Slovanské kúzla a význam starých symbolov

Slovanské kúzla už dlho chránia svojich majiteľov pred zlým úmyslom, korupciou, zlým okom a zlými jazykmi.Keďže Slnko malo pre Slovanov veľký význam, boli amulety vyrábané hlavne so slnečnými značkami.Verilo sa, že slnečná energia poskytuje maximálnu ochranu.

Ako si vybrať talismana?

Existujú určité pravidlá pre výber slovanského amuletu.Aby bol amulet účinný, musia sa dodržiavať:

  • Je potrebné zvoliť talismana podľa toho, či ho muž alebo žena nosí.Ak je cieľom amuletov žien ochrana rodiny a rodiny, potom sa zameriavajú na ochranu mužov pred súpermi a nepriateľmi.
  • Rozhodnite o účele nosenia talismanu.Musíte poznať vlastnosti a účel amuletu.Ak potrebujete ochranu pred zlým okom, vyberte príslušný symbol.A ak chcete, aby bol amulet „nabitý“ pre šťastie a úspech, budete potrebovať úplne iný.
  • Je žiaduce, aby bol amulet vyrobený zo striebra.Tento vzácny kov má najsilnejšie energetické vlastnosti.
  • Majte na pamäti, že amulet sa bude musieť nosiť na dlhú dobu, je preto nežiaduce ho odstrániť, odovzdať niekomu, dať alebo stratiť.tedauistite sa, že amulet je odolný a reťaz, na ktorej ho budete nosiť, je spoľahlivý a odolný.
  • Pri nosení talismanu venujte pozornosť zmenám, ktoré sa vyskytnú vo vašom živote.Ak sa stane niečo zlé, amulet môže byť nesprávne vybraný a je potrebné ho vymeniť.

Zvážte fotografiu a význam populárnych slovanských symbolov, aby ste si mohli ľahko vybrať vhodný.

Ženské amulety Slovanov

Slovanské amulety sú mužské a ženské.Je pozoruhodné, že muž vždy nosil iba jeden amulet a žena - niekoľko.Hlavnou úlohou amuletov žien je ochrana pred zlým okom, poškodenie, problémy, ktoré môžu poškodiť rodinu.

Lunnitsa

Tento ženský slovanský symbol vyzerá takto:

Jeho účel:

  • Prineste majiteľovi lásku a ženské šťastie. Lunnitsa je preto ideálnou možnosťou pre nezosobášené dievčatá, ktoré ešte nenašli svojho spriazneného duše.
  • Chráňte pred chorobami.Preto je vhodný pre ženy so zlým zdravotným stavom.
  • Spravte ženu krásnou a príťažlivou pre opačné pohlavie.
  • Zlepšiť reprodukčnú schopnosť tela.Preto je amulet vhodný pre ženy, ktoré po dlhú dobu nemôžu otehotnieť.

Yarovik

Tento starý slovanský symbol je nasledujúci:

Yarovik má silnú slnečnú energiu.Mnohokrát znásobuje materiálny stav, pomáha dosahovať ciele, chrániod rivalov, zlého urážky na cti, korupcie.Pomáha rodiť a rodiť zdravé deti.

Jarná lekárka lieči aj depresiu a depresiu, a preto je ideálna pre dievčatá, ktoré stratili vieru v seba samých a pomáhajú byť silnejšími a sebavedomejšími.

Lada Panna Mária

Symbol Lada Panny Márie, pohanskej bohyne lásky a krásy, je nasledujúci:

]

Ide o univerzálny amulet, ktorý prepožičiava dlhú mladosť a krásu, chráni zdravie žien pred chorobami.Pomáha slobodným dievčatám nájsť druhú polovicu a nájsť rodinné šťastie.Pomáha udržiavať manželskú rodinu, nadviazať harmonické vzťahy s manželom a deťmi.

Makoshb

Makosh je ďalší slovanský amulet:

]

Toto je ideálne riešenie pre vydaté zrelé ženy.Pomáha dosiahnuť harmóniu v rodinných vzťahoch, udržiavať domov, chrániť zdravie všetkých členov rodiny, nasmeruje energiu peňazí a bohatstva do domu.

Pánske amulety a ich význam

Cieľom akcie amuletov pre mužov je predovšetkým poskytnúť majiteľom šťastie, šťastie a chrániť ich pred súpermi a nepriateľmi.

Kladivo Svarog

Tento pohanský slovanský amulet je nasledujúci:

Klasikaverzia amuletu, určená pre dospelých mužov, ktorí už vstúpili do nezávislého života.Dáva múdrosť a prosperitu, pomáha dosahovať profesionálny úspech.Hasí agresiu, robí človeka viacpokojný a primeraný.Chráni pred problémami, vďaka čomu je jeho majiteľ sebavedomejší.

Rasich

Veľmi silný slovanský symbol:

Starí Slovania verili, žerasa má veľmi silný posvätný význam.Nosili ho veľkí bojovníci, kňazi, vládcovia.Dáva svojmu majiteľovi neuveriteľne silnú silu mysle a pomáha získať múdrosť potrebnú na uskutočnenie veľkých vecí.

Thunder

Ďalšie silné znamenie:

Thunder používali iba starovekí Slovania.pre armádu.Je to čisto mužský symbol, ktorý sa prísne zakazuje nosiť na žene.Dáva svojmu majiteľovi silnú mužskú energiu, pomáha byť silný a 100% realizovaný v živote.

Búrka

Veľmi silný obranca amuletu:

Tento amulet je tiež na100% muž.Používa sa na ochranu armády pred nepriateľmi a je symbolom vojnového boha.

Ideálne pre mužov so skutočne mužskými profesiami, v ktorých je potrebné byť silný, nesebecký a vynaliezavý.Skvelá voľba pre športovcov, hasičov, záchranárov, ponorky.

Viac informácií vo videu:

Svarga

Náš zoznam končíme týmto symbolom:

Svarga je vo výnimočných prípadoch amulet.Môže ho nosiť muž, ktorý dosiahol vysoký stupeň vedomia a pripravuje sa na cestu osvietenia.Môžete ho nosiť iba v dospelosti, po 32 rokoch.Za predpokladu, že hlavnépovinnosť muža už bola splnená - má milovanú ženu, deti, ktorým poskytol všetko potrebné.

Správne si vyberte amulety a pamätajte, že najsilnejšia pozitívna energia z tých amuletov, ktoré ste si sami vytvorili.