Sníval som o húsenici: o možnostiach interpretácie spánkových a dekódovacích metód

Vedci sú si istí, že ak sa odváži všetok hmyz žijúci na Zemi, ľahko prevážia ľudí žijúcich vedľa nich.A to nielen preváženie, ale 30 - 40 krát.Samozrejme, stretávame sa s nimi na každom kroku a vo väčšine prípadov si to nevšimnú.Ale veľké a krásne húsenice priťahujú pozornosť a nie je prekvapujúce, že niekedy o nich dokonca snívame.Tak prečo sen o húseniciach?

Nemajú už čo robiť, žuť od rána do večera

) Rovnako ako všetky ostatné sny, aj sny o húseniciach sa interpretujú každou interpretáciou snov inak, preto by ste si mali vybrať najrealistickejšie situácie.Ak nie je záhrada, neočakávajte bohatú úrodu.Bohatstvo pochádza z druhej strany.

Hoci Millerova snová kniha považuje húsenice za symbol klamstiev, nie všetky sny sa interpretujú negatívne.

Snívali ste o mnohých húseniciach

Húsenice sú veľmi nenáročné aMožno to je dôvod, prečo sa súčasní prognostici domnievajú, že veľa húsenice, ktoré dychtivo jedia strom, si určite budú vysnívať o hojnosti - buď si na jeseň vypestujete vynikajúcu úrodu, alebo v dohľadnej budúcnosti vylepšíte svoju finančnú situáciu.

Francúzska kniha snov varuje pred možnými veľkými stratami.Jarná kniha snov a kniha snov 21. storočia naznačujú to isté.

Výklad snu Vangy je: ak húsenice pustošia vašu záhradu, pozrite sa medzi priateľov zradcu, snívajte, že tento hmyz zaútočil na vašu záhradu a úplne ju pustošil - to znamená, že za vami sa pod nepriateľom skrýva nepriateľ.

Sledujete húsenicu

Ak snívate o tom, že nemáte čo robiť, pozorujte krásnu húsenicu, všimnite si jej jasnú farbu, premýšľajte, kde sa plazí a čo ďalej., potom si čoskoro naozaj užite dlho očakávanú dovolenku.Tak hovorí moderná kniha snov.Ako vidíte, jeho proroctvá sú vysoko predvídateľné.

​​

Irina Udilova vo svojej knihe snov tvrdí, že húsenica vo sne hovorí o vašom nevyužitom potenciáli.Počúvajte seba, ukázalo sa, že dokážete viac.

Krásna svetlá húsenica je symbolom vašej vnútornej krásy, ktorú sa z nejakého dôvodu schovávate pred milovanými.Čierna strašidelná húsenica však varuje, že do vášho okolia prenikol chorý priatel.

Videli ste húsenicu, ale vôbec ste sa o ňu nezaujímali.

Podľa Millera by sa tento sen mal brať vážne, pretože čoskoro sa stretnete s klamstvom, bez disciplínyosoba.Mali by ste dočasne odmietnuť nové ponuky a známych.Francúzska kniha snov však tvrdí, že opak - vo vašom živote sa objaví veľmi dobrý priateľ.

Ak ste mladé dievča, správajte sa opatrne, pretože húsenica predpovedá tehotenstvo.

Jarná kniha snov predpovedá rýchlu lásku.A váš vyvolený bude dôstojným človekom v každom zmysle.

Freudova kniha snov varuje, že ne-priatelia sa s vami budú nečestne hrať.

Chytili ste húsenicu

Millerova kniha snov je presvedčená, že v blízkej budúcnosti by ste nemali hrať svadbu, možno ste si vybrali nesprávnu osobu.

Vo sne ste rozdrvili húsenicu

Ak je to náhodou, je to šťastie.Ale ak ste to urobili vedome, môžete si ublížiť.

Veľká online kniha snov prorokuje, že čoskoro zistíte meno svojho prísažného nepriateľa.

Z handier na bohatstvo

Húsenica sa zmení na motýľa

Pripravte sa, vo vašom živote dôjde k nejakým globálnym zmenám.Môže to byť nové zamestnanie, manželstvo alebo dokonca zmena náboženstva.Čokoľvek sa stane, všetky zmeny k lepšiemu.Ak sa však húsenica narodí vo sne, znamená to zhoršenie chronických chorôb.

Housenky sa plazia po vašom tele

Rozhliadnite sa, medzi vašimi blízkymi leží nešťastný priatel alebo závislá osoba.Nerobte nových známych a neskúšajte tráviť veľa času vo veľkých spoločnostiach.Čím viac ľudí v okolí, tým ťažšie je pre vás rozoznať pokrytec.

Dajme húsenice krídla!

Lietajúca húsenica

Vidieť takúto húsenicu je veľmi šťastné.

Housenky padajú na vás z vetiev

Zďaleka nie ste anjelom, je čas zaplatiť za svoje činy.

Wang si tiež myslí: taký sen svedčí o tom, že vy sami ste hlavnou príčinou neúspechov.Umiernte sebectvo a venujte viac času ostatným.

Farba a veľkosť hmoty

Aká je farba vašej stopy?

Ak je čierna, počúvajte svoje vnútorné pocity.Vo sne ste nezažili úzkosť, čo znamená, že sen predstavuje bohatstvo a silu.Ale ak máte pocit úzkosti, nepriatelia, choroby alebo strach z blízkych na vás čakajú pred vami.

Zelená húsenica dáva nádej na úspešné dokončenie všetkých vašich záležitostí.Ale musíte tvrdo pracovať.Napríklad, nesnívajte, že bohatstvo padne zo stromu, ale kupujte žrebovací lístok.Neočakávajte ziskové ponuky od obchodných partnerov, ale sami predkladajte nápady.Neaplikujte sa sami, ale dupajte na kliniku - teraz je čas dôkladne sa venovať svojmu zdraviu, choroba určite ustúpi.

Biela húsenica tiež varuje pred zradou svojich priateľov.Kniha Millerových snov dodáva, že okrem zrady sa vo vašom živote začne aj čierny pruh.Odvrátenie všetkého pôvodného miesta bude vyžadovať veľa úsilia a trpezlivosti.

Veľká húsenica

Výklad snu Freuda je presvedčený, že ak snívate o veľkej húsenici, čoskoro prídete o svojho manžela /partnera.Nie, nie je to ničsa stane, on jednoducho odíde.Čakáte však na obdobie beznádeje a prehodnotíte svoje správanie vo vzťahu k nemu.Ak skutočne potrebujete túto osobu, odteraz mu venujte maximálnu pozornosť.

Niekedy sa pre nás húsenica javí ako hrozné monštrum, ale čoskoro sa zmení na ideál krásy a milosti.

Je nestály, ako ľudský život.Takže keď vidíte húsenicu vo sne, nepanikaďte - hrozný hmyz nemusí nevyhnutne predpovedať čierny pruh v živote.Naopak, jeho vzhľad vo vašich snoch umožňuje predchádzať nepríjemným situáciám a nevykonávať nenapraviteľné chyby.