Sníval som o citróne - prepis rôznych populárnych kníh snov

V ľudských snoch môže mať všetko symbolický význam - dokonca aj plody, ktoré sú nám známe.Napríklad citrón spôsobuje nejednoznačné asociácie - v prvom rade je to kyslé, ale zároveň sa s ním stáva chutnejší a zároveň nám pomáha zotavovať sa.Výklad snu pomôže zistiť, o čom citrón sníva, ak v pamäti zostane niekoľko objasňujúcich detailov tohto snu.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia akcií s citrónom
 3. Citrónová strom
 4. Rommelova snová kniha
 5. Cikánská snová kniha
 6. ) Kniha starých snov
Všeobecná interpretácia

Citrón je najčastejšie nepriaznivým znakom, ktorý predpovedá smútok, smútok a obťažovanie.Získať konkrétnu predpoveď pomôže podrobnosti o sne.Jedzte citrón vo sne alebo pite čaj s plátkom tohto ovocia - na zhoršenie vzťahov s blízkymi, choroby a skleslosti.Interpretácia, rozdiel v závislosti od chuti plodu:

 • Extrémne kyslé ovocie - tento symbol znamená, že snílek sa pozerá na svet ružovými okuliarmi, neberie všetko vážne.Keď videl taký sen, stojí za to zmeniť tento postoj.
 • Sladkokyselé citróny - zložité situácie a problémy sa vyriešia bez výraznejších ťažkostí.
 • Horké citrónové sny o oddelení od milovaného alebo núdzového stavu.
 • Kandizované citróny hovoria o oslabenom imunitnom systéme

Mnohé citrónové plody zozbierané jednou horou sú znameniami, ktoré bodujú rojko rýchly výlet smožnosť stretnúť zaujímavých ľudí.Zhnité citrusové ovocie predstavuje klam: držať ho vo svojich rukách - byť oklamaný, uhryznutý - aby si klamal.

Interpretácia činov s citrónom

Tajný význam sna závisí aj od akcií vykonávaných pri nočnom videní s týmto ovocím:

 • Jesťplátky citróna, vopred ich posypeme cukrom - príjemné zoznámenie.Vo snu vytlačte citrónovú šťavu - v skutočnosti zlé správy.
 • Nočné videnie, kde snílek kupuje citróny, symbolizuje zámer zásadne zmeniť spôsob života.Ak sa vám podarilo kúpiť zrelé, čerstvé, veľké ovocie - nápad uspeje, ale ak citróny mali odporný vzhľad (kaz, prehĺbeniny, vrásky), mali by ste všetko na chvíľu nechať.
 • Rezanie ovocia tohto ovocia v nočnom videní je prebudením, keď si treba myslieť na drzé a rozhodné konanie.Opäť stojí za to zamyslieť sa nad zvolenou stratégiou a položiť otázku, či má zmysel riskovať.Možno by ste mali byť opatrnejší.
 • Odlúpnuť citrón z jeho kôry - na ľahké a slávne víťazstvo nad nepriateľmi vďaka včasným kompetentným činnostiam.
 • Zbierame ovocie z konárov stromu - aby ste sa dostali na kariérny rebrík, zvýšte príjem.Zdvihnite ich z podlahy - všetko sa stane presne naopak.
 • Obchodovanie s citrónmi v nočnom videní je priaznivým znamením, ktoré sľubuje vyslobodenie z roja z nahromadených problémov a problémov.
 • Pitím citróna so sladkým čajom sa treba zoznámiť s pokrytecom, ktorého podstata sa neotvorí okamžite.
 • Na pitiesladký citrónový čaj - vďaka svojej predvídavosti zabráni nepríjemným situáciám pri práci.

Citrónový strom

Nočné videnie, ktoré sa stalo s veľkým citrónovníkom s rozprestierajúcou sa listovou korunou, nie je tým najpriaznivejším znakom: poukazuje na túto žiarlivosť.testovaný na partnera, nepovedie k ničomu dobrému, ak ho nezbavíte včas.Je potrebné poznamenať, že nedôvera a žiarlivosť, ktorú zažíva snílek, nie je odôvodnená a neodôvodnená.

Ak je vo sne toľko stromov, že tvoria celú citrónovú záhradu - jedná sa o symbol, ktorý hovorí o túžbe človeka nájsť pokoj, harmóniu a rovnováhu.Na druhej strane môže taký sen symbolizovať silnú závisť, ktorú snílek prežíva v skutočnosti.Aby ste zabránili vnútornému mučeniu, oplatí sa tento pocit cítiť.

Priaznivým znamením je pestovať citrónový strom z jediného semena.Život, rovnako ako tento strom, bude prekvitať a zmeniť sa na nové farby, šťastie bude vo všetkých veciach.

Ak sa vo sne objavil jabloň, hruška alebo slivka, na ktorej sa namiesto prírodných plodov pestovali citróny, je to zlé znamenie sľubné sklamanie, negatívne otrasy.

Rommelova kniha snov

Podľa interpretácie uvedenej knihy snov je citrón mimoriadne nepriaznivým znamením, ktoré predpovedá osobu, ktorá ho videla vo sne, smútku, smútku, smútku a utrpení.

Verejné prostredie nesprávne vyloží skutok spáchaný snívateľomiba pre dobré účely a nespravodlivo ho odsudzujú.Snílek bude trpieť kvôli svojim vlastným činom.

Jesť ovocie tohto ovocia je poníženie, sklamanie.Ak bolo ovocie zelené - choroba.Ukončenie romantického vzťahu sľubuje sušený citrón alebo suchý citrón videný vo sne.

Cigánska vysnívaná kniha

Snívané citrónové ovocie symbolizuje, že budúci manžel nemusí byť pre dievča príliš vhodný.Stlačte citrón - podľa potreby.Cicate plod - zúčastnite sa na súdnych sporoch.Piť citrónovú šťavu - natiahnuť do nich.

Kniha starých snov

Zlým znamením je jesť zelené ovocie tohto ovocia: vedie k vážnym nepriaznivým situáciám, depresii, strate sily a nedostatku energie, ktoré vydrží veľmi dlho.

Prekvapujúco dobrým symbolom je suchý kúsok ovocia.U človeka, ktorý ho videl, sa všetko ukáže najúspešnejším spôsobom.Pestovanie citrónu v nočnom videní je príležitosťou na vzrušujúcu cestu v skutočnom živote.

Pitie čaju s citrónom je varovaním, ktoré naznačuje, že ľahkomyseľnosť v každodennom živote bude mať pre snílek vážne následky.Zrazu sa objavia a spôsobia negatívne emócie.