Sníval o blesku a hromu - ako interpretovať

Aby sme pochopili, prečo bleskové sny, stanovíme základné významy sna.Blesk znamená spravidla náhlu zrozumiteľnosť, prehľad, nebezpečenstvo.Druhým významom je obnova prírody, prekonanie strachu.Skutočne je možné nahliadnuť do tých, ktorí nájdu silu obdivovať blesky a nesedia v temnom rohu a čakajú na hrozivé protivenstvá.

Dokonca aj v čase, keď sa blesk považoval za prejav božského hnevu, akákoľvek kniha snov uprednostňovala odvážlivcov pripravených pokračovať v ceste búrkou.Vidieť blesk vo sne znamená, že sa musíte pohnúť vpred, aby ste dosiahli úplnú jasnosť.Vaša odvaha vám poskytne významnú výhodu oproti svojim konkurentom.

Nepreháňajte to však, nezobrazujte berserkera v bojovom amoku.Život berserkers, napriek všetkému šťastiu a vojenskej sláve, zriedka dosiahol 30 rokov.Túto okolnosť je potrebné zohľadniť.Konajte bez rozruchu, rýchlo, jasne, správne.

Hlavné významy sna

 • Obrovský blesk, ktorý osvetľuje všetko okolo oslňujúcim svetlom v najmenších detailoch - znak šťastia.Ak chcete určite pritiahnuť šťastie, vyčistite svoju myseľ odpadu, zbytočné myšlienky o cudzincoch, závisť, diskusiu o podrobnostiach života iných ľudí.Zamerajte sa na to, čo je pre vás najdôležitejšie a nájdite nový pohľad.Zmena uhla pohľadu alebo referenčného bodu poskytne úžasné výsledky.
 • Vzdialená búrka s početnými zábleskami - pripravte sa na cestu, budete mať oslavu a zábavu.
 • Brilantný záblesk na oblohe, skôr ako pozdrav, znamená radosť,mimoriadne príjemné a nečakané správy.
 • Jasný blesk na oblohe znamená tajomstvo.Možno pre vás úplne zbytočný, ale zmysluplný pre ostatných ľudí.Utajujte sa a nehovorte o maličkostiach.V takom prípade môžete dosiahnuť významný úspech.
 • Blesky a záblesky blesku - na vtip, nepotrestanú malomocenstvo, malé, ale príjemné bonusy.Budete mať šťastie niekoľko dní v rade.
 • Guľový blesk je znakom nepredvídaného a nepredvídateľného nebezpečenstva.Vyššia moc.Niečo zvonka môže zničiť a úplne zničiť celý váš život bez toho, aby pre vás malo najmenší úžitok.Toto nie sú machinácie nepriateľov a intriky konkurentov, s ktorými môžete rokovať.
 • Hrom sprevádzajúci búrku obyčajne znamená správy.Ak vás hrom nevystrašil, správy vás tiež neprekvapia.

Aký sen o blesku v knihách snov

 • Výklad snov Menengettiho považuje víziu blesku za hľadanie pravdy za každú cenu.Túžba po pravde sa navyše spája s agresiou a nepriateľstvom.Toto nie je hľadanie dôkazov a premyslená štúdia situácie, ale požiadavka na okamžité odhalenia, úprimnosť, netoleranciu pre polopravdu, zatajenie a lži na spasenie.Akékoľvek kompromisy, diplomacia, poltóny, okolnosti sú popierané.Druhou hodnotou elektrického výboja je panika, strach zo smrti, predtucha nebezpečenstva, zvýšenie pravdepodobnosti nehôd.
 • Podľa Freudovej knihy snov je blesk prejavom neznesiteľnej akútnej túžby, okamžitej vášne.Tá istá láska na prvý pohľad, ohktoré básnici píšu.Znak deštruktívnej vášne - keď dôjde k zničeniu odpadu, predmetov, domov, stromov.Nemôžete odolať vášni, pokúsiť sa optimalizovať ničenie a nepoškodiť milovaných.
 • Ak sa na vás prepustenie nevzťahovalo, ale na milovaného, ​​je to možné znamenie zdravotných problémov, sexuálneho života.
 • Kniha snov pre ženy vníma blesk ako krátku, ale oslňujúcu radosť.Krásny, ale nie príliš dlhý milostný príbeh, neuveriteľné šťastie v podnikaní, výhra v lotérii je možná.Blesk v blízkosti, v susednom dome alebo na záhrade, sľubuje utrpenie od závisti.Budete schopní prekonať nepríjemný a deštruktívny pocit, aj keď za cenu seriózneho úsilia.
 • Millerova interpretácia blesku zaobchádza s bleskom ako so správou, znakom zmeny, prekvapenia a omráčenia.Ak prepustenie spadne do vás, stanete sa obeťou urážky alebo odhalením významného tajomstva, ktoré vás výrazne poškodí.Vo všetkých prípadoch Miller požaduje zdržanlivú reakciu, nepreukazuje nadmerné prekvapenie, vzrušenie, strach, radosť.
 • Kniha snov Nostradamusa prekvapivo predstavuje hroziacu apokalypsu, možný kontakt s nadpozemskými civilizáciami, kolaps všetkého.Pravdepodobne veľký prorok napísal svoju predpoveď veľmi vzrušene a bál sa blesku.Štatistiky ukazujú, že videnie blesku vo sne je bežný jav, ale nevidíme žiadne skutočné kontakty s mimozemskou mysľou.Prorok sa zvlášť bál guľového blesku, ktorý mohol vybuchnúť a viesť k požiarom.

Záver

Vidieť blesk vo sne je známkou vzrušenia, úzkosti, zmeny.Aby ste si udržali šťastie, budete sa musieť naučiť udržiavať rovnováhu medzi každodennými búrkami, nepokojmi, nešťastiami a súdmi.

Udržiavajte deti pod dohľadom, sprísnite ich, v žiadnom prípade nevykonajte provokácie, neodpovedajte okamžite na negativitu.Správajte sa ako na lodi pred búrkou - úplná pripravenosť, odložte akékoľvek hádky, ochotu okamžite reagovať.

Vyhnite sa narcizmu, tak ako v každej kritickej situácii, pomáhajte ostatným, aj keď existuje značná časť ich zavinenia v problémoch.Zabudnite na malé účty na chvíľu.

Staroveké knihy snov sa písali hlavne v čase, keď neexistovali bleskozvody, ktoré by zabránili požiarom a prilákali guľové blesky.Nebezpečenstvo blesku bolo pred sto rokmi oveľa vyššie.Možno to vysvetľuje panické poznámky v niektorých výkladoch.To neznamená, že blesky môžu byť zanedbávané, vo sne alebo v skutočnosti.Toto je stále impozantný znak vyžadujúci maximálnu pozornosť.