Runic stakes - na dary a peniaze

Runové stavy sa môžu stať vynikajúcim pomocníkom pri riešení problémov s akýmkoľvek obsahom.Správnym zostavením Runogramov alebo použitím ready-made, testovaných v praxi viac ako raz, môžete výrazne zlepšiť svoj život a dosiahnuť takmer všetky svoje ciele.Pokiaľ ide o mňa, môžem poznamenať, že trénujem runy po dlhú dobu a skutočne mi poskytujú neoceniteľnú pomoc.

Runové stavy môžu miestnym pomôcť, ale môžu zmeniť celý svoj život za jeden deň - naraz.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Pravidlá pre prácu s runovými stavmi

Runovými stavmi -je určitá kombinácia viacerých run s riadenou činnosťou. Úlohou stavu je pomôcť umelcovi pri vykonávaní rituálu pri dosahovaní jeho špecifického úmyslu.

Aby runový chod fungoval správnym smerom, je potrebné ho zostaviť a správne nastaviť program.Chceli by ste radikálne zmeniť svoj život pomocou spustogramov?Potom nezabudnite vziať do úvahy základné pravidlá ich zostavovania:

 • sa nemôžete zaviazať zostaviť runy bez predbežnej prípravy.Podrobnea dôkladne si preštudujte runovú abecedu, význam a princíp činnosti každého z jej symbolov;
 • Runová jazda je špecifické usporiadanie run.V závislosti od konečného cieľa by prvá runa mala byť stelesnením vášho zámeru a posledná by mala znamenať konečný výsledok, ktorý chcete dosiahnuť;
 • Najdôležitejšou vecou v riadiacom poradí je postupnosť znakov.Rovnaké runy umiestnené v rôznom poradí môžu poskytnúť úplne odlišné výsledky;
 • stavas možno urobiť s odvolaním sa na škandinávskych bohov, ale táto podmienka nie je povinná a závisí od želaní výkonného umelca;
 • Ak došlo k povolaniu bohov, určite im musíte dať dary na pomoc;
 • fázy mesiaca nezohrávajú pri práci s ranogramami žiadnu úlohu;
 • vždy je potrebné, aby hotová receptúra ​​stanovila osobitný program pomocou víz (kúzla v poetickej podobe) alebo skĺznutím jazyka, v ktorej je potrebné opísať činnosť každej z run, ktoré tvoria stav;
 • v ustanovení sa musia oznámiť podmienky platnosti vzorca;
 • runový vzorec si vyžaduje aktiváciu : je to možné pomocou dychu, dotyku, krvi, spálením alebo štyrmi prvkami;
 • Runogram možno použiť na všetky predmety, ktoré aktívne používate v každodennom živote.V niektorých prípadoch je ľahšie aplikovať ho na malý kúsok papiera, ktorý sa následne prilepí na požadovaný predmet.Prečo čítať nižšie;
 • , keď vám runový beh pomôže získať, čo chcete, je spálený alebo pochovanýzem.Toto sa deje za účelom uvoľnenia energie, ktorá sa do konca nepoužila, a uvoľnenia do pôvodného zdroja - do vesmíru.

Chcem tiež poznamenať, že ručné runy sú najúčinnejšie.Ak ste práve začali robiť runovú mágiu, odporúčam vám začať s hotovými receptúrami vypracovanými majstrami, ktoré sa ukázali ako účinné.

Postupy pre nezávislé praktické využitie

Uvediem niekoľko príkladov hotových Runogramov, ktoré mi opakovane pomohli v určitých častiach môjho života.Ste pripravení na najlepšie zmeny a príjemné dary osudu?Potom si pozorne prečítajte a postupujte!

Peňažný beh

Na slávnostný program pripravtekúsok hustej látky ,zelenú značku (fixku) , éterický olej z pačuli (voliteľné) .

 1. Na kus látky nakreslite perom s plstenou špičkou runu pozostávajúcu z3 Feu. Feu sa tradične považuje za run hojnosti a bohatstva a toto bohatstvo sa môže prejaviť vo forme hmotného majetku aj vo forme duchovných hodnôt.
 2. Urobte si vízum alebo rezerváciu, v ktorých požiadajte vzorec, aby vám dal peniaze.Môžete požiadať o zvýšenie príjmu alebo pomenovanie určitej sumy.Nezabudnite uviesť čas, kedy by malo bohatstvo prísť do vašich rúk.
 3. Aktivujte vzorec spôsobom, ktorý vám vyhovuje.
 4. Svoje peniaze talizman môžete namazať pačuli olejom, ak si budete priať.Predpoklad: jeMusíte ho kúpiť osobne, nie inou osobou.
 5. Vložte amulet do svojej peňaženky, na miesto, kde je uložená schránka, alebo vedľa dokladu o peniazoch.

Ak urobíte všetko v poriadku, môžete čoskoro čakať na zvýšenie peňazí.

Runic za účelom získania príjemných prekvapení

Účelom tohto scénického scenára je naplniť život účinkujúcich príjemnými maličkosťami, darmi a prekvapeniami.Stane sa to veľmi ľahko, akoby to samo o sebe.

Vzorec pozostáva z 3 cyklov: Feu - Laguz - Vunyo .Význam run:

 • Feu - symbolizuje materiálne bohatstvo, dar v hodnote peňazí;
 • Laguz - symbol šťastia, ktorý sa vám dostane do rúk;
 • Vunyo - symbol morálneho uspokojenia z daru, znamená radosť a dobrú náladu.

Činnosť zariadenia je navrhnutá na krátke časové obdobie, nie dlhšie ako 7 dní.Nemôže zostať dlhšiu dobu - osud sa môže otočiť chrbtom.Nezneužívajte!

Postup:

 1. Aplikujte vzorec na svoje čisté telo (po sprche alebo vani) na ľavej predlaktie.Na aplikáciu môžete použiť bežné guľôčkové pero.
 2. Definujte program stavu: určte každú z run alebo povedzte vízum;nezabudnite presne poznamenať, čo chcete dosiahnuť (doslova).
 3. Aktivujte horúci dych a vyčkajte 7 dní na príjemné prekvapenie.
 4. Po týždni úprimne ďakujem runovej bytosti a zastavte ju.akcia, preplachovanie teplou vodou.