Sníval som o bielych zuboch: interpretujeme podľa kníh snov

Niektorí veria v sny, iní nie.Ale niekedy aj skeptici premýšľajú o víziách, ktoré sa objavili v noci.Biele zuby môžu snívať o dobrých aj zlých.Aby ste zistili, prečo sa biele zuby v konkrétnom prípade snívajú, musíte sa oboznámiť s interpretáciami rôznych snov.

Prečo mám biele zuby

Je ťažké nájsť niekoho, kto by chcel ukázať svoje biele zuby ako hollywoodske hviezdy.A aj keď len snívate o snehobielom úsmeve, taký sen nám dáva nádej na zmenu v živote k lepšiemu.

ktorých zuby boli

 1. Ak ste vo sne videli úsmev snehobielych zvierat, buďte pripravení na útok nebezpečného nepriateľa.
 2. Ak ste v nočnom videní videli iba zuby a neviete si ani predstaviť, o ktoré zuby ide, možno sa v skutočnom živote stane niečo veľmi zlé, až do smrti milovaného.
 3. Ak cudzinec sníva o snehobielom úsmeve, bližšie sa pozrite, možno je to váš budúci spolubývajúci.

Aký je sen o raste zubov

 • Vidieť rast zubov vo sne - vzostup energetických síl.Okrem toho sa váš vplyv na ostatných začne každým dňom rozrastať.
 • Rast zubov vo sne je symbolom začiatku novej etapy života.Keby niekto sníval, možno sa v blízkej budúcnosti stane otcom.
 • Rast bielych zubov vo sne - na zlepšenie materiálneho stavu, riešenie problémov s bývaním, zlepšenie vzájomného porozumenia v rodine.

Výklad snu: biele zuby - interpretácia rôznych snov kníh

 1. Biele zuby vo sne podľa ľudovej knihy snov znamenajú vznik emocionálneho odporu voči rôznym stresom.Po chvíli sa budete môcť naučiť, ako prekonať prekážky a vyriešiť najrôznejšie problémy.
 2. Podľa média Hasse, ak ste snívali o tom, že ste do snu vložili umelé zuby, mali by ste počkať na podvod v láske.A ak ste snívali, že ste si čistili zuby, znamená to, že v skutočnom živote veľa pracujete pre druhých, ale často na seba zabudnete.
 3. Vidieť biele zuby vo sne, keď postupne vypadávajú a na ich mieste rastú nové a krásne zuby - očakávajte rodinné šťastie v rodine, ktorá bude trvať niekoľko generácií.
 4. Ak do svojho sna vložíte pečať alebo si len ošetríte zuby - naznačuje to, že v každodennom živote sa snažíte zmeniť svoj život k lepšiemu, zefektívniť všetky veci a budete mať úspech.

Dream Book of Wangi

Čo hovorí Wang o pochopenom fenoméne?Poďme na to.Ak boli biele zuby atraktívne a zdravé, môžete očakávať dobré udalosti.Teraz by ste mali radšej prijať vtelenieodvážne a mimoriadne nápady.Vaša rodina a priatelia nezostanú v tme, určite vás podporia.

Ak sa zuby začnú rozpadať vo sne, potom v skutočnosti máte zlom - urobte správne rozhodnutie, pretože na tom bude závisieť váš budúci život.

Ak vám zubár dá pečať, potom podľa knihy snov Vanga dešifruje ako romantický výlet do vzdialených miest alebo milostný deň s cudzincom.Interpretácia snov odporúča užívať si chvíle a dýchať pocity.

Millerova vysnívaná kniha

Ako hovorí Millerova vysnívaná kniha, biele zuby vo sne (bez ohľadu na to, či boli dané prírodou alebo umelo dodané) nesú smutné zvesti (choroby,stretnutia s ľuďmi, ktorí by mohli skončiť nepredvídateľne).

Len v takom prípade sa odporúča pripraviť sa na problémy a, ak k nim dôjde, zažiť dôstojnosť.Nakoniec určite budete očakávať príjemnú a významnú odmenu.

Ak vám lekár vo sne vytiahol pár horných rezákov, mali by ste počkať na zákerné ochorenie, ktorého odstránenie nie je také ľahké, ako sa zdá.A ak budete pozorovať túto situáciu zo strany, od inej osoby - počkajte na vrátenie strateného tovaru a povesť.Obnovenie dobrého mena môže nejaký čas trvať, a až po chvíli sa všetko môže stať na mieste.

Ak máte ústa bez zubov, očakávajte veľké problémy, ktoré sa vyskytnú vo všetkých oblastiach života.

Ak dôjde vo sne k boju a vaša čeľusť je zrazená, dajte si pozormajetku, aby vás nikto klamal a nič nekradol.

Interpretácia snov o poludníkoch

 • Krásne a dokonca aj malé zuby dieťaťa vedú k dobrým udalostiam v skutočnom živote.
 • Na bielenie zubov belšie - novým známym.
 • Ak ste snívali o svojich snehovobielych zuboch, čakajte na šťastie, dobré zdravie.
 • Silné, zdravé a krásne biele zuby - k radosti.
 • Čistite si zuby - čakajte na hostí.
 • Umelá čeľusť - môžete sa ľahko oklamať.
 • Ak vložíte nové zuby - do finančného zisku.
Velesovova kniha snov
 • Ak ste snívali o svojich snehovobielych zuboch, čakajte na šťastie, zdravie.
 • Silné, zdravé a krásne biele zuby - k radosti.
 • Čistiť si zuby - čakať na hostí.
 • Umelá čeľusť - môžete sa ľahko oklamať.
 • Ak vložíte nové zuby, do finančného zisku.

Ženská kniha snov

 • Sledujte vo sne, ako sa vaše zuby premieňajú na snehovobiele a dokonca - pre chorého - uzdravenie, pre zdravého človeka - vynikajúci zdravotný stav,
 • Na čistenie zubov - môžete dosiahnuť svoje šťastie, ale na tento účel musíte ísť náročnou a trnitou cestou.
 • Umelé zuby sú veľkými prekážkami v živote.

Interpretácia sna 21. storočia

 • Ak do snu vložíte biele zuby, očakávate materiálnu pohodu.
 • Biele zuby vo sne - očakávajte zdravie a úspech vo všetkých druhoch vecí.
 • Tube zubnej pasty - skontrolujte svoje zdravie, najlepšie prejditelekárske vyšetrenie.

Dreamwalker Dream Interpretation

Rast bielych tesákov symbolizuje skutočnosť, že získavate kúzelné znalosti, ale zároveň bude kúzla temná.

Umelé zuby sú klamlivé vzťahy, môže byť horšie v komunikácii s drahou osobou, ale okrem toho sa môžu vyskytnúť vážne problémy s priateľmi.Interpretácia snov odporúča spoliehať sa na svoju intuíciu.

Ak do sna vložíte nové porcelánové zuby, čakajte na finančný zisk.

Napriek skutočnosti, že biele zuby sa často stávajú predzvesťou zlých udalostí, netreba zúfať.Svoj život môžete zmeniť iba vy a pri interpretácii rôznych snov nájdete všetky odporúčania.