Silné modlitby za predaj domu alebo bytu

Dievča po dlhú dobu nemohla v dedine predať dom svojej starej mamy.A urobila nádherné fotografie a dala inzerát do všetkých novín a internetu a niekoľkokrát znížila cenu - nič nepomohlo.Nakoniec ľudia vysvetlili, že v dedine, v ktorej stojí dom, žije určitá pitná rodina.

Dlho sa zameriavali na toto obydlie a dokonca poškodili jeho vlastníkov.Rovnako ako v zúfalstve predať dom za normálne peniaze, budú ho musieť dať do dražby za obyčajnú pieseň - tu sa objaví táto mazaná rodina.

Nuž o tom sa včas dozvedela.Boh sa rozhodol neponáhľať sa k babičke, ale ísť do kostola ...

Kto a prečo sa modliť, kedy sa nehnuteľnosť na predaj

Predaj akejkoľvek nehnuteľnosti - je množstvo nervov a obáv.Niekto sa obáva, že dostane nedostatočné množstvo, niekto sa obáva, že dom „zamrzne“ niekoľko mesiacov alebo dokonca rokov.Na trhu s nehnuteľnosťami konečne pôsobia podvodníci všetkých pásov ...

Kto bude chrániť pred všetkými týmito problémami?Samozrejme našenebeskí patróni!

Pravidelne môžete chodiť do kostola a dať tam sviečky, požiadať o pomoc alebo sa modliť doma.Jedna vec musí byť rovnaká: urobiť to s čistým srdcom a úprimnými myšlienkami!Pán neposlúcha modlitbu muža, ktorý chce predať zničené trosky za prehnanú cenu, zatiaľ čo kupujúceho klame.

Okrem toho sa niekoľko týždňov pred začiatkom takýchto modlitieb pokúste začať čistší život: nezávidieť, nezaťažovať sa, nehovoriť o svojich susedoch zlé veci.

A v deň začiatku modlitby môžete do bytu /domu priniesť svätú vodu a posypať všetky rohy.Predtým je vhodné vyhodiť všetok odpad z domu a utrieť prach.

Spiridon z Trimyphuntes: kto je to a ako sa s ním modliť

Ľudia, ktorí cítia finančné problémy, sa obracajú na St. Spyridon: nedostatok finančných prostriedkov, nedostatok peňazí, strata majetku, ťažkosti s predajom ainé finančné transakcie.

Život tohto svätého hovorí, že bol veľkým zázračným pracovníkom: vyhnal démonov, ktorí lákajú ľudské duše, uzdravujú veľmi chorých ľudí, niekedy dokonca mŕtvych.Takže má určite silu pomôcť vyriešiť vašu otázku!

Takáto modlitba sa musí čítať každý deň.Ale predtým, choďte do kostola, kúpiť ikonu svätého - musíte sa obrátiť na to.Ak chcete komunikovať so svätým, najprv zostaňte v miestnosti s tvárou, zapálte sviečku (tiež privedenú z kostola).Uctievajte ikonu, požiadajte o ospravedlnenie a milosrdenstvo a až potom sa modlite za skutky.

Osobitná modlitba za svätého Mikuláša, zázračného pracovníka

K tomuto svätcovi sa dá pristupovať rôznymi spôsobmi - našťastie bolo vytvorených veľa žiadostí o modlitbu.

Svätý Mikuláš je vďačný za to, koľkokrát svätý zachránil ľudí v ťažkej situácii.Je považovaný za sprostredkovateľa medzi nami a Pánom, pravou rukou Boha.

Každý deň sa tiež oplatí obracať sa na neho so zvolenou modlitbou.Pred tým, nájsť deň na návštevu chrámu.Tam pred ikonou sv. Mikuláša si prečítajte tieto slová:

Ďalej, keď sa vrátite domov, povedzte druhú polovicu modlitby (záverečná), ktorá stojí pred domácou ikonou túžiteľa.Pred každou takou modlitbou zapaľujte sviečku alebo lampu.

Alebo si môžete prečítať tieto slová:

Keď vás Nikolai počuje a pošle kupujúceho, čakajúc na jeho príchod, znovu sa modlite.V tomto prípade, aj keď k transakcii nedôjde, neodrádzajte - to znamená, že vás svätý chránil pred nepriaznivou cenou alebo podvodníkom alebo čiernym realitným agentom.

Čo hovoria o ďalších rýchlych modlitbách za úspešný predaj domu alebo bytu

Tiež tí, ktorí chcú predávať nehnuteľnosť za výhodnú cenu, sa obracajú na Matku Matronu na nebeskú ochranu.Moskva:

Nakoniec sa môžete jednoducho obrátiť na Pána Ježiša:

Alebo na nebeských anjelov:

A ak je dohoda, ako sa hovorí, už „zapadnutá“, prečítajte si modlitbu „Pred začiatkom podnikania“:

Mágia a sprisahania: tiež pomáhajú

Pre mnohýchľudia kúzla boli a zostávajú príkladom ľudového umenia.Okrem toho sú konšpirácie niekedy postihnuté poéziou:

Mnoho ľudí však stále verí v ne.A tieto slová nečítajú iba pred ikonami - urážajú ich do vody (v drepe pred napísaným vedierkom, úplne sám), potom umyjú podlahy v celom byte a nalejú špinavú vodu na cestu.

Samozrejme je vhodné urobiť to neskoro v noci, aby sa s vami nikto nestretol na ceste - zničí to všetko kúzlo.

A v tomto videu budete počuť názor modernej mestskej čarodejnice.Odporúča špeciálny rituál, ktorý pomôže vyčistiť dom mentálnych nečistôt, ktorý odradí kupujúcich:

Ale stojí za to zbierať také „ľudové umenie“, ak ste veriaci?Kňaz odpovedá:

A čo hovoria presvedčenia verejnosti: ako urobiť chybu pri predaji bývania

  • Ak z nejakého vnútorného dôvodu nechcete opustiť dom,to znamená, že sú k tomu stále pripútaní (povedzme, že tu žil váš starý otec a stará mama, s ktorým ste navštívili každé leto), nebudete môcť tento majetok predať.Uvoľnite dom, rozlúčte sa s ním interne - a až potom sa pripravujete na predaj.
  • Nemodli sa všetci.Modlitba nie je sprisahanie, ale spoločenstvo so svätým.Okrem toho nemiešajte v jednej hromade výzvy pravoslávnych, katolíckych, moslimských svätých.Viera nie je hračka, pomáha len vtedy, keď je srdce úprimné a čisté.
  • Modlitebné sprisahania sú tiežpozemkov.Ak si myslíte, že mágia je hriech, nepoužívajte ich.
  • Pokiaľ ide o nebeskú ochranu, verte, že to príde.Modlitby sa nečítajú s pocitom „nuuu, ale zrazu to pomôže, aj keď je to nepravdepodobné ...“, ale s pevným presvedčením, že vás svätý, ktorého prosíte, vás určite počuje a vaše slová privedie k Pánovi.A čím silnejšia je vaša viera, tým rýchlejšie bude vaša žiadosť splnená.

Namiesto dodatočného slova: najdôležitejšia vec v niekoľkých vetách

  • Modlitba vám môže pomôcť nájsť kupca rýchlejšie, predať nehnuteľnosť za primeranú cenu a chrániť sa pred čiernymi realitnými kanceláriami.
  • Najčastejšie sa obracajú na Nikolaja Ugodnika, Spiridona Trimifuntského, matku Matronu o pomoc pri predaji nehnuteľností.Menej často - Ježišovi Kristovi, anjelom, Bohu.
  • Na internete existuje veľa sprisahaní a obradov, ktoré tiež sľubujú pomoc pri predaji bytu alebo domu.Kňazi však neodporúčajú obrátiť sa na mágiu - podľa cirkvi je to veľký hriech.