Scorpio dreamed - predpoveď slávnych kníh snov

Asi tridsať druhov škorpiónov je smrteľných pre človeka.Žijú najmä v severnej Afrike a na Blízkom východe.Prečo sa sníva o škorpiónovi, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte očakávať od škorpióna vo sne
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Nostradamus
 7. Jurij Longo
 8. Básnik Aesop
Všeobecná interpretácia

Škorpión je mnohostranný symbol.Na jednej strane zosobňuje pomstychtivú, zlú a zradnú osobnosť.Pokiaľ ide o situáciu, môže odrážať úzkosť, útlak, strach, očakávanie zúčtovania a zážitok.Z psychologického hľadiska môžu často niesť nepríjemné stereotypy myslenia, mrzutosti, prázdnych prác.

Tento jedovatý hmyz môže mať pozitívny význam, môže byť symbolom uzdravenia, uzdravenia.Je tiež spojená s jinovou energiou, znovuzrodením, transformáciou, prechodom do iného sveta.Ako jeden zo znakov zverokruhu odráža silnú povahu osoby, sebavedomie, vernosť, oddanosť, ľahkú vzrušivosť, emocionalitu, vášeň, žiarlivosť.

Takéto označenie sa pre snílka môže stať symbolom pokračovania boja, vytrvalosti a vytrvalosti.Títo ľudia asertívne a úprimne menia svet okolo seba, veria vo svoje vlastné víťazstvo a počúvajú intuíciu.Motívy ich konania sú niekedy nevysvetliteľné a hlavným dôvodom konania sú ich vlastné dôvodytúžby, ktoré nesú prvok hospodárskej súťaže.

Pre ženu sa táto vízia môže stať stelesnením jej obete, starostlivosti o potomstvo, disciplíny, odhodlania hraničného obmedzenia.To tiež ukazuje šetrnosť, zdravé ambície a slušnosť spáča.Žena má zároveň vnútorný magnetizmus, nad emotívnosťou, má bohatú fantáziu a pamäť.Je krásna, sexy a atraktívna, zároveň však nebezpečná a žiarlivá.

Pre mužov môže taký sen naznačovať posilnenie ich autokratickej sily, húževnatosti a obratnosti v podnikateľskom prostredí.Takíto ľudia prežívajú v akýchkoľvek podmienkach a majú hlboké pochopenie problémov.Sú profesionálmi vo svojich činnostiach a vždy idú ďalej a zametajú každého na ceste.Láska k luxusu a márnosť im dodáva energiu na ceste k úspechu.

Z hľadiska čínskej filozofie je škorpión symbolom ochrany pred silami iných svetov.Je zvykom umiestniť ho pri vchode do bytu alebo ho nosiť na tele vo forme magického talismanu.

Čo iné možno očakávať od škorpióna vo sne

 • čierny hmyz - na tajomné stretnutie s cudzincom;
 • mnoho plazivých plazov je v neprospech okolností, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť kariéru a stabilitu rodiny;

 • vidieť rámovanie pod sklom - ľahko sa ovláda a odstraňuje možné prekážky a prekážky na ceste k plánu;
 • Biely škorpión - k pokušeniu a fatálnemu pokušeniu.Ten, kto sa vám zdal úprimný a nežný, ukáže svoju krutosť,chlad a pokrytectvo;
 • vidieť v byte - na rodinné spory, konflikty a hádky.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Škorpión je znakom dominantného mužského princípu.Zosobniť sa vo sne s škorpiónom znamená mať sexuálnu chamtivosť, byť náchylný k žiarlivosti a násiliu, ktoré im prináša vnútorné potešenie.V intimite môžu títo ľudia prejavovať bezohľadnosť, majú vášeň pre sadizmus a masochizmus.

Žena snívala o štípaní škorpióna - s najväčšou pravdepodobnosťou sa stretla s atraktívnym mužom, ktorý by bol kruto v posteli a utláčal svojou žiarlivosťou.Opatrnosť a čitateľnosť v zoznamovaní pomôže vyhnúť sa nepríjemným následkom.

Udržiavanie škorpióna v teráriu ako domáceho maznáčika - v reálnom živote má skryté komplexy, sexuálnu nespokojnosť a agresiu voči opačnému pohlaviu.

Gustov Miller

Tlmočník spája toto znamenie s nepriaznivcami, nepriateľmi, ako aj s nepredvídanými situáciami, ktoré snílek zažije pre svoju silu.Pre tých, ktorí prejavia silnú vôľu, bude mať škorpión príležitosť ukázať sa ostatným z najlepšej stránky.Skvelá šanca vyliezť na kariérny rebrík a získať počiatočný kapitál.

Ak vás škorpión uštipne vo sne, v skutočnosti sa nebudete môcť vyrovnať s okolnosťami navrhnutými osudom.Je veľmi pravdepodobné, že budú trpieť útokmi konkurentov.Kousnutie môže tiež zosobniť ohováranie,zásah do autority a úcty snívača zo strany jeho oponentov.

Pocit bolesti v nohách spôsobený útokom jedovatého hmyzu je zlým znakom.Niekto sa vás pokúsi pripraviť o príležitosť ísť k svojmu cieľu.Necítiť pôdu pod nohami znamená prežívať neistotu, neistotu a zmätok.Dôvodom je sklamanie tých, s ktorými plánovali spoločný projekt, obchodný alebo milostný vzťah.

Nostradamus

Vidieť škorpióna vo sne je zažiť pomstychtivosť a zradu nepriateľov.Útok jedovatého hmyzu znamená ohováranie, klamstvo a podvod.Dobrou známkou je zabiť škorpióna.To prinesie víťazstvo vo všetkých snahách, posilní ducha, získa silu a pozitívnu energiu pre nové úspechy.

Ak je snílek škorpión v znamení zverokruhu, potom tento pozemok sľubuje veľa pozitívnych zmien v budúcnosti.Váš život sa stane viac rušným a pôsobivým.Všetky pozitívne vlastnosti tohto znaku sa objavia v snehu a pomôžu dosiahnuť úspech a uznanie.

Yuri Longo

Snívajúci škorpión môže naznačovať vplyvnú osobu, ktorá sa objaví v živote snívateľa.Postoj tejto osoby sa bude zdať veľmi láskavý a veľkorysý.Ale neverte tejto vplyvnej osobe.Koná iba v rámci svojich vlastných záujmov a výhod.Takže pre toto obdobie je pre vás priateľstvo prospešné.Akonáhle dôjde záujem o vás, môže uvoľniť bodnutie a odstrániť vás.

Ak chcete vidieť, ako sa škorpión sám pichá - mať osobu v bezprostrednom okolí,ktorý neustále nosí masku nešťastnej obete.Dôvodom tohto správania môže byť potreba súcitu podporovaná niečím materiálnym.Odmietnite dôverné rozhovory s týmito ľuďmi a vyhýbajte sa osobným kontaktom.

Básnik Aesop

Predstavuje negatívny výklad takého označenia.Sledovanie škorpióna zabije jeho obeť - v skutočnosti svedkom nepríjemnej udalosti.Tragédiou bude, že nebudete schopní niečo napraviť alebo nejako ovplyvniť situáciu.Môže to ovplyvniť zdravie milovaného človeka, ktorého zasiahla nevyliečiteľná choroba.A možno to bude spojené s kataklyzmom, ktorý sa zrazu zrútil v oblasti, kde sa nachádzate.