Sníval som o funkciách na dekódovanie pohovky pre rôzne knihy snov

Na prvý pohľad sa zdá, že ľudia, ktorí kričali o pohovke dokonca aj v spánku, sú nevyčísliteľnými lehátkami.Alebo možno naopak.Každý, kto je šialene unavený, skôr uvidí pohovku vo sne ako rodný montážny dom alebo kabínu KamAZ.Koniec koncov, sny často odrážajú naše skryté sny.Môžete snívať o pohovke od detstva, o svojej vlastnej, stojacich vo vedľajšej miestnosti alebo o pohovke svojich snov.Každú z týchto situácií interpretujú knihy snov inak.

„Aká skladba bez akordeónu na gombíky?Aká chata bez pohovky? “

Niektorí ľudia nazývajú pohovku obľúbenou hračkou.Bez jedného domu sa to neobíde.Hostia prichádzajú - sadnite si na pohovku.Oneskorené až neskoro v noci - zostaňme, teraz rozložíme pohovku.Z práce ma unavilo - radšej by som bol na pohovke, ale natiahnite nohy.Nie je prekvapujúce, že sa mu snívame o stretnutí nielen v skutočnosti, ale aj vo sne.

Ak ste snívali o pohovke, čaká vás pokojné a bezstarostné obdobie života - to je najjednoduchšia a najbežnejšia interpretácia takéhoto sna.Interpretácia snov Kananita a Dream Interpretation Hasse však sľubujú propagáciu.To vedie k určitým myšlienkam a okamžite som si spomenul na príslovie o obrazovke a pohovke.

Rozložená pohovka sľubuje sexuálne vzťahy s neznámym partnerom, - Family Dream si je toho istý.Freud tiež prorokuje spojenie, ale s osobou, ktorá je podľa vášho názoru najmenej vhodná pre úlohu milenca.

Kúpa pohovky.Taký sen sníva o chorobe jedného z najbližších.Interpretácia snov v 21. storočí však má iný názor.Predstavuje hroziacu dovolenku, ale varuje, že dlho očakávaná dovolenka bude lietaťpekná cent pre vás.

Spring Dream Book interpretuje kúpu pohovky vlastným spôsobom.Predpovedá novú milostnú aféru, ktorá sa môže skončiť svadbou.Sohnnik Hasse tiež zvažuje.

Kniha letných snov sa domnieva, že pred svadbou nie je svadba, ale kúpa bytu.

Anglická kniha snov sľubuje novomanželom, ktorí si kúpia pohovku vo sne, prebudia šťastný a dlhý život.

Vo sne ste si pohovku prikryli prikrývkou.V blízkej budúcnosti nebudete čeliť žiadnym otrasom a problémom.Hlavným nebezpečenstvom nie je depresia kvôli nedostatku zaujímavých udalostí.

Zničil si čalúnenie pohovky.Ak ste to urobili zámerne, znamená to, že ste sa nudili, potrebujete nových známych a dojmov.Dnes vám život nevyhovuje.

Milovníci osamelosti snívajú o prázdnej pohovke.Ste jednoducho unavení z pozornosti a opatrovníctva iných, skúste opustiť svoju rodinu na nejaký víkend v odľahlej dedine.Po dvoch dňoch osamelosti budete opäť schopní primerane reagovať na dotieravý dav priateľov a príbuzných.

Rozkladáte pohovku na nové miesto - to znamená, že sa podvedome snažíte oddeliť od druhej polovice.Možno to má dôvod a v skutočnosti čoskoro bude nasledovať rozvod, ktorého iniciátorom budete vy.

Stará otrhaná pohovka sníva o zhoršení nejakého druhu chronického ochorenia.Ak poznáte svoje slabé stránky, poponáhľajte sa s odborníkom, pomôže to predchádzať zhoršovaniu kvality.Interpretácia ženského sna naznačuje, že žena, ktorá vidí tento sen v skutočnosti, má veľa súperov.

Rozbitá alebo roztrhaná pohovka varuje pred príchodomnebezpečenstvo.Interpretácia Rommela a interpretácia snu 21. storočia sú v tejto predpovedi solidárne.

Veľa sedacích súprav vo vašej domácnosti predstavuje väčšiu rodinu.Výskyt svokra, svokry, novorodenca - očakávané udalosti.Ak od nich nič neočakávate, poponáhľa sa k vám niekto zo vzdialených príbuzných.

Vyhodíte pohovku preč.Možno by ste podvedome chceli zmeniť svojho sexuálneho partnera.A iba dobré vzdelanie vám bráni prepustiť ho

Ak predávate starú pohovku vo sne, potom sa v skutočnosti pokúsite zbaviť nepríjemných povinností.

„A nech je na gauči teplé a mäkké ako v nirváne!“

Spíte na gauči.Interpretácia Wandererovho snu považuje sen za prísľub rýchleho odpočinku a sníva o lenivej osobe.

Dream Interpreter Longo hovorí aj o lenivosti.Rovnako ako Oblomov snívate o riešení problémov bez toho, aby ste opustili pohovku.Aj keď vás niektoré pochybné dobrodružstvo stále dokáže zdvihnúť.

Odpočívate na gauči.Ak nespíte, ale len si na to sadnite alebo ľahnite, v skutočnosti z dôvodu malej chyby môžete veľa stratiť.Zdvojnásobte svoju pozornosť a počúvajte svoju intuíciu.Povie cestu z akejkoľvek situácie.

Výklad snu tlmočníka snov je presvedčený, že taký sen je snom vlastizrady, ale nešpecifikuje, kto sa presne stane zradcom vašej rodiny.

Na pohovke je roztrúsených veľa vankúšov a /alebo plyšových hračiek.Freud si je istý, že taký sen vás charakterizuje ako nie veľmi spoločenského človeka - namiesto priamych kontaktov uprednostňujete komunikáciu prostredníctvomgadgets.Je čas ísť von.

Farba pohovky je tiež symbolická.Biela pohovka vás upozorní, že budete musieť urobiť niečo úplne nové.Nebojte sa, žiadny podnik skončí bezpečne.Červená pohovka predpovedá rýchly kariérny rast, bezprecedentný hospodársky úspech alebo úspešné manželstvo.Zelená pohovka sľubuje obdobie bezstarostného života.

„Ako ulica nás v detstve láka, takže láka aj na starú pohovku“

Ako viete, nielen ľudia si na pohovke radi oddýchnu, a na nich nájdete každého.

Kočka alebo pes leží na gauči.Ak sa o tejto situácii často sníva, Freud ubezpečí, že nemáte radi deti, a to všetko za sebou.

Ak sa na pohovke vyskytla nepríjemnosť, skúste sa v skutočnosti dopriať v nečinnosti, ale zapojte sa do nejakej práce.Problémy sa môžu vyskytnúť práve vo chvíľach nečinnosti.

Snívalo sa ti, že si si sadol alebo spadol z pohovky.Kniha Millerových snov predpovedá zdravotné problémy a problémy sa stanú neočakávane v nanajvýš nevhodnej chvíli.

Ak niekto sníval o elegantnej pohovke, potom sa v skutočnosti pokúšate prispôsobiť si nehnuteľnosť inej osoby.Nerobte to, pretože takýto úkon veľmi poškodí váš imidž.

Upozorňujeme, že ak ste boli schopní spať vo sne na svojom obľúbenom gauči, ráno sa zobudíte dobre odpočinutí.Pokojný a pokojný spánok poskytne energetickú rezervu na celý deň.Vaša pohovka by preto mala byť pohodlná, mierne mäkká a pohodlná.Koniec koncov, symbolizuje stabilitu ablaho vašej rodiny.