Ruské runy - interpretácia a aplikácia magických symbolov

Ruské runy sa objavili aj v dňoch slovanského pohanstva, preto najčastejšie stelesňujú prejav najvyšších božských pohanských síl.V staroveku sa verilo, že obraz runových symbolov môže človeka ochrániť pred zlými jazykmi, zlým okom a zlými duchmi.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Pôvod ruských runov

Pôvodne boli runy napísané v pohanských časoch.Potom však ich význam zmizol v pozadí a runy sa začali používať na magické rituály a pohanské rituály.

V modernom okultizme sa runy používajú na veštenie, vytváranie amuletov, talismanov a amuletov.Aby ste ju mohli správne používať, je dôležité poznať význam každej runy.

Použitie starovekých ruských runách

Existujú dva spôsoby použitia run, ktoré využívajú svoje magické vlastnosti:

  1. Vytváranie amuletov, kúziel a talismanov.Vyberie sa runový symbol so špecifickou hodnotou .Akcia runy by mala byťzamerané na cieľ, ktorý daná osoba sleduje - mali by ste zvoliť správne znamenie.Napríklad na ochranu alebo prilákanie šťastia, nasýtenia človeka energiou úspechu alebo šťastia v milostných záležitostiach
  2. Použitie v magických rituáloch - veštenie, milostné kúzla, sprisahania.Runy možno tiež použiť na ochranu domu pred zlými silami

Pred použitím predmetu s obrázkom požadovanej ruiny je potrebné aktivovať energiou jedného zo štyroch prvkov - ohňa, vzduchu, vody alebo zeme.

Význam, opis a interpretácia run.

Zvážte najpopulárnejšie ruské runy, hovorte o ich význame, vysvetlite, aké magické vlastnosti má každý runový symbol.

Lada Matka Božia

Tento runový symbol predstavuje harmóniu a šťastie, lásku a vzájomné porozumenie.Symbol splnenia túžob, stelesnenie snov v skutočnosti.Veľmi „samičie“ znamenie - amulety a kúzla s ním sa používajú na zabezpečenie toho, aby ich nositeľka našla šťastie ženy, vydržala a porodila zdravé deti, stretla sa s hodným vyvoleným, s ktorým by mal byť spojený život.

Bohatstvo

Ako už názov napovedá, táto runa je zosobnením bohatstva, materiálnej pohody.Priťahuje peniaze na život, pomáha dostať sa z finančnej krízy.

Môže to tiež znamenať duchovnú prosperitu - priťahuje nové znalosti, pomáha osvojiť si zručnosti potrebné na prácu a byť zdravý.

Vo všeobecnom zmysle sa dá použiť na oživenievšetko, čo v súčasnosti človeku chýba - či už je to láska, šťastie, peniaze, zdravie alebo sila na prekonanie naliehavých problémov.

Bereginya

Runa s hovoriacim menom sa volá na ochranu človeka pred všetkými negatívami: ťažkosťami, ťažkosťami,choroby, konflikty a iné veci.Prispieva tiež k formovaniu a rozvoju tvorivých schopností, intuície.

Pomáha človeku nájsť zmysel života, nájsť ich osud a vyhnúť sa problémom s karmou.Chráni pred chybami a ťažkosťami, láka láskavosť, starostlivosť, veľkorysosť.

Svyatogor

Tento runový symbol pomáha spojiť sa s predchádzajúcimi generáciami, získať múdrosť predkov, získať energiuz minulosti.

Veľmi mužský symbol, ktorý priťahuje predstaviteľa silnej polovice ľudstva fyzickú a duchovnú silu.Pomáha plniť vaše poslanie, nájsť cieľ, rozvíjať sa vo všetkých smeroch.

Nezničiteľnosť

Tento runový symbol je vodičom božskej energie do ľudského tela.Pomáha nájsť hlavnú hviezdu, pochopiť, ktorým smerom sa musíte v živote pohybovať.

Pomáha tiež získať nesmrteľnosť, ale nie fyzickú membránu osoby, ale duchovnú.V pochopení, že človek bude schopný zanechať niektorých potomkov stvorenie prospešné spoločnosti.

Šľachtiteľ

Zosilňuje všetku moc a silu vesmíru, nesie múdrosť bohov.pomáharozvíjať duchovný začiatok, dosiahnuť povedomie, priťahuje silného duchovného mentora do života človeka, ktorý pomôže pri rozvoji duševnej podstaty a plnení misie.Rozvíja kreativitu a pozitívne vlastnosti prírody.

Úvodník

Tento runový symbol je zosobnením intuície, božským darom, ktorý pomáha človeku predpovedať budúcnosť aovplyvňujú mysle iných ľudí.Poskytuje psychické schopnosti, pomáha hlboko vnímať a správne využívať všetky informácie vstupujúce do vedomia.

Pozrite si video na tému:

Oheň

Tento ohnivý symbol pomáha posilňovaťvšetky vlastnosti, charakterové vlastnosti a schopnosti človeka.S touto runou by ste mali byť veľmi opatrní, pretože zvyšuje nielen pozitívne, ale aj negatívne vlastnosti.

Používa sa však aj na „spomalenie“ niektorých dôležitých procesov prebiehajúcich v živote s cieľom pozastaviť súčasný priebeh udalostí.

Ľahkosť

Miera ľahkosti sa používa na zníženie počtu prekážok a ťažkostí, ktoré sa vyskytnú pri cestek hlavným životným cieľom človeka.Používa sa tiež pri meditačných praktikách na uvoľnenie mysle a dosiahnutie duchovného osvietenia.Priblíži sa k Bohu a vyšším silám, pomáha poslať správnu žiadosť vesmíru správnym smerom.

Obrana

Toto je skutočný mužský symbol,zosobňujú silnú, silnú mužskú energiu.Prináša šťastie do života, pomáha predchádzať negatívnemu vplyvu rivalov, konkurentov, zbaviť sa nepriateľov.Rozvíja mužskosť, vôľu, zmysel pre povinnosť a zodpovednosť.Priťahuje blaho a úspech vo finančných záležitostiach.

Pozri tiež video s profesorom Chudinovom: