Runové nápisy - aplikácia nápisov, láska a rada

Čo je to runové písanie?Toto je najjednoduchší runescript, ktorý je pravidelným nápisom runových symbolov.Na rozdiel od bežného písania však runescript vždy nemá význam.To znamená, že runy môžu byť formované do slov alebo kúziel, alebo môžu byť jednoducho sekvenčným zápisom znakov bez toho, aby určovali akékoľvek slovo alebo frázu.

2. Runové nápisy môžu obsahovať niekoľko znakov, zvyčajne nie viac ako deväť.Počet znakov je vždy až na pár výnimiek nepárny.Zvážte pravidlá kompilácie runescriptov pre začiatočníkov.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Aplikácia nápisov

Prečo sa nápis skladá z horizontálnej postupnosti znakov?Zvyčajne sa používa na výrobu talismanov.Vzorec musí obsahovať konečný výsledok požadovaného.Runy sú napísané v poradí, ktoré vyjadruje túžbu dosiahnuť určitú vlastnosť alebo stav.

Počet znakov v nápise:

 • číslo tri vyjadruje rast a vývoj;
 • číslo päť symbolizuje boj, obranu a víťazstvo;
 • číslo sedem sa používa v láske kúzla;
 • Číslo deväť sa týka osudových rozhodnutí.

Nápisy môžu obsahovať 11 a13 znakov, ale táto kombinácia je mimoriadne zriedkavá.

Ako napísať runy, v akom poradí?Zvyčajne sa píšu zľava doprava, ale je to možné aj v stĺpci.Niekedy existujú nápisy sprava doľava, ale runové znaky v nich sa zaznamenávajú do zrkadlového obrazu.

Ak sa snažíte vymaniť sa z nepriaznivej situácie, nemôžete začať s nápisom rastová runa - toto posilní vašu nestabilnú pozíciu.Ak chcete zmeniť, nie je možné spustiť Runogram pomocou Isových runov - takto sa situácia napraví na rovnakú pozíciu.Ak teda chcete niečo uložiť, nezačínajte nápisom runa zmien Urusaz alebo evaz ).

Love Talisman

Na vytvorenie milostného runového talismana musíte vybrať 7 znakov, ktoré odrážajú váš úmysel,a napíš ich do jedného riadku.Majte na pamäti, že prvá a posledná runa nesie sémantické zaťaženie v runových nápisoch.Prvý prejavuje túžbu sám o sebe a druhý jeho realizáciu.Medzi nimi sú opisné runové symboly charakterizujúce vylepšenia alebo podrobnosti.

Na vytvorenie milostného talismanu si môžete vybrať nasledujúcu kombináciu znakov:

 1. Urusaz označuje požadovanú zmenuvo vašom živote.
 2. ​​
 3. Kenaz zvyšuje lásku k láske.
 4. Nautiz označuje túžbu nájsť lásku, potrebu milovaného človeka.
 5. Gebo symbolizuje lásku v páre.
 6. Turisaz posilňuje význam Gebo.
 7. Vunyo označuje šťastie, ktoré možno získať láskou.
 8. Ingus dopĺňa nápis runami, je koncovým symbolom - nedovoluje rozpúšťaniu energií v priestore.

V tomto poradí sa vytvárajú runové nápisy pre talismany.Po preštudovaní významu run a ich kombinácií môžete využiť znalosti na vyriešenie mnohých problémov.Najprv môžete použiť hotové receptúry a následne ich sami pripraviť.

Ruológovia sa domnievajú, že samokompilácia runového vzorca bude mať väčšiu silu ako použitie nápisu niekoho iného.Dôvodom je skutočnosť, že pri vytváraní Runogramu priťahujete energetické toky priamo do svojho života.Cudzí runový vzorec neobsahuje silu priťahovanú operátorom - zostal u tvorcu vzorca.Výsledkom je, že používate runogram zbavený duchovnej sily.

Maskot pre kariéru

V tomto prípade musíte zvoliť kombináciu piatich runových postáv.Napríklad:

 1. Rune dagaz označuje priaznivé zmeny, o ktoré sa operátor snaží.
 2. Rune Eyvaz smeruje správnou cestou.
 3. Flee fehu symbolizuje hotovosť v banke.
 4. Zúrivá runa symbolizuje pokrok v danom smere.
 5. runa yer je výsledkom riadeného úsilia.

Po napísaní znakov je potrebné rezervovať vzorec, v ktorom je stanovený cieľ.Musíte vyjednávať každýrune osobitne, vyjadrujúc svoj úmysel jasne definovať cieľ.Nápis sa potom zaznamená na materiálnom médiu - papier, drevo alebo fotografia.

Poradenstvo

Na prvý pohľad sa zdá, že použitie runových vzorcov je veľmi jednoduché - zdvihol správnu kombináciu znakov, zapísal a čakal na výsledok.Začínajúci ruológovia môžu byť lákaní jednoduchosťou a vytvárať niekoľko receptúr naraz na vyriešenie mnohých problémov.

To však nie je možné: žiadny vzorec realizuje zámer prostredníctvom osobnej energie prevádzkovateľa.To znamená, že budete jednoducho vyčerpaní a môžete dokonca ochorieť.Preto nevytvárajte veľa receptúr naraz, ale riešte problémy postupne.

Z tohto dôvodu sa neodporúča farbiť nápis vlastnou krvou.Výsledok sa zrýchli, ale budete v tomto čase doslova vyčerpaní a vyčerpaní.Runy dobre fungujú bez aktivácie vlastnej krvi.

A pamätajte na to najdôležitejšie - runy dostali ľudia od bohov pre dobré účely.Preto tieto symboly nemožno použiť na deštruktívne účely.