Runy podľa dátumu narodenia: runový horoskop

Nie je potrebné počítať runy podľa dátumu narodenia.Všetko je veľmi jednoduché - každému symbolu patrí určité časové obdobie.Vyhľadajte v našom zozname svoj symbol a pozrite si jeho význam.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Runový horoskop podľa dátumu narodenia

Podľa bežnej vedy každý symbol starej abecedy zodpovedá určitému časovému obdobiu.Preto môžete ľahko určiť, aká je vaša runa podľa dátumupôrod.Pomáha to nájsť vlastnú postavu a správne ju používať.

Isa (23. decembra - 7. januára)

Charakteristiky symbolu a osoby, ktorú zosobňuje:

  • Zodpovedá vodnému prvku, ale nie násilnému a zametajúcemu všetko, čo je na jeho ceste, ale pokojné, upokojujúce
  • Stelesňuje pokojnú osobu, ktorú nemožno naštvať
  • toto znamenie je uzavretou postavou, je zbavené spoločenských schopností, ale to nebráni dosiahnutiu úspechu v živote

Isa je osamelý muž, pustovník, ktorý je šťastný vo svojom malom svete a nehľadálepší život.

Eyvaz (8. - 21. januára)

Eyvaz je symbolom aktualizácie niektorých procesov reštartovania.Známka tvrdohlavej a cieľavedomej osoby.Miluje velenie a vždy sa usiluje o vedenie.Skoro bez šťastia je úspech dosiahnutý tvrdou prácou a vysokou účinnosťou.

Ansuz (22. januára - 6. januára)

Ak sa osoba pod týmto znakom Ansuz nezúčastňuje na tvorivosti, bude nešťastný.Je veľmi dôležité, nevenovať pozornosť sociálnym stereotypom, nájsť svoj osud a robiť to, čo máte radi.Robia dobro, krásu, dokonalý svet.

Dagaz (7. - 2. februára)

Pod znakom sa narodili Dagazi, ktorí dokážu zmeniť svet.Často sú v konflikte s ostatnými, pretože sa prejavujú večným protestom, vyvolávajú výzvu pre verejnú mienku a tvrdo sa zbližujú s ľuďmi.

Algiz (21. - 7. februára)

Algiz je vševedný človek.Zaujíma sa o všetko, snaží sa učiť nové veci, učiť sa niečo, rozvíjať sa a spoznať seba.Pri hľadaní nových poznatkov je dôležité nestratiť sa a nezabudnúť na skutočné ciele a túžby, potreby vašej duše.

Laguz (8. - 21. marca)

Muž laguz je veľmi charakteristický, nezvyčajné, svetlé.Je zrejmý v každej spoločnosti, na prvý pohľad sa na ňu spomína.Je dôležité naučiť sa ovládať seba, aby sa sila prírodnej energie nezničila a zametala všetko, čo je v jeho ceste.

Turisaz (22. - 6. marca)

Ľudia runy Turisaz sú autoritárski a náchylní k despotizmu.Ak sú tieto vlastnosti zamerané na globálne ciele - vynikajúce.Napríklad človek môže ísť do politiky a urobiť svet lepším miestom.Ale v každodennom živote je to úplne neznesiteľné a často otrávuje životy blízkych.

Teyvaz (7. - 21. apríla)

Teyvaz - Runa víťazstva a veľká odhodlanosť.Človek jasne vie, čo chce, a snaží sa akýmkoľvek spôsobom dosiahnuť svoje ciele.Nezáleží na tom, aké prostriedky sa použijú, výsledok je dôležitý.Z tohto dôvodu môže porušovať zákon, zanedbávať záujmy a potreby blízkych.

Fehu (22. apríla - 7. mája)

Veľmi silné znamenie. Fehu je peňažným symbolom, preto osoba, ktorá sa narodila v priebehu Fehu, má vždy finančné šťastie.Vyznačuje sa aj takými vlastnosťami, ako sú:

  • veľká vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
  • neustále sa usilujeme o vedomosti
  • sebavedomie
  • obžerstvo - vždy sa usilujeme mať viac, ako je to teraz

Je veľmi dôležité nezabudnúť na duchovné hodnoty v rase pre materiál.

Uruz (8. - 21. mája)

Urus - Veľmi tvrdohlaví ľudia.Pracovitý, radi pracujeme, aj keď za to nedostanú veľa peňazí.Stachanovci sa budú usilovať o nadradenosť, najčastejšie dosiahnu splnenie všetkých svojich túžob.

Raido (22. - 6. mája)

Ľudia Raido priťahujú predovšetkým nové dojmy a emócie.Preto sa často menia na zanietených cestovateľov, dobrodruhov.Vyberú sa extrémne zábavné a outdoorové aktivity.

Gebo (7. - 22. júna)

Pre týchto ľudí vedie Gebo najvyšším cieľom v živote harmónia a šťastie.Vo všetkých smeroch sa snažia prísť do tohto stavu.Často sa zapájajú do duchovných praktík a chcú žiť v harmónii s vesmírom, sebou samými a ostatnými.

Eyvaz (22. - 7. júna)

Progresívne osobnosti, ktoré nikdy nestoja,Neustály rozvoj, sebapoznávanie a zlepšovanie - to je ich cieľ.Už nikdy nebudú spokojní s tým, čo majú teraz.

Otila (8. - 23. júla)

Veľmi hlboké osobnosti, duchovný vývoj na najvyššej úrovni.Usilujú sa udržiavať rodinné vzťahy, vždy cítia obrovskú podporu klanu.Harmonická a šťastná osobnosť.

Soul (24. júla -8. augusta Soulou - Symbol víťazstva a víťaza.Znak rodeného vodcu, veľmi energického a veselého človeka.Usilujte sa zaujať vedúce postavenie v spoločnosti, v práci, v osobnom živote.Vynikajúci vodcovia, ak nechcete minúť energiu na prázdne veci.

Pozrite si video o runovom horoskopu:

Ingus (9. - 23. augusta)

Osud veľkodušne udeľuje ľuďom Ingus šťastie anašťastie.Sú úspešní, šťastní a milovaní ostatnými.Ale niekedy sú obdobia vitality nahradené hlbokou depresiou.

Hyeres (24. - 8. augusta)

Pohostinní ľudia, ktorí radi hniezdia a stoja pevne na zemi.Rodina a príbuzní pre ľudí rokov.Milujú príjem hostí, najlepší odpočinok je pripraviť chutné jedlo a pozvať blízkych na intímnu komunikáciu.

Berkan (9. - 23. septembra)

Runa Berkan je symbolom ženskej tvorivej energie.Človek je sprevádzaný finančným šťastím.Transformuje a harmonizuje priestor okolo neho, priaznivo ovplyvňuje všetkých ľudí v jeho okolí.

Vunyo (24. - 8. september)

Snové a emocionálne osobnosti runy Vunya, vždy hľadajú zdroje inšpirácie.Estetiky a tvorivé povahy.Za nimi by mal byť vždy niekto viac svetský, inak každodenné ťažkosti zabijú túži po kreativite a nenechajú šancu na šťastie.

Mannaz (9. - 23. októbra)

Muž Mannazove runy nemožno nazvať dušou spoločnosti.Preferuje osamelý a osamelý životný štýl.Ale aj tak sa to páči ostatným ľuďom - verný, lojálny, pokojný a vynikajúci poslucháč.

Hagalaz (24. - 8. októbra)

Toto sú ľudia, ktorí môžu urobiť neuveriteľný objav, zmeniť svet k lepšiemu.Je však veľmi dôležité neztrácať energiu každodenným životom, čo je únavná rutina.

Nautiz (9. - 23. novembra)

Veľmi disciplinovaná osoba.Pravidlá týkajúce sa nautiza sú predovšetkým.Perfekcionista a realista, nevie snívať a nemá rád.Stojí pevne na zemi.

Kano (24. - 8. novembra)

Kano - Veľmi veselá príroda, spoločenská, humorná.Zbožňujú sa, zvyčajne majú veľa fanúšikov.Ľahko prichádzajú do styku s ľuďmi, ale vo vnútri môžu byť hlboko nešťastní, aj keď to neukazujú.

Perth (9. - 22. decembra)

Perth - Tajomné povahy.Ich duša je vždy tajomstvom so siedmimi pečaťami pre druhých.Môže sa zdať aktívny a spoločenský, ale nikdy ich nebudete vedieť do konca.Hlavným cieľom v živote je nájsť vzájomnú šťastnú lásku.