Rýchly beh na získanie veľkého množstva peňazí a jeho funkcií

Ak pre niektoré podniky naliehavo potrebujete finančné prostriedky, spustenie na získanie veľkej sumy peňazí pomôže prilákať príslušné príležitosti pre život.Táto metóda pomáha prekonať čierny pás a ukončiť chudobu.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Čo runy priťahujú bohatstvo a šťastie?

Staroveké runy sú určité symboly, z ktorých každý má svoj vlastný individuálny význam.Preto je dôležité zvoliť správne značky a kombinovať ich, aby ste dosiahli požadovaný výsledok.

Najrýchlejšia a najúčinnejšia možnosť stúpania môže zahŕňať nasledujúce runy:

 1. Fehu -nesporným vodcom medzi runami peňazí.Tento symbol pomáha radikálne meniť životy, akumulovať energiu a priťahovať príležitosti na dosiahnutie finančného úspechu, na zbohatnutie.Na vylepšenie efektu môžete použiť samostatnú runu a kombinovať ju s inými symbolmi. Fehu aktivuje peňažné toky a priťahuje všetky druhy výhod vo vašom živote, ako aj zachováva existujúce úspory
 2. Hyeres - symbol plodnosti.Funguje to, ak ste v minulosti a súčasnosti už vynaložili dostatočné úsilie, pracovali ste tvrdo.Zvyšuje účinnosť vašich akcií a pomáha vám pri výbere správneho smeru na dosiahnutie finančného úspechu
 3. Otal je symbolom všetkých podstatných vecí, ktoré je možné zmerať v peniazoch.Pomáha prilákať podporu vysokých sílpatrónov, patrónov, investorov a len užitočných ľudí, ktorí priblížia vykonávanie svojich finančných cieľov
 4. Dagaz je symbolom prosperity, rozvoja, prosperity a rastu.Dáva človeku obrovskú životnú energiu, vďaka ktorej sa mu na pleci stávajú prekážky a všetky ciele sa dajú ľahko dosiahnuť.Znak víťazstva a úspešných osobností

Spojením týchto run s ostatnými môžete vytvoriť veľmi silnú runu za peniaze, čo v konečnom dôsledku pomôže dosiahnuť drahocenné finančné ciele.

Príklady vzorcov runových peňazí

Pre začiatočníkov môže byť ťažké samostatne vytvoriť účinné runové kombinácie.Aby ste sa nemuseli zmiasť a správne používať kúzlo run, môžete použiť hotové a osvedčené štítky.

Napríklad kombinácia kombinácie Fehu-Fehu-Fehu Feu trikrát zvyšuje silu najsilnejšej runy peňazí a tiež pomáha posunúť sa do novej fázy finančného rozvoja.Priťahuje šťastie potrebné na obohatenie, zvyšuje počet príležitostí.

Kombinácia Otal- Fehu - Hyere znásobuje dostupné úspory a poistí bohatstvo od podvodníkov.Pomáha tiež racionálne zaobchádzať s výdavkami a zbytočne nemrhať všetky peniaze zbytočnými vecami.

Význam run v tomto štatúte:

 • Otal - symbol vlastníctva a zisku
 • Fehu - plodnosť vo všetkom, zvyšovanie bohatstva a príležitostí.na nadobudnutie hodnotného majetku
 • Hyeres - posilňuje saakcia všetkých symbolov známky, runa aktivátora a katalyzátor

Nasledujúca kombinácia Fehu -Otal- Berkan - Soulo v prípade potreby pomôže.rýchlo získajte veľké množstvo peňazí.

Dôležité: táto suma by sa mala stanoviť primerane, nemôže byť oveľa vyššia ako váš priemerný mesačný príjem.

Význam symbolov v tejto kombinácii je:

 • Fehu je symbol zisku abohatstvo, ktoré je možné oceniť v peniazoch
 • Otal - pomáha prilákať množstvo potrebné na nadobudnutie veľkého majetku
 • Berkan - chráni nadobudnutý majetok pred zlodejmi a podvodníkmi
 • Soulo - pomáha vám dosiahnuť víťazstvo a dosiahnuť ciele

V závislosti od vašich cieľov vyberte najvhodnejšiu kombináciu.

Tipy a triky

Existujú určité pravidlá, ktoré musíte dodržiavať, ak chcete, aby to fungovalo správne a úplne.Tipy a odporúčania sú tieto:

 • Pri práci s runami sa určite opýtajte starodávneho pohanského božstva Odina.Môžete tiež požiadať o pomoc Freyru alebo Nyerdu
 • Obete starým božstvám.Môže to byť ovocie, víno, ryby.Pripravte si improvizovaný oltár na obetu.Vložte potrebné runy do stredu, umiestnite sviečky, kadidlo, vložte nádobu s čistou vodou a soľou

Počas obete je dôležité vrhnúť kúzelné kúzlo, ktoré aktivuje silu run:

Nad každou runou, ktorú budete striedavo umiestňovať pri oltári, povedzte tieto slová:

Po všetkých magických manipuláciách uvoľnite a sústredte svoju myseľ na myšlienky toho, čo chcete dostávať.Vizualizujte - nakreslite obrázky vo svojej fantázii o tom, ako ste dostali správne množstvo peňazí, naplánujte, na čo míňate.

Na záver povedzte:

Na konci magického rituálu ďakujte božstvu, ktorému bolo určené pomoc a pomoc.Počkajte, kým sviečky nevyhoria a oltár nechajte niekoľko dní nedotknutý.

Dôležité: Na prázdny list papiera alebo bankoviek môžete nakresliť runové štítky.Nepoužívajte tmavé farby, najmä čierne.Odtiene červenej alebo zelenej sú najvhodnejšie.

Pozrite si video o používaní peňažných run:

Na zvýšenie účinkov runovej mágie môžete pridať svoju vlastnú obeť - dajte pár kvapiek krvi na papier s obrázkom run.To však nie je potrebné.

Čas behu run závisí od vašej energie.Čím silnejšia je, tým skôr dostanete výsledok.Buďte trpezliví, ak nemáte dostatok vitality - bude trvať nejaký čas, kým sa do vášho života dostane správne množstvo peňazí.

Tento rituál môžete opakovať nekonečne mnohokrát.Ale začnite ďalšiu až po získaní výsledkov z predchádzajúcej.Kúzlo starovekých run je veľmi silné - ak budete sledovať všetky nuansy a jemnosti procesu, bude to fungovať bez problémov, aspoň výsledoka nebude okamžitý.

Nezabudnite poďakovať vyšším mocnostiam, aj keď dostanete to, čo chcete.Vďačnosť tiež priťahuje šťastie a finančné príležitosti v živote človeka, tento nástroj nie je o nič menej výkonný.