Sen, v ktorom snívanie bije dieťa: predzvesť problému v skutočnosti

Samotná skutočnosť, že niekto porazí, sa pre slušnú osobu považuje za neprijateľný čin.S páchateľom sa môžete vyrovnať iným spôsobom, ale je to v skutočnom živote.Počas snov však nastávajú situácie, keď musíte poraziť dieťa.Prečo sníva o takomto nevzhľadnom konaní, ktoré o tom podávajú knihy snov rôznych autorov?

Zovšeobecnené interpretácie tlmočení[[PDN 23]

Mnoho tlmočníkov snov interpretuje scenár nočného videnia pomocou telesných trestov detí ako nespokojnosť kontemplatora spánku so súčasnou situáciou.Sen tiež ukazuje podvedomý pocit viny človeka za určité činy v skutočnom živote.Takýto nevzhľadný čin ospalého obrazu možno považovať za predzvesť problémov, začiatok započítania a opravu chýb.

Niektorí psychoanalytici považujú túto tému snov za istý znak, ktorý naznačuje realitu psychických odchýlok v snílku.Tí, ktorí občas majú sen, v ktorom musia poraziť dieťa, potrebujú pomoc psychológa.

Na čo slúžia nočné sny v závislosti od toho, na koho sa telesné tresty vzťahujú?

 • Ak by podľa ospalého zápletku nemohol snívanie vydržať a vyplazil svojho potomka, naznačuje to potrebu krátkeho odpočinku v skutočnosti.Útok vo sne sa v skutočnosti zmení na radosť - dieťa vyrastie ako dobrý človek.
 • Ak bol zbitý chlapec agresívny a krutý - v skutočnom živote sa problémy trápia, obávajú sa podvodov od priateľov.Nie sú skutoční, ale emocionálny impulz sa bude musieť obmedziť.
 • Ak bolo dievča vystavené popravám, poraziť dieťa vo sne je znakom budúceho poklesu podnikania, úplného kolapsu.Ak porazíte neznáme dieťa - počkajte na nepozvaných hostí, ktorí s nimi budú mať problémy.

O čom ten sen varuje, v závislosti od toho, kde je použitá sila?

 • Výprask na pápeža, a to aj pomocou pásu, je signálom pre snívateľa o jeho náhlom správaní vo vzťahu k domácnostiam.Trestný impulz nočnej ilúzie naznačuje beznádejnú situáciu v skutočnosti, človek ju nedokáže vyriešiť.
 • Fackovanie dieťaťa do tváre je varovaním pred úplným kolapsom všetkých snáh.Phantasmagoria s údermi do tváre varuje pred neodpustiteľnou chybou prebudenia, ktorá prinesie snívateľovi veľa poľutovania.

Nie všetky knihy snov pesimisticky interpretujú nočný scenár, v ktorom musia poraziť dieťa.Pre dievča, ktoré sa nezosobášilo, je to signál o tom, ako sa v skutočnosti objaví osoba, ktorá sa predstiera na úlohu manžela.Obrázok s ospalou bitkou môže varovať pred neočakávanou peňažnou hodnotouinfúzie.

Dôležité!Pri nezvyčajnom videní môže podvedomie vykazovať skrytú sadistickú tendenciu alebo skutočnosť sexuálneho záujmu o deti.Je potrebné zaoberať sa analýzou ich činov a myšlienok.

Interpretácia kníh snov o nočnom útoku

Väčšina tlmočníkov snov súhlasí s tým, že takýto scenár nočného obrazu by sa nemal považovať za obzvlášť znepokojujúci, ibavarovanie.Niektoré zbierky dokonca predpovedajú úspech a finančný zisk snívateľa.Aké možnosti interpretácie spánku možno nájsť u populárnych tlmočníkov?

Zbierka Millerových predpovedí

 • Ak musíte vo sne biť svoje vlastné dieťa, jedná sa o signál nesprávnej výchovy jeho potomstva.Skutočne nestojí za to obmedzovať slobodu konania dieťaťa, musí sa naučiť nezávislosti.
 • ​​
 • Ospalá fantázia s násilím môže byť predzvesťou rodinných hádok.Silné detské plačúce proroctvá o zdravotných problémoch, sklamaniach a neúmyselnom útoku znamenajú, že nastal čas na nápravu chýb.

Uvažovať nad nočnou morou, v ktorej muž brutálne bije dieťa, naznačuje snívcovi, že nastal čas na rozhodné konanie.Je pravda, že najprv by ste mali dať veci do poriadku, aby ste nevynechali okamih, ktorý predstavuje osud.Mal som šancu vážne potrestať svojho neposlušného muža - je zaručená nepríjemná pachuť po prebudení nepríjemnej práce.

Dreamwalker Wangi

Podľa bulharčiny, čo sníva o bití dieťaťa.vidiaceho?Forecaster pripisoval takéto sny zlým znameniam, ktoré naznačovali osobné problémy a životné ťažkosti:

 • Trest vlastného potomka naznačuje spiacemu rodičovi nedostatky v jeho vzdelávacom programe;
 • Telesné potrestanie dieťaťa niekoho iného sľubuje kontemplátorovi sna niekoľko dobrých zmien, ktoré diverzifikujú jeho osobný život.

Je zaujímavé, že podľa Moon Dreambook bije niekto predpovedaním spiaceho človeka, aby prebudil spravodlivosť.Ak je samotný snílek porazený, v skutočnosti zažije hrôzy strachu, ktorých zdroje budú naznačené detailami ospalej nočnej mory.

Freudova predikčná kniha

Významný psychoanalytik spája kontakty s deťmi ako túžbu po potešení.Ak náhodou v noci snívate, že niekto začal biť dieťa, je to znak začiatočnej túžby, obsedantných myšlienok.Rojko získava viac samoty, ako od spoločnosti iných ľudí.Bití podľa Freuda je obdobou sexuálneho styku alebo túžby po ňom.

Nostradamus interpretoval podobnú tému sna, bez toho, aby sa spoliehal na štatút dieťaťa - jeho vlastného alebo niekoho iného.Ospalý obraz s bitím dieťaťa podľa proroka má vždy problémy.

Tsvetkovove pojednanie

Zbierka tlmočení Eugene Tsvetkova nie je obyčajná kniha snov, ale sprievodca správnym správanímv realite nočných snov.Autor učí čitateľa, ako ovládať osud prostredníctvom spánkových udalostí.Náš súčasný, ezoterický a vedecký pracovník považuje ilúziuobrazy vo svetle základov slovanskej mentality.Akt bitia dieťaťa, moderný okultista interpretuje optimistickým spôsobom, kniha snov je dobrá vyhliadka:

 • sú osobné vzťahy harmonizované, spravodlivosť prevláda;
 • bude možné nájsť prosperitu, ak bude týrané dieťa krásne a zdravé;
 • Útok na smutné dieťa bude mať za následok neočakávané problémy pri prebudení.

Na rozdiel od depresívnych interpretácií, kniha Wandererovho snov prináša šťastie, ak je snílek porazený, a vnútorné upokojenie - ak sa sám bije.Podľa Ženskej knihy snov poráža vaše dieťa podľa scenára ospalého obrazu, ktorý vedie k zmiereniu s nepriateľmi.Nedokončené podnikanie sa však bude musieť dokončiť, aby prišli dramatické zmeny v živote.

Odborníci v záhadách ľudskej psychiky považujú sny za odraz skutočných udalostí.Preto, ak nočná ilúzia vzbudzuje strach alebo spôsobuje nepríjemné pocity, mali by ste premýšľať o svojich skutkoch v skutočnosti, o vzťahoch s ostatnými a analyzovať myšlienkové formy.