Sníval som o granátoch - o nuantoch interpretácie v rôznych knihách snov

Prečo sen o granátovom jablku - uznávané ovocie múdrosti, radosti a zmyslového potešenia.Granátové jablko je náročné ovocie a má mimoriadne zložitý a nejednoznačný výklad významu.V niektorých legendách je granátové jablko symbolom vesmíru.

Ten, kto sníva o granátovom jablku, vidí vo sne celý vesmír a pochopí ho svojou mysľou.V budhistických tradíciách sú to svätí, na ktorých spočíva svet.Budhistické tradície sú mäkšie ako kresťanstvo a nevyžadujú okamžite odmietnutie životných pôžitkov.

Človek potrebuje nahliadnuť do sveta, milovať ho, nie znechutiť a odmietnuť.Porozumenie vyžaduje porozumenie a, čo je najdôležitejšie, lásku.Granátové jablko je preto znakom lásky.Nie slepý, ale múdry a rozumný.A veľmi vyberavý.Pretože žena, ktorá príliš veľa rozumie, nemusia byť niektoré veci ochotné porozumieť.

Interpretácia sna s granátom

Na interpretáciu spánku je potrebné ísť do detailov a vychádzať z kontextu snov.Granátové jablko sa tiež nazýva jablko granátového jablka a existuje verzia, že biblické ovocie pokušenia bolo iba granátovým jablkom s mnohými zrnami.

Poznatky symbolizujú nespočetné šťavnaté zrná granátového jablka plnené šťavou.Existuje veľa vedomostí, pretože existuje veľa zŕn, a každá je špeciálna a dokonalá vo svojej podobe.Filmy z granátového jablka symbolizujú oddelenie múdrosti a hlúposti.Dobré, že ľudia majústaroveku, bol čas premýšľať o týchto veciach, nie v kontexte reklamy alebo správy, ale jednoducho o duši.

Je nevyhnutné, aby granátové jablko vo sne nebolo červivé alebo rozmaznané.Červený granát je príznakom falošnej múdrosti, zrady, podvodu a mazania.Rozmazané granátové jablko, pleseň v granátové jablko - vaše nápady nie sú dobré, môžete začať od úplného začiatku.

Hlavné významy granátového jablka

 • V perzskej mytológii je granátové jablko ovocím zrelej lásky.Poetický, však?
 • Ak žena sníva o granátoch, dosiahla vrchol svojej sily a krásy.Pochopenie príťažlivosti iba umocní čaro.Nehanbite sa o svoje túžby, nechajte ich dobre.Budete môcť veľa dosiahnuť.
 • Zelené granátové jablká sú unáhlené, zle pochopené rozhodnutia, ktoré budete ľutovať.
 • Jesť semená granátového jablka znamená, že je pre vás ťažké odolať pokušeniu a už uvažujete o vzdaní sa.Podľahnite pokušeniu, ale skúste to urobiť múdro bez toho, aby ste ohrozili svoju povesť.Mnohým ľuďom nevadí pochváliť sa víťazstvom, ktoré sa objavuje vo svetle s predmetom vášne.Buďte opatrní.Kým neurobíte konečné rozhodnutie a nezískate pevné záruky - žiadna publicita.Platí to pre túžby.
 • Jedným z hlavných výkladov jesť granátové jablko vo sne je splnenie sľubov.Vrátane vyrážky, ktorá vám bola poskytnutá v dobrej nálade.
 • Vidieť granáty vo snovej imunite voči nečinnosti fikcie a podozrievania.Ste v najlepšom živote a máte právo dostať všetko, čo chcete.
 • Kvitnúce granátové jablko ukazuje mier a prosperitu v rodine, harmóniu a pohodu.Blednutie granátového jablka a sušených stromov granátového jablka - harmónia je narušená, musíte zasiahnuť a zlepšiť situáciu.
 • Liečiť granátovým jablkom alebo dostávať občerstvenie - to znamená čeliť mimoriadne atraktívnym a výnosným ponukám.Starostlivo si preštudujte všetky podrobnosti, nebojte sa klásť nepríjemné otázky.Sľuby sa môžu po dôkladnom zvážení ukázať ako nepravdivé.
 • Granátové jablko je znakom večnej mladosti.Ak vidíte granátové jablko vo sne - ste mladí prinajmenšom so svojou dušou.Ponechajte tento stav, na ktorý nie ste zvyknutí.Budete môcť niesť srdce horiace vášňou a ohňom cez akúkoľvek protivenstvo.

Čo znamená granátové jablko v knihách snov

 • Millerova interpretácia granátového jablka je ústupkom múdrosti na úkor nespútaných túžob.,Vášeň môže klamať, ale už ste sa rozhodli v prospech múdrosti a rozumného využívania svojich schopností.
 • Miller varuje, že ak vás niekto zaobchádza s granátovým jablkom, znamená to veľké pokušenie, ktorému je ťažké odolať.Ak snívate, že ste užili a zjedli aspoň pár zŕn - je nepravdepodobné, že si nájdete silu, s ktorou budete konfrontovať.Rozhodnutie o odovzdaní sa takmer stalo.Starostlivo premýšľajte o sne.Dohodnite sa iba vtedy, ak vám sľubuje zisk.Záruka dopytu.Požiadajte o dary a nehanbite sa.
 • Freudova kniha snov, samozrejme, považuje granáty z hľadiska sexuality.To je v súlade so starodávnou tradíciou.
 • Podľa Freuda, ak jetegranátové jablko, jeho predbežné čistenie, extrakcia zŕn, ste zamilovaní.Čistenie granátového jablka a snaha dostať sa do samotnej podstaty rozkoše bez poškodenia šťavnatých a sladkých zŕn znamená schopnosť vyrovnať sa na najostrejších okrajoch rozkoše.Intrig vám sľubuje veľkú radosť a dokonale to viete.To je dobré.Využite ovocie svojej múdrosti.
 • Kniha rodinných snov považuje granátové jablko za znak múdrej a priateľskej rodiny, ktorá je pripravená postaviť sa za svoje záujmy.Možno rodina Corleone z knihy Maria Puzo možno považovať za štandard takejto rodiny granátových jabĺk.

Záver

Granátové jablko je pre snílek veľmi prospešným snom.Pripisuje dôležitosť.Ak sa vás spýtajú, čo ste videli vo sne, môžete povedať, že ste videli granátové jablko alebo ho dokonca zjedli.A pozrite sa s hodnotou.Ak sa niekto pokúsi pozrieť na knihy snov význam granátového jablka vo sne - prístup k vám bude viac uctivý.

​​

Použitie granátov na podvádzanie dôveryhodných - to znamená použiť jeho druhú interpretáciu, múdrosť, podvod a prefíkanosť.Prečo nie?nech si všetci myslia, že si plný života a sexuálnej energie, múdry, sofistikovaný v mnohých veciach, plný zmyselnosti.Nájdete šťastie, úspech, milostné víťazstvá a finančnú pohodu.To je dobrý nápad.Používajte príležitostne.