Sníval som o hlave - interpretácia obrazu podľa kníh snov

Samotná práca a šéf knihy snov nie sú predmetom záujmu.Zápletka samotného sna za účasti jeho vodcu je omnoho dôležitejšia.Preto predtým, ako začnete hľadať informácie v tlmočníkoch snov, musíte si pamätať sen vo všetkých detailoch a detailoch, spojiť ho s momentami, ktoré sa vyskytujú v skutočnom živote, a potom odpovedať na svoju otázku: „O čom je šéfovi snívanie?“

)

Rozprávanie s šéfom

Výklad snov poskytuje rôzne interpretácie tohto sna.Jedna interpretácia hovorí, že snílek sa môže pri práci stretnúť s veľkými ťažkosťami.Ak sa mu to nepodarí, veľmi sa ocitne v očiach svojho vodcovstva.Ak sa však prekážky dajú prekonať, je nevyhnutné ich zvýšenie.

Druhou interpretáciou tohto sna je zdĺhavá pracovná cesta.

Vodca vás trestá

Tento sen symbolizuje vážneproblémy.Môžu sa však spájať nielen s prácou.Môže to byť problém v rodine, vaše obavy zo sociálneho postavenia a ďalšie.Ale zároveň vám knihy snov naznačujú mierne zvýšenie platu, ak ste tento obrázok videli vo sne.

Šéf plače

Taký veľmi podivný sen naznačuje, že v blízkej budúcnosti zaujmete jeho miesto.Nie je však vylúčené, že sám hlava bude jednoducho presunutá na vyššiu pozíciu alebo odíde do dôchodku.Toto nie je zlý výsledok pre vás oboch, ak rešpektujete svojho šéfa.Rovnaký výsledok udalostí vás čaká, ak je vo sne šéfovi predstavený obraz chorého alebo unaveného človeka.

Nahý vodca

Tento sen často vidia ľudia, ktorí práve získali novú prácu.To znamená, že sa podvedome cíti zbytočne v pracovnom kolektíve, čo ho robí nepríjemným, akoby videl svojho šéfa úplne bez oblečenia.Tento obrázok je niekoľkokrát zosilnený, ak sa stalo, že sa v noci snívalo s vaším vodcom sex.

Ale aj tento obrázok môže stelesniť vaše želanie dosiahnuť kariérny úspech za každú cenu.Výklad snov neodporúča ponáhľať sa, inak môže spěch poškodiť snílka a jeho kariéru.Všetko má svoj čas.

Objímanie s šéfom

V práci je niekoľko silných konkurentov, ktorí sa môžu buď dotknúť vášho miesta, alebo konkurentov sktoré bude musieť bojovať za zvýšenie.Títo ľudia môžu využiť vašu láskavosť a naivitu, takže by ste mali byť vždy v pohotovosti a všetkým neodhaliť svoju dušu.

Ďalšia interpretácia tohto obrazu: objať šéfa vo sne - naplniť želania v skutočnom živote.

Šéf vás pobozká

Tento sen neznamená nič dobré.Predstavuje to vážne pokarhanie alebo dokonca prepustenie.Výklad snov odporúča vyhnúť sa sporom a byť v súlade s nimi.A tiež primerane zhodnotte svoje ambície a nezískajte pre vás nemožnú prácu.

Milostný vzťah s šéfom

Taký sen sa týka workoholikov.Je potrebné venovať veľa času odpočinku a komunikácii so svojimi blízkymi.Nadmerná láska k práci skutočne vedie k zdravotným problémom.

Vodca v stave intoxikácie

Ak náhodou vidíš svojho šéfa opitého v nočných snoch, potom podvedome cítiš svoju nadradenosť a tiež možno v budúcnosti môžeš mať značný vplyv.na hlave.Takýto sen znamená rýchly štart na kariérnom rebríčku.

Šéfoví šéfovia

O takomto sne často snívajú ženy, ktoré v reálnom živote nevidia iba svojho šéfa, ale aj úspešného atraktívneho muža.Súcit môže niekedy byť vzájomný a môže slúžiť ako príležitosť na začiatok silnej milostnej aféry.

Šéf zomrel

Mnoho ľudí by pravdepodobne chcela, aby sa to stalo v skutočnosti, ale je nepravdepodobné.A totototo je obraz, ktorý sám o sebe nesie: máte komplexný vzťah s šéfmi a tímom.Niekedy neexistuje iný spôsob, ako prepustiť.Je nepravdepodobné, že bude možné zvrátiť situáciu na pracovisku a medzi novým tímom a podriadením iného vedúceho môžete dosiahnuť značný úspech vo svojej kariére.

Úrad vedúceho

Tento sen znamená kariérny úspech.Nemali by ste sa samozrejme uchádzať o prácu svojho šéfa, ale v blízkej budúcnosti určite získate vyšší plat.

Sníval som o novom šéfovi

Ak vo vašom vysnívanom zamestnaní nebol starý šéf a niekto iný bol na tvojom mieste, v blízkej budúcnosti budešveľa zodpovedností.Váš ďalší kariérny rast bude závisieť od toho, ako dobre sa táto práca vykonáva.

Vidieť seba ako šéfa vo sne

Tento sen symbolizuje vaše ambície.Vďaka kvalitnej a svedomitej práci si budete môcť plne uvedomiť, čo ste videli vo sne.

Výklad snov: Vedúci - Millerov výkladSymbolizuje to, že je unavený zo slobody;
  • Ak vás vedenie poverilo dôležitou úlohou vo sne, potom v skutočnosti dosiahnete úspech, a to ako z hľadiska kariéry, tak z milostných vzťahov.
  • Výklad snu: Vedúci - Freudova interpretácia

    • Pre dievča je tento sen symbolom toho, čo vidí vo svojom vodcovi ako potenciál.sexuálny partner;
    • Pre človeka - vo svojom šéfe vidíte silného konkurenta, ochotu s ním súťažiť o miesto na slnku.