiach.Pomáha prilákať hodného vyvoleného k životu a vybudovať s ním šťastný harmonický vzťah.

Ako môžem použiť starodávne znamenie na prilákanie priaznivých udalostí do môjho osobného života:

 • Zobrazovať symbol runy na zápästí ako tetovanie.Toto je najradikálnejšia metóda, ktorá vám vždy umožní mať podporu a magickú silu starobylého znaku
 • Vyšívačka na odevoch.Najlepšie na nenápadnom mieste.Vyberte si šatník, ktorý budete nosiť stále
 • Ryté na zlatých šperkoch.Je tiež dôležité, aby ste ich nosili často

Pri odhadovaní vzťahu bude mať runa nasledujúce významy:

 • Pripravte sa na niektoré obmedzenia.Vybratý sa pokúsi ovládnuť pár, pre neho je dôležité, aby ste dodržiavali jeho pravidlá.Ste pripravení zaujať podriadené postavenie a zamerať svoje vlastné záujmy?
 • V negatívnom zmysle môže runa sľubovať zradu, klam zo strany milovanej osoby.Buďte ostražití a nedovolte nikomu zasahovať do vášho vzťahu

Vo väčšine prípadov má runa Veles na prvý pohľad nepriaznivý význam.To však nie je tak - negatívneNeexistujú žiadne situácie, každá je perfektná.Každá nepríjemnosť prináša dôležitú životnú lekciu.Je dôležité tomu porozumieť a nezúfať.