Shnilé mäso vo sne - to, čo predpovedajú slávne knihy snov

Neznášajúci mäsožravci vždy určia čerstvosť obľúbeného výrobku a nedovolia, aby bol ich budúci steak vydatný.Okrem toho to môže viesť k vážnej otrave.O čom je to zhnité mäso, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Všeobecná interpretácia

Rottenmäso vo sne predstavuje určité ťažkosti, zdravotné problémy, prekážky rastu kariéry.Pre ženy môže takáto vízia viesť k rozdielom a rozporom v rodine.Konflikty s domácnosťami môžete vyvolať vy alebo niekto z vašich blízkych.

Podnikateľ sníval o jedle hovädzieho mäsa so srdcom v predvečer dôležitých rokovaní - musíte byť pripravení na to, že sa vaša transakcia neuskutoční.Dôvodom budú vaše pochybnosti o jeho ziskovosti a perspektívach.Je užitočné starostlivo počítať všetko a odložiť rozhodnutie o finančných záležitostiach na priaznivejšie obdobie.

Mladý muž má gril neznámeho pôvodu na neznámom mieste - musí ho ovplyvniť spoločnosť tínedžerov s nebezpečnými názormi a ašpiráciami.Ich bezstarostný a zábavný život vás môže na prvý pohľad zaujať, ale potom bude ťažké vyhnúť sa vážnym následkom škodlivej komunikácie.

Čo iné možno očakávať od zhnitého mäsa vo sne

  • surového zhnitého mäsa vstará stodola - vaše nahromadené problémy si vyžadujú naliehavé riešenia;
  • v nemocnici, aby ste videli rozpadajúcu sa ranu pacienta - otvorte oči krutej realite tohto sveta.Budete chcieť viac pomôcť potrebným, poskytnúť finančnú pomoc právne nespôsobilým, dohliadať na opustených a chudobných;
  • vidieť hlboký, rozpadajúci sa rez na seba - počuť od blízkych, čo spôsobí silný emocionálny šok;
  • žuvanie hovädzieho mäsa sýtičom s vedomím, že je rozmaznané - s ťažkosťami pri snahe zbaviť sa zlých návykov, ktoré negatívne ovplyvňujú celkový stav tela;
  • rezanie zatuchnutého mäsa tupým nožom je zdĺhavý proces na vyriešenie zložitého problému.Rezajte kúsky ostrou sekerou - rýchlo sa zbavíte únavných úloh;
  • hádzanie duseného mäsa na túlavých psov vo sne - nájsť kompromis v prípade zdanlivo slepej uličky.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Muž sníval o užívaní kúskavyprážané bravčové mäso vo sne je znamením, že ste úplne spokojní so svojou mužskou životaschopnosťou a užitočnosťou.Nebude pre vás ťažké zvádzať atraktívnu krásu.Sebadôvera tiež dodáva vysoký temperament.Samy ženy snívajú o vtiahnutí takýchto mužov do postele.Drahé osoby slabšieho pohlavia vás však považujú nielen za milenca, ale aj za otca budúcich detí.Zamyslite sa nad tým, či ste pripravení na dedičov.

Ak sa však ukázalo, že sa mäso zhnilo vo sne, človek by mal očakávať problémy s erekciou alebo so všeobecnou sexuálnou orientáciou.impotencia.V týchto okamihoch je lepšie upustiť od sexuálneho styku a obnoviť silu.Pocit nechutnej vône, ale ochutnávka misky, znamená vyhnúť sa pochybnému intímnemu kontaktu, ktorý by vám spôsobil veľa zdravotných problémov.

Vyhodenie kusu bravčového mäsa, ktorý zapácha nechutným zápachom, potláča telesné túžby.Viete, ako predvídať nebezpečenstvo a včas skryť svoje vzrušenie a vyhnúť sa následkom.

Žena snívala o mužovi, ktorý zje zhnité mäso - takáto vízia varuje pred stretnutím s fanúšikom, ktorý je náchylný k nevyváženému sexuálnemu styku.Nespadajte na lichotivé komplimenty a banálne priznania.Priateľ má jediný cieľ - pretiahnuť ťa do postele.

Gustov Miller

Byť v rade s mäsom, kde je cítiť zápach hniloby srdca - sen upozornil na sklamanie v blízkom kruhu tých, ktorých si považoval za svojich spoločníkov alebo spolupracovníkov.Bude vám zrejmé, že každý z nich sleduje svoje osobné obchodné záujmy a nie je posadnutý všeobecnou myšlienkou úspešného rozvoja podnikania.

Vyskúšať zhnitý kúsok praženého hovädzieho mäsa je náhle ochorenie a všeobecná nevoľnosť.Obdobie, keď v dôsledku mierneho prechladnutia môžete trpieť komplikáciami, keď ste vynaložili veľké úsilie, čas a finančné prostriedky.Tomu možno zabrániť, ak sa nezanedbajú základné opatrenia v oblasti prevencie a ochrany proti sezónnym chorobám.

Evgeny Tsvetkov

Hnilé mäso s muchy krúžiacimi okolo je zlým znamením.Je to takpoukazuje na zhoršenie súčasného stavu.Takáto vízia v mnohých ohľadoch naznačuje vlastné chyby a chyby.Ak sa chcete ocitnúť na bitúnku, kde je všetko nasýtené krvou a zhubnou vôňou, pociťte negatívne následky vašich vlastných bezmyšlienkových rozhodnutí.

Považovať niekoho za grilovanie podľa vlastnej prípravy, ale báť sa o jeho vkus, v skutočnosti znamená, že sa príliš zaujímate o názor niekoho iného.Bojíte sa negatívnej reakcie na vaše slová, činy, vzhľad.Ale stojí za to si odpočinúť, iní sa rovnako starajú o svoje správanie, nie o vaše.

Yuri Longo

Ukradnúť mäso vo sne je nečakané bohatstvo.Ak sa ukáže, že bravčové alebo hovädzie mäso bolo zhnité - aby sa zabránilo stratám a dodatočným neplánovaným výdavkom.

Na večeri s členmi rodiny je nepražený steak s pochybnou vôňou - možno očakávať rozpory a objasnenie vzťahov s príbuznými.Dôvodom môžu byť otázky peňazí alebo dedičstva.

Kúpiť zhnité kurča na trhu - sen varuje pred nebezpečenstvom podvádzania podvodníkmi, vreckami alebo drobnými zlodejmi.Počas tohto obdobia sa vyhnite miestam a cestujte verejnou dopravou.