Sníval som o fontáne - verzie rôznych snov, interpretácia v mnohých detailoch

Niekedy v snoch vidíme naozaj krásne obrazy, ktoré fascinujú fantáziu a zanechávajú príjemné emócie v momente prebudenia.Ich interpretácie však nie sú vždy jednoznačné - dobré sny môžu sľúbiť veľa šťastia a pozitívnych emócií, ale sú tiež schopné niečo varovať a varovať.Aby sme pochopili, prečo fontána sníva, stojí za to otvoriť si knihu snov a skontrolovať s ním všetky podrobnosti o sne.

Všeobecný výklad

Fontána vo sne je najčastejšie priaznivým znakom, ktorý zobrazuje človeka, ktorý ho vidí, pozitívne emócie, príjemné chvíle, pohodu v rôznych oblastiach života, radosti a prosperity.Interpretácia spánku však nie je vždy budovaná takým pozitívnym spôsobom.

Ak v snovej fontáne nebola voda, takéto nočné videnie symbolizuje stratu času.Úsilie, ktoré snívateľ vynakladá na akékoľvek podnikanie, nebude ocenené.Aby ste sa nedostali do neporiadku, treba premýšľať trikrát, než niečo začnete.

Fontána s krištáľovo čistou a čistou vodou je priaznivým znamením, ktoré sľubuje spŕšku rad radostných udalostí.Väčšina hroziacich problémov sa vyrieši samy o sebe,nové dvere sa otvoria.Pre slobodných ľudí je taký sen príjemným známym.

Ak ste videli snívajúce množstvo špinavej vody v snovej fontáne, buďte ostražití, keď sa okolo vás potulujú intrigy.Je potrebné postupovať opatrne, a to ako v poznámkach, tak aj pri prijatých opatreniach.Jeden nesprávny krok môže vážne poškodiť vašu povesť.Plávajúce odpadky predpovede zrady medzi blízkymi ľuďmi.

Fontána so zmrznutou vodou zosvetľuje ochladené pocity v skutočnosti.Nerušte romantický vzťah, pretože láska nie je taká silná ako predtým.Tieto ťažkosti môžu byť dočasné a ich spoločným prekonaním sa únia posilní.

Interpretácia činnosti snívateľa

Správna interpretácia sna sa netýka iba snového objektu.Závisí to aj od toho, ako s ním spiaci človek interagoval.Aby ste úplne pochopili podstatu sna, stojí za to poznať nielen to, čo to znamená vidieť fontánu vo vašom sne, ale čo to znamená s ňou.

  • Prechádzka okolo fontány je sen o pokoji a pokoji.K dispozícii je svetlý pruh, počas ktorého môžete bezpečne relaxovať a odpočívať.
  • Ak vo sne stojíte pod fontánou - v skutočnom živote ľudia vo vašom okolí cítia vašu autoritu a rešpektujú vaše postoje a presvedčenia, počúvajte svoje slová.
  • Obdivovanie jasných a farebných hudobných fontán - v skutočnom živote očakávajte zábavnú udalosť.Pravdepodobne sa uskutoční príjemné priateľské stretnutie,stretnutie s novými ľuďmi je možné.
  • Hádzanie mincí do vodky je príležitosť ísť na výlet a navštíviť vaše obľúbené miesta.Výlet môže zásadne zmeniť charakter snílka k lepšiemu.
  • Pitná voda z fontány, ak bola čistá, predstavuje možnosť nájsť jednoduché riešenie zložitého problému.Keby bola voda špinavá - snívateľ sa v jeho myšlienkach zmätil a to ho robí nervóznym.

Tlmočenie pre ženu

Pre ženu je nočné videnie s fontánou zahalenou v portáloch hmly alebo bielej hmly.klam a neúprimnosť v romantickom vzťahu.Ak bol tento obrázok osvetlený mesačným svetlom - dievča sa vzdá krátkodobej vášne s nežiadúcimi dôsledkami.Suchá fontána predstavuje koniec romantického vzťahu, blednutia pocitov a vášní.

Tlmočenie pre mužov

Ak človek vidí vo svojom sne veľkú fontánu neobvyklého a zaujímavého dizajnu - v skutočnom živote je nadšený z radosti, a preto existuje rizikojeho strata.Fontána plná alkoholických nápojov predurčuje bohatý a luxusný život.

Zlým znamením je nočné videnie, pri ktorom voda v fontáne tečie sucho.Tento obrázok poukazuje na intímne zlyhania a zníženie potencie.Dobré znamenie je plávanie v fontáne.Sľubuje osobe, ktorá mu vidí šťastný osud.

Spojenie s osobnosťou snívateľa

Existuje verzia, podľa ktorej fontána vo sne predstavuje spiritualituspiaci človek.Keby bola voda v nej krištáľovo čistá - rojko je plné tvorivej energie, vitality a pozitívnej energie.

Vysušená fontána spôsobuje zhoršenie pohody, stojan v mŕtvom strede a zníženie aktivity.V hodnotách osoby, ktorá vidí taký obraz vo sne, prevažuje materiálne bohatstvo pred duchovným naplnením.

Miller's Dream Book

Podľa výkladu tejto knihy snov predstavuje fontána s krištáľovo čistou vodou, ktorej toky žiaria slnkom, život v hojnosti, mieri a šťastí,fascinujúce cesty.

Existuje však aj iná interpretácia, ktorá odkazuje na rozbitú, rozbitú, rozbitú alebo suchú fontánu.Ak spiaci človek vidí jeden z týchto obrázkov, nešťastie ho čaká dopredu.

Freudova vysnívaná kniha

Slávny psychiater veril, že tento obraz vyvoláva búrlivý nárast pozitívnych emócií, ktoré sa snívateľovi dlho podarilo zmeškať.Možno to bude príjemné obdobie s takmer zabudnutou osobou, ktorá bude nezabudnuteľná.

Nečinná alebo rozbitá fontána naznačuje, že nadchádzajúci dátum nebude najlepší - možno by bolo vhodné presunúť ho na priaznivejší deň.Viaceré fontány naznačujú, že snílek musí naliehavo urobiť zodpovedné rozhodnutie.

Kniha snov Simeona Prozorova

Fontána, v ktorej voda bije so silným tlakom a smeruje trysky smerom k samotnej oblohe, predstavuje náhodné stretnutie, ktorésa môže vyvinúť v búrlivý román.

Ak si neželáte, aby sa sen splnil, predstavte si, že táto fontána vyschla.Ak chcete sen, predstavte si, že plávate v tejto fontáne.