Ryby čistím vo sne: čo to znamená z kníh snov

Často stretávame ľudí, ktorí majú radi rybolov.Aké vzrušenie spôsobuje, že ich chytia.S rovnakým potešením potom očistia a pripravia úlovok.A čo keby som vyčistil rybu, sníval som o človeku, ktorý bol ďaleko od takého zamestnania.Aký je sen tohto príbehu, učíme sa v slávnych knihách snov.

Obsah
 1. Chyťte ryby, veľké i malé
 2. Ryba hľadá hlbšie miestoa žena, kde je to lepšie
 3. Ryby v rieke ešte nie sú v mužskej ruke
 4. Ten, kto ryby uloví, ich varí.Autorove knihy snov
 5. Sigmund Freud
 6. Nostradamus
 7. Gustov Miller
 8. David Loff
 9. Wang
 10. Evgeny Tsvetkov
 11. Yuri Longo

Chytajte veľké a malé ryby

Ryby sú mytologickým symbolom hojnosti, bohatstva, harmónie a plodnosti.V mnohých kultúrach je to posvätné znamenie, sľubuje prírastok do rodiny, nádej na nové požehnané zmeny a bezpodmienečnú radosť.Je tu však jedna podmienka: predikcia bude pozitívna pre snílka, ak je ryba najčerstvejšia a voda, z ktorej ju dostali, je jasná.

Tlmočníci venujú veľkú pozornosť druhu a veľkosti rýb.Čím je tento zástupca morských prvkov väčší a vzácnejší, tým sú nadchádzajúce dary osudu štedrejšie a bohatšie.

Ryba hľadá, kde je hlbšia, a žena - tam, kde je lepšia.

Sny o vodnom obyvateľstve ovplyvňujú ženy väčšinou aspekty duchovnej a morálnej sféry života.

Vydatá manželka, ktorá má oddeliť hlavu od prístavov s morskými vlnamidlhá konverzácia s manželkou poctivo.Znepokojuje vás otázka s oneskorením a nemôžete sa jej zbaviť.S najväčšou pravdepodobnosťou vyskočila žiarlivosť a podozrenie na zradu.

Ak chcete mladému dievčaťu vyčistiť pollockové kosti utretím rúk na zástere, naznačuje to vaše odpudivé správanie, ktoré prispieva k rýchlemu rozdeleniu mladých ľudí s vami.Malo by byť ženskejšie a venovať pozornosť správaniu a kultúre komunikácie, možno sa potom uskutoční osudové stretnutie.

Platesa vykĺzne z vašich rúk, ale snažíte sa ho držať - indikátor toho, že chcete odhaliť priateľa, ktorý chce vziať svojho milenca od vás.

Vydatá dáma drží v rukách krížnik alebo ostriež - čaká na chlapca.

Podnikateľka dohliada na úspešný rybolov - k prudkému nárastu sily a energie.Vaša taktika bude fungovať a prinesie značné dividendy.

Červená slečna vo sne sníva pre mladú dámu výnosné manželstvo s bohatým a hodným človekom.

Ak malá slečna čistí údenú pach, znamená to, že niekto na jej ceste predstavuje prekážku, ktorá obmedzuje jej slobodu a zbavuje ju možnosti rozvoja v živote.

Ryba v rieke ešte nie je v mužskej ruke

Pre zrelého muža sen, v ktorom čistí ryby, zosobňuje jeho ambiciózne plány a zámery a tiež naznačuje nespokojnosť.blízkych, ktorých názor nezohľadňuje.Jeho schopnosti dobyvateľa nezapadajú do rutiny rodinného života.

Nechajte sa uniesť odrezaním údenej platesy - náznak hmlovinysvoje ciele.V určitom okamihu, akoby v dyme, sa stratila istota života.Rozhodné kroky sú kontraindikované a nastalo obdobie pochopenia toho, čo sa deje.

Modré ryby pre obchodného šéfa vo sne - využiť potenciál vodcu.Zelená - k inšpirácii a rastu morálnych hodnôt.

​​

Každý, kto uloví ryby, varí ich.Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Videl som, ako čistiť ryby - tento proces naznačuje, že sa nemôžete odpojiť od svojich pracovníkov mimo kancelárie.Prípady súvisiace s podnikaním vás prenasledujú všade a nedávajú vám ani príležitosť relaxovať v intímnom živote.Výsledkom je, že máte problémy s erekciou a všeobecným zlyhaním.Kým sa nenaučíte odpojiť od vonkajších podnetov a užiť si sex, neuvidíte trvalý vzťah s opačným pohlavím.

Pomôžte si s tým, čo ste sa chytili a pripravili - sen o vašom mužskom egoizme.Nezaujíma vás, ako potešiť svojho partnera, ste príliš zaneprázdnení uspokojovaním svojich vlastných inštinktov a veríte svojej nadradenosti.

Vystrihnite lososa lososa pri hľadaní červeného kaviáru, ale nenájdete nič - v skutočnom živote máte fóbiu svojej prvej intimity so ženou.Bojíte sa zlyhania, ako pri prvom sexuálnom kontakte s mládežou.Dôvera zradí iba veľmi skúsenú ženu.

Nostradamus

Z sardiniek pršalo - zlé znamenie, ktoré predstavuje environmentálnu katastrofu alebo prírodnú katastrofu.

Pozri veľkénahromadenie sleďov a neskúsiť chytiť - dôverujete osudu viac, bez toho, aby ste zažili svoje silné stránky a schopnosti.Šanca nie je daná každý deň, použite ju.

Ľudská tvár pri hrade na vašom stole predstavuje hrozbu vojny v globálnom zmysle.V rodinnom meradle bojovať a konflikt kvôli závisti susedov alebo priateľov.

Rozhodli sme sa rezať ryby a ukázalo sa, že sú zhnité - váš inštinkt vás pustil, príliš dôverujete svojmu blízkemu kruhu priateľov.Informácie o vašich plánoch sa šírili po stenách vašej kancelárie.Povesti a klebety zasahujú do vašich pracovných procesov.

Stretli sa tvárou v tvár so žralokom a máte jasnú túžbu vytrhnúť jej brucho - to ukazuje vašu silu mysle, vytrvalosť a výdrž.Osud vás zmiernil a pripravil sa na nové skúšky.

Gustov Miller

Chytil jesetera a nasadil ho do rukavíc - v skutočnosti sa budete musieť vyrovnať so závažnými pokusmi.A váš podnik umožní zarobiť si dobré peniaze a uspieť v podnikaní.

Prechádzka okolo rybieho trhu - nájdete tu doplnok k rodine, prosperitu a radosť.

Rybárska sieť sľubuje drahé akvizície, ale ak bude sieť opotrebovaná a roztrhaná, získate ušlý zisk.

Vo sne sa nenaučil nič - sen naznačuje marnosť a márnosť tvojho snaženia.Možno vám zmena aktivity prinesie úžitok.

Aby ste videli rybárske prúty, náčinie a háčiky vo vašich rukách, je to, že vás osud veľkodušne obdaril dobrým zdravím, živosťou mysle a statočnosťou, aby sa vysporiadali s nadchádzajúcimi pokusmi.

Mladá dámaživá ryba sľubuje stretnutie so svojím milovaným v skutočnosti.

David Loff

Šmykľaví obyvatelia mora symbolizujú schopnosť zarobiť si na živobytie jedlom, čím viac rýb snívate, tým bohatšia a bohatšia je rodina snívateľov.A veľkosť morských plazov naznačuje plodnosť roja.

Wang

Oddelenie rýb od kože a šupín znamená odhaliť ich prepočty.Potvrdzujete svoje chyby a ste pripravení ich napraviť a čakať na správnu príležitosť.

Evgeny Tsvetkov

Spolu so svojou manželkou sa pokúšajú pripraviť peknú pekáreň a pekne ju piecť - táto akcia sľubuje obnovenie úprimnosti.a teplé pocity medzi vami.Ste v procese vzájomného poznávania, pripravení zdieľať svoje vedomosti, nápady pre spoločné dobro rodiny.

Yuri Longo

Oddelenie rýb od vnútorností je dobrý sen pre tých, ktorí pri riešení problému čelia kríze.Zdá sa, že ste našli správny spôsob, ako sa z tejto situácie dostať so zaručeným úspechom.

Ak oddeľujete ryby od váh, ktoré sa okamžite zmývajú vodou do žľabu, očakávajte veľké finančné straty.Vaše akcie a činy budú príliš sebavedomé a nebudú úplne premyslené.