Sníval som o bielej mačke: tlmočíme v knihách snov

Na rozdiel od mačiek iných prúžkov dáva biela mačka vo sne zvláštny odtieň.Aby sme zistili, prečo biela mačka sníva, pozrime sa na interpretácie rôznych snov.V článku nájdete všetky bežné možnosti snov.

Výklad snu: Biela mačka

Od interpretácie neočakávajte príliš jasné vyhliadky: mačky spravidlavždy považoval za nositeľov rôznych menších problémov.Biela mačka vo sne niekedy zistí čas, kedy sa predpoveď prejaví.

Tento jasný obraz vo sne je spojený s podvodom, neistotou alebo zradou.Postupom času sa dozviete, ako málo viete o skutočných okolnostiach a ľuďoch vo vašom okolí.

Ale ak ste snívali o bielej našuchorenej bytosti, nemusíte sa obávať všetkého v rade.Postačuje dodržiavať preventívne pravidlá v primeraných medziach.

Čiernobiela mačka nie je dobrým znamením.To, čo ste v poslednej dobe najviac očakávali, sa môže zrútiť.Pred týmto problémom však máte dosť času na jeho odstránenie.

Pravdepodobne ste už viackrát počuli o vizualizácii - psychotechnike, pomocou ktorej môžete napraviť priebeh udalostí pomocou myšlienok.Pokúste sa predstaviťčiernobiela mačka, o ktorej ste snívali, ale vo svojich myšlienkach musíte niečo nosiť - nejakú časť šatníka.Skúste silou myslenia vyriešiť problém, ktorý sa vyvinul vo sne.

Interpretácie: biela mačka vo sne

  • Vidieť bielu mačku vo sne sa v reálnom živote zriedka sľubuje niečo pozitívne.,Existuje riziko zapojenia sa do hanebnej alebo kriminálnej situácie.V rámci „poručníctva“ nešťastného priaznivca nebudete sami cítiť, ako si budete vykopávať dieru svojimi vlastnými rukami.Vyzerá to dlho, kým sa vyriešia následky problémov, hovorí kniha snov.
  • Ak ste vo sne hladili bielu mačku, bez ohľadu na to, či vás hladí alebo chce byť agresívny, kniha snov vám odporúča, aby ste sa neuspokojili a boli pripravení na tichý úder alebo stratu.Stabilita, ktorú si teraz všimnete, je veľmi klamlivá - považujte ju za pokojnú pred skutočnou búrkou.To, čo ste videli vo sne, symbolizuje veľmi zložitý a zložitý vzťah.
  • Bez ohľadu na to, ako je biela alebo našuchorená mačka, nielen v skutočnosti, ale aj vo sne, odporúča sa zostať čo najďalej od nej.Keď hovoríme o tom, aký je sen, v ktorom ste sa dokázali vyhnúť „komunikácii“ s mačkou, kniha snov hovorí, že problémy v skutočnom živote vás obchádzajú.
  • Vidieť bielu mačku vo sne nie je vždy zlé.Pozrite sa na interpretácie z úplne inej perspektívy.Sen vám dáva príležitosť naučiť sa druhú stranu sveta, naplniť zásoby neoceniteľného zážitku a rozšíriť svoje obzory.

Miller's Dream Book

Podľa Millerovej knihy snov je biela mačka- Toto je nepriaznivý znak, ktorý vedie k zlyhaniu alebo nešťastiu.Agresívne zviera zosobňuje nepriateľov, ktorí vám sprisahajú a radujú sa z vašich zlyhaní.

Vo sne sa tomuto zvieraťu odporúča viesť alebo zabíjať, a ak sa ho dokážete zbaviť, potom v živote môžete ľahko vyriešiť všetky svoje problémy.Chorá alebo veľmi tenká mačka je správa o ďalšej chorobe vášho príbuzného alebo priateľa.Ak vystrašíte mačku vo sne, bude sa táto osoba určite zlepšovať.Miller verí, že biela mačka je symbolom náporu, zmätku, problémov a zmätku nepriateľa.

Kniha snov Wangiho

Wang tiež nepovažuje mačku vo sne za dobré znamenie - negativitu, škandály, nepríjemné situácie.Ak sa mačke snívalo nielen o jednej, ale o viacerých, potom sa budete v skutočnosti hanbiť a očividne zneuctení.Ak sa vo sne snažíte chytiť mačku, potom by ste v živote mali počkať na stretnutie s človekom so zvláštnym temperamentom a mimoriadnym myslením až po silnú fixáciu na seba.

Výklad sny Loffa

Kočky sa už dlho považujú za mystické, magické a totemické tvory.Odporúča sa poznamenať, že za týchto okolností sa môžete spoľahnúť na svoju intuíciu a naučiť sa nové okultné vedy a vedomosti.

Freudova kniha snov

Freud má rôzne interpretácie týkajúce sa bielej mačky:

  1. Mačka vo sne hovorí o vašej vysokej vzrušivosti a citlivosti.
  2. Ak hladíte mačku vo sne, zameriavate sa na sex s mladším partnerom.
  3. Ak mačka hladí vo sne, znamená to tvojatraktívnosť je nadpriemerná.
  4. Ak vo sne kŕmite bielu mačku, potom v živote snívate o sexuálnej intimite s maloletým.
  5. Ak vo sne poškodíš biele našuchorené chlpy, znamená to, že podvedome ste v skutočnosti náchylní k prvkom sadizmu.
  6. Ak vás ma naopak poškriabe, potom pri sexe budete mať radi masochizmus.

Tlmočenie snov Hasse

Sen, v ktorom je biela mačka, vás môže upozorniť na situáciu, keď vás chcú oklamať.Preto buďte opatrní a nezabudnite na opatrnosť.Ak vás ma chce hrýzť, snaží sa na vás zaútočiť, všetky vaše sny a nápady budú prijaté s nepriateľstvom.Ak vidíte veľa bielych mačiek, znamená to, že v budúcnosti čakáte na skúsenosti so silnou zradou, navyše sa do toho zapoja aj ľudia z vášho najbližšieho kruhu.

Ezoterická kniha snov

Podľa ezoterickej knihy snov je biela mačka symbolom lichotivého človeka.Buďte opatrní, občas sa rozhliadnite po kruhu svojich priateľov, skúste zistiť osobu, ktorá na vás saje a chce z vás mať úžitok.

Výsledok

Najmä všetky knihy snov hovoria, že biela mačka vo sne nie je veľmi priaznivým znakom.Nemusíte sa jej však báť, mačka iba sprostredkuje problémy a problémy, s ktorými sa môžete v skutočnom živote vyrovnať sami.Niektoré hodnoty však stále sľubujú niečo pozitívne.