Sníval som o čiernej mačke - interpretácii populárnych snov

Rodina mačiek je vždy elegantná, roztomilá stvorenia, ktorá je pripravená priniesť svojim majiteľom veľa radosti a šťastia.Čo je snom čiernej mačky, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo od čiernej mačky očakávať ]
 3. Autorské knihy snov
 4. Gustov Miller
 5. Sigmund Freud
 6. Wang
Všeobecná interpretácia

Mačka v mnohých civilizáciách bola uctievaná ako posvätné zviera.Jej schopnosť chytiť hlodavce predstavovala veľmi dôležitú záchranu budúcej úrody poľnohospodárov.A pre tých, ktorí stavali nový dom, prvou vecou, ​​ktorú urobili, bolo vypustenie mačky do obydlia tak, aby vytvoril atmosféru dobra a pohodlia, aby zachránil rodinný krbu pred inými zlých duchov a vplyvom temných síl.Ľudia tak verili v superveľmoci týchto zvierat a obdarovali ich darom predvídavosti, intuície a nahliadnutia.

Mačka odráža ženskú podstatu, zosobňuje jej krásu, milosť, múdrosť, zmyselnosť, zradu, vychovávateľnosť a hnev.Je tiež symbolom slobody a nezávislosti.A ležiaca mačka stočená do kruhu je symbolom večnosti a priestoru.

V niektorých kultúrach mačka zosobňuje slutty, ktorá je nečitateľná vo svojich sexuálnych vzťahoch.Čierne mačky znamenajú spojenie s čiernou mágiou, ale v niektorých náboženstvách sa verí, že zviera tejto farby prináša šťastie a šťastie.

Vo filozofii Feng Shui je mačka symbolom, ktorý priťahuje šťastie a bohatstvo.Tieto bytosti sa skutočne cítiapriestor a energiu.Neutralizujú stagnujúce oblasti hrami a olizovaním.Pohybujú tokom energie, otvárajú zatvorené dvere a dávajú nové príležitosti, hojnosť a šťastie.

Všeobecne sa uznáva, že čierna farba zvieraťa má u spiaceho človeka negatívny symbolizmus.Tento názor je však kontroverzný a nejednoznačný.Čierna farba je náročná, hlboká, pokojná, dominantná a nekonečná.

Pre úspešných snívateľov, ktorí sa neboja problémov a veria vo svoju vlastnú silu, takéto zviera vo sne len prinesie veľa šťastia do reality.A práve naopak, takáto značka zobrazuje nešťastným ľuďom pridanú smolu, pretože čierne zvieratá priťahujú tie energie, ktoré sú už blízko nich.

Čierna mačka s červenými škvrnami v snoch bráni osamelému človeku stretnúť sa s budúcim miláčikom.Ale ak ste snívali o tom, že si vezmete také zviera, kde už je mačka, čakajte konfrontáciu s domácnosťami.Čakajú na vás hádky a konflikty s blízkymi.

Mal som sen o mačke, ktorá ti k nej priťahuje čierne nohy - dobrý symbol finančnej prosperity.Tým sa zvýšia vaše súčasné úspechy a pripraví pôda pre nové príležitosti.

Vo všeobecnosti je dobré a pokojné zviera vo sne predzvesťou pozitívnej zmeny.Ak je mačka voči vám agresívna, môžete očakávať ťažké okamihy osudu, ktoré si budú vyžadovať veľa sily a energie.

Mal som sebadôveru vyhnať zlého syčivého stvorenia - v skutočnosti s česťou, zvládnuť všetky okolnosti a uspieť.Cítite škrabance z boja s domácim miláčikom - havária v dôsledku riskantnej operácie.

Čo iné možno očakávať od čiernej mačky

 • , ak pokojne ležíte na koberci - je čas odpočívať a užívať si život;
 • prechádza cez vás cesta - nemali by ste vytvárať rozsiahle plány, s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú určené na to, aby sa splnili;
 • chytili myš a mali by ste sa ukázať - jedná sa o predzvesť veľkého zisku, povýšenia alebo zvýšenia miezd;
 • pozerať sa na bitky o mačku - niekto sa vás snaží vtiahnuť do nepríjemného príbehu, ktorý môže nepriaznivo ovplyvniť vašu autoritu a povesť;
 • hranie s domácim maznáčikom - podľahne pokušeniu a je podvedené zákernou osobou;
 • si kladie otázky a pýta sa na kolená - niekto blízko bude potrebovať vašu pomoc a podporu;
 • držte vo svojich rukách čierne mačiatko - zapojte sa do drobných problémov a problémov, ktoré môžu vyprázdniť vaše vrecká;
 • chytiť voľne žijúce zviera - vystaviť kolegu, ktorý na dlhý čas vytvoril prostredie proti vám a začal rôzne zvesti;
 • ručné kŕmenie - priblížte nepriateľa, aby včas reagoval na jeho útoky.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Negatívny výklad čaká na toho, kto vo sne sleduje čiernu mačku.To vedie k neúspechu v podnikaní, neustálym prekážkam a prekážkam pri plnení cieľových cieľov.Môže zosobniť nepriateľov, nepriateľov a tie zlé sily, ktoré môžu ovplyvniť následky komplexusituácie.

Ak sa na vás domáce zviera rúti, znamená to, že niekto z vnútorného kruhu by vám chcel ublížiť tým, že predstiera, že ste milovaní.Neverte tým, ktorí dávajú materiálne obohatenie nad duchovné príbuzenstvo, priateľstvo, čestnosť, lásku, slušnosť a otvorenosť.

Zviera bez domova, špinavé a nešťastné vo sne zosobňuje vašu osamelosť a emocionálne nepohodlie.Cítite sa nechránený, zraniteľný, pasívny a ochabnutý.Táto apatia je typická pre ľudí počas krízy, hlbokého stresu alebo depresie.S vašimi problémami si nemusíte robiť starosti, dôverujte špecialistovi, ktorý vie, ako sa s touto chorobou vysporiadať.

Musel som odraziť škandálne zviera, ktoré ti zasyčalo a snažilo sa vás uhryznúť - čakať na provokácie od ostatných, ktorí sa vás snažia vtiahnuť do hádky a škandálu.Táto situácia nebude skomplikovať vašu existenciu, ale pokazí vašu náladu a zaberie veľa času.

Sigmund Freud

Čierna mačka v ženskom sne vyjadruje jej citlivosť, vzrušenie, sexualitu.Hladať a maznať domáceho maznáčika - v skutočnosti si prajete intimitu s mladším partnerom.Ak sa mačka sama posadne snaží upútať pozornosť - znamená to, že ste na vrchole sexuálnej aktivity, vyvolávate nadšenie a túžbu medzi potenciálnymi partnermi.

Mal som sen o tom, že som vo sne v úlohe čierneho mačiatka - ste náchylní k sexuálnym fantáziám, ktoré chcete realizovať s temperamentným človekom.Tvoje sexypríťažlivosť nesie veľa nevyčerpanej lásky, ktorú zakryjete čiernym závojom.Nebojte sa uvoľniť a otvoriť svoje pocity a emócie tým, ktorí sú teraz nablízku.Možno je to on, kto je pripravený vám dať potešenie z intimity.

Vanga

Čierna mačka je jedným z tých symbolov, ktoré zvýrazňujú sebectvo sníva, jeho lásku k slobode, intríg a škandálov.Keď niekto sleduje škrabanie mačky - naznačuje to vašu žiarlivosť a podozrenie z druhej polovice.

Neveríte osobe vo vašom okolí, aj keď na to nemáte dôvod ani dôvod.S najväčšou pravdepodobnosťou je to plod vašej bujnej fantázie.Konverzácia od srdca k srdcu a odhalenie s milencom pomôžu rozptýliť pochybnosti a dať vzťahu vzťah.