Sign: tit zaklope na okno

Vták letel do domu alebo narazil do okna - znamenie, ktoré stojí za to počúvať.Najčastejšie nás navštevujú vtáky, ktoré žijú vedľa ľudí, medzi nimi aj samičky.Čo je to znamenie: tit zaklopáva na okno?

Vtáky patria medzi tie zvieratá, ktoré sa považujú za úzko spojené s iným svetom, posmrtným životom.Ľahko prekonávajú dlhé vzdialenosti na krídlach, najmä z jedného sveta do druhého.Prinášajú správy od zosnulých príbuzných av osobitných prípadoch od anjelov a duchov.

Preto vták klepajúci na okno (a sýkorka nie je výnimkou) znamená predovšetkým:

 1. správy;
 2. smrť;
 3. slzy;
 4. Rýchla návšteva na pohrebe.

Je však príliš skoro na zásoby čierneho oblečenia.Tieto interpretácie sa týkajú všetkých vtákov, ale v závislosti od druhu sa „špecializujú“ na rôzne správy.Takže, kozy sú vo väčšine prípadov nositeľmidobrých správa klepajú na oknobohatstva a šťastia .

Modrý vták šťastia

Čím lepší je postoj k vtákovi v kultúre, tým sú s ním „láskavejšie“ znaky.Sýkorka je malý, jasný, neškodný vták, má z toho výhodu: ničí škodcov.Žije však vedľa človeka, a preto sa na rozdiel od lesných vtákov, nosičov extrémne zlých príznakov, nezdá byť čudná, cudzia.

Tit prináša šťastiedo domu, kde sa objaví, a ak sedí na svojej ruke, môžete sipriať .Je pravda, že hovoria, že sa splní iba dobrý človek (a len dobrý bude sedieť na dobrom).Nebudeme ľudí deliť na dobrých a zlých, je to márna záležitosť, ale len si uvedomte, že kozy dôverujú väčšine tých, ktorí ich kŕmia a nevedú.

Možnosti opens

Veľa závisí od správania vtáka.

 • Tit sedí na rímse ticho, pokojne, pozerá z okna nadobrú správu , úspešné dokončenie prípadu, s ktorým je niekto v rodine v súčasnosti zaneprázdnený.
 • Sýkorka beží okolo okna, skáče, ale nelieta a nevyzerá to, že by sa jej niekto bál - sľubujenávštevu starých priateľov , príchod príbuzných, všeobecne vzhľad v životeľudia, ktorí neboli vo vašom dome po dlhú dobu.
 • Tit sa odvracia od okna, ukazuje chrbát a nemá veľký záujem o to, čo sa deje vo vnútri - znamenie sľubuje buďdobré správyalebo vôbec žiadne.
 • Malý vták píska, vydáva bezstarostné zvuky - čoskoropeňažná odmena , zisk, zisk.
 • Tit je neustále vyhlbený do pohára, poškriabaný všetkými možnými - až 53 - veľkými zmenamia naliehavými správami.
 • Tit je zranený, vystrašený, očividne znepokojený stratou peňazí , podvodom, podvodom.

Je zaujímavé, že klepanie na okienko z titra sa podľa znakov netýka rodinných záležitostí.Ostatné vtáky, nie, nie, a prinesú správy o bezprostrednom doplnení, že slobodné dievčatá nájdu ženícha a čurák čoraz viac dáva známky materiálne bohatstvoa všeobecne úspech.

V zriedkavých prípadoch sa klopa na okienkoroztrhne .Ide skôr o osobné tradície o vtákoch.

Osobná interpretácia

Najdôležitejšie je, aby ste pre vás Sinichkino pozornosť osobne znamenali.Známky fungujú individuálne a dobré znamenie pre jedného je zlé pre druhého.Ak si kedysi v predvečer veľkej udalosti zaklopal na okno, došlo k významnej zmene, úspechu alebo katastrofe - druhýkrát s najväčšou pravdepodobnosťou priletel s rovnakým varovaním.

Malé kozy klepajúce na okno celkom presne predpovedajú smrť niektorých ľudí- nie ich vlastnú, ale čo sa stalo ďalej.Ak sa do okna zaklepe tit a vy sa súčasne alebo v krátkom intervale dozviete o niekom zániku, jej budúce návštevy budú predstavovať to isté.

Smrť sa nemusí nevyhnutne vzťahovať na člena rodiny: môžu zomrieť kolegovia, známi známi, vzdialení príbuzní.Alebo budete svedkami dopravnej nehody.Je to tiež nepríjemné, nehovoríte nič.

Ako presnejšie interpretovať označenie?

 • Je dôležité, kto si všimol tit ako prvý.Na to sa jej správa bude vzťahovať aj na všetkých obyvateľov.
 • Deti cítia jemný svet lepšie ako dospelí, ich vnímanie iného sveta presnejšie.Ako dieťa reaguje na kozáka?Je vystrašená, aj keď sa správa pokojne, -nepríjemný obrat vo veciach .Záujmové, radostne uvažujúce - dobročinné sily poslali vtáka s predpoveďouúspechu .

Mačky sa tiež cítia inaksily sú veľmi jemné, ale je zbytočné ich interpretovať: budú chcieť loviť vtáka a nie je to predpoveď budúcnosti, ale inštinkty.

Čo robiť?

Tit je vták, ktorý je vo väčšine prípadov neškodný, častejšie sľubuje príjemné zmeny.Ale niekedy to letí ako znameniesmrti a sĺz .Čo robiť, aby ste ich presmerovali, a čo robiť, ak si nie ste istí, na čo vták zaklopal na okno naznačené?

 1. Mačka alebo pes útočí na sýkorku - aby ich odviedla preč, aby hosťovi zabránila jesť.Neznášanlivosť voči zasielateľom sľubujenešťastie .
 2. Ak bol titer zlomený, zranený - postarajte sa o neho a potom dôkladne umyte okno z krvi.To isté, ak vytrvalo, nepokojne vnikla do pohára - premyslené čistenie saponátmi.
 3. Pre veriacich - zanechajte sviečku pre príbuzných, ktorí si na nich dlho nespomenuli.Vtáky sú poslami (alebo dokonca inkarnáciami) duší mŕtvych.
 4. Červenou stuhou na okne sa odráža nešťastie, ktoré vtáky privádzajú na krídla.Z bezpečnostných dôvodov ho môžete použiť aj proti prsiam.
 5. Obávate sa, že vtáča priletel, aby naznačil finančnú stratu, a to vám nevyjde z hlavy?Musíte vtáka nakŕmiť a potom zbierať pár mincí a hodiť ich na križovatku alebo ich jednoducho „stratiť“ na ulici.Malé straty povedú k veľkým.Darcovstvo chudobným je iným spôsobom.
 6. Kozy stále porážajú v pohári, nedávajú odpočinok?Preskúmajte rám zvonku - na konáre, pavučiny, rám sám môže žiť hmyz, pavúky, ktoré tiež lovia kozy.Potom je ich aktivita menšiasúvisí so znakmi a viac s jedlom.

Prirodzená dispozícia

Kozy milujú klepanie na okná, pohľad do domu, „útok“ na čelné sklá a spätné zrkadlá.,Rovnako ako spoločenskí vtáci, zvyknutí na stádo, vidia svoj odraz a rozhodnú sa, že je to ich brat.

Kozy sú tiež zvedavé, všetky ich zaujímajú.Nejazdite s hnevom, neubližujte, ale radšej ich nakŕmte (mimo vozidla, aby na kapote neboli „prekvapenia“) a prinesú iba dobré správy.