Silná modlitba za prácu Panny Márie a svätých

Práca je dôležitou súčasťou života každého človeka.Najmä ak je táto práca zisková a zaujímavá.Ale nikto nie je v bezpečí pred čiernou čiarou smolu, veľa ľudí upadá do sociálneho vákua a nemôže si nájsť svoje miesto.

Stalo sa to s mojím bratrancom, keď bola odmietnutá pri všetkých rozhovoroch alebo sľúbila, že zavolá a nezavolá.Nevieš kam ísť a ako si nájsť prácu. Angela, ktorá prešla okolo chrámu, si náhle uvedomila, že jedinou cestou von je silná modlitba za prácu.Vošla do prázdneho kostola a našla očami ikonu Panny.

Kneeling, Angela začala horlivo žiadať o pomoc vlastnými slovami.Po opustení kostola si kúpila ikonu Panny Márie a každý deň sa s ňou modlila so sviečkou.O dva mesiace neskôr dostala náhle hovor a bola pozvaná na dobrú pozíciu.Teraz Angela pravidelne navštevuje chrám, priznáva a prijíma spoločenstvo.Takto modlitby menia náš život.

Modlitby k Panne

Blahoslavená Panna vždy reaguje na úprimné modlitby postihnutých a pomáha v mnohých problémoch.Srdce Panny je plné nežnosti a starostlivosti o veriacich, nikdy nie je ľahostajná k prosbám.Existuje viac ako 200 ikon Matky Božej, mnohé z nich sú zázračné.Ktorá ikona sa musí modliť za prácu?

Ikona kazanskej Matky Božej je zázračná, ku ktorej sa modlia za prácu a zamestnanie:

Keď idete na pohovor, prečítajte sipre seba krátka modlitba Panny Márie:

A nezabudnite neustále spievať Pannu v krátkej modlitbe zvanej Pieseň Panny:

Serafim Sarovský prikázal Panne spievať každý deň.túto pieseň, chváliac jej sväté meno a osud.Mali by ste si tiež zapamätať hlavnú modlitbu kresťanov „Nášho Otca“ a neustále ju recitovať.

Ak máte radi inú ikonu Panny, môžete ponúknuť svoje modlitby za prácu a iný obraz.Kráľovná nebies vždy počuje prosby, bez ohľadu na to, na akú ikonu sú vyvýšené.

Silná modlitba za pomoc Panne Márie:

Modlitby sa musia začať čistým srdcom a pokánou dušou. Ježiš učil, že pred modlitbami musí človek odpustiť svojim páchateľom a nedržať zlo v srdci nikoho.Vyznanie v cirkvi pomáha očistiť dušu, preto nezanedbávajte sviatosť pokánia.Bez pokánia nie je možné počuť modlitby.

Ktorých svätých žiadať o prácu

Každý pravoslávny kresťan by mal mať svojho nebeského patróna - svätca.Ak kresťan potrebuje podporu a pomoc, môže existovať niekoľko svätých.Zvyčajne je zvolený svätý v deň krstu: pomenujú ho jeho menom.Môžete si však vybrať svätého patróna, ktorý už dlhšiu dobu pomáha vašej rodine - rodičom, babám a prababičkám.Toto je dobrovoľná záležitosť.

Ak ste si ešte nevybrali patróna, môžete sa obrátiť na:

  • Spyridón z Trimyphusu o pomoc;
  • Nicholas Wonderworker;
  • Serafimovi zo Sarova;
  • Xenia z Petrohradu;
  • Matrona z Moskvy;
  • St.Trifon.

Spiridón z Trimyphuntesodpovedá na modlitby veľmi rýchlo.Tento svätý svätý už 1700 rokov po svojom prevzatí pomáha všetkým postihnutým.Obyvatelia Korfu, kde jeho sväté relikvie spočívajú, netrávia deň bez modlitby za svojho nebeského patróna.Svetovo preslávené topánky svt.Spiridón, ktorý sa neustále opotrebuje.Keď služobníci cirkvi obliekajú svätého, veriaci rozťahujú topánky.

Modlitba sv.Spiridon:

Nicholas Zázrakový pracovníkuctievaný v celom kresťanskom svete sa stal známym svojimi zázrakmi.Svätý a po jeho prevzatí naďalej uspokojuje potreby postihnutých, reaguje na vrúcne modlitby veriacich.

Modlitba sv.Nicholas Wonderworker:

Serafim zo Sarovasa intenzívne modlí za postihnuté aj po jeho predpoklade.Svätý miluje pracovníkov, takže netrpezlivo reaguje na prosby o prácu a finančné potreby.Nezabudnite si kúpiť ikonu serafimu zo Sarova, ako aj jeho obľúbenú ikonu panny „nežnosti“.Svätý zomrel v modlitbe pred touto ikonou.

Modlitba sv.Serafim zo Sarova:

Ksenia Petersburgpomáha nielen Petersburgom, ale aj všetkým postihnutým.Ženy majú špeciálne sponzorstvo: matky, vdovy, tehotné ženy.Ak si želáte svojim deťom materiálne blaho, modlite sa k Ksenia v Petrohrade.Svedkovia zázrakov blahoslavenej Xénie to hovoria v rokudomy, kde sa slávila Xenia, zázračne usadili prosperitu a bohatstvo.A po jej úspechu blahoslavená Ksenia pomáha ľuďom nájsť prosperitu, posilniť ich finančnú situáciu a nájsť ziskové zamestnanie.

Modlitba sv.Ksenia of Petersburg:

Matrona Moskovskajaje známa svojou pomocou ľuďom v rôznych potrebách.Obracajú sa na ňu kvôli finančným problémom, strate zamestnania a hľadaniu svojej životnej cesty.Svätá Matrona patronizovala chudobných a úbohých počas svojho života, a preto by pri riešení svojich problémov mala dať potrebným almužnu.

Modlitba k moskovskej Matrone:

Svätý mučeník Tryphonpomáha všetkým, ktorí sú zúfalí a trpia duševným nepokojom.,Jeho modlitby doslova vedú človeka z akejkoľvek ťažkej situácie.Po svojom utrpení svätý Tryfón reaguje na modlitby za utrpenie, túžbu a beznádejnú situáciu.

Modlitba za sv. Tryphona:

Rada

Silná modlitba k Božej Matke za prácu vždy pomáha s úprimnou vierou vpomoct.Svätci tiež reagujú na modlitby.Existuje dostatok dôkazov, že apelovanie na svätých vykonalo zázraky.Ľudia nielen nájdu prácu, ale aj zázračne liečia.

Modlitebná práca je pre veriaceho dobrá.Ak ste neprijali sviatosť krstu, musíte to urobiť čo najskôr.Pamätajte, že svätí dobre pomáhajú iba tým, ktorí uznávajú Ježiša Krista ako Spasiteľa a Syna Božieho, a oslavujú jeho meno v Najsvätejšej Trojici.

Modlitbapomáha nielen nájsť prácu, ale tiež čistí dušu špiny.Po modlitbe nastane pokoj mysle, cíti radosť zo života a získa sa zmysel pre existenciu.Modlite sa každý deň, nech vám Boh pomôže.