Sníval som o ikone Matky Božej - prečo sa to stalo

Prečo sa sníva ikona Matky Božej a čo tento sen znamená?Aj keď nie ste príliš zbožní, je to pravdepodobne známka toho, že od vonkajšej strany očakávate pomoc.Ste unavení, možno zúfalí, stratili ste v seba vieru, zdá sa vám, že niekto by mal zasiahnuť a pomôcť vám.Ikona Božej matky vo sne je znakom možnosti takejto pomoci.

Aby ste využili túto príležitosť, budete musieť vyvinúť maximálne úsilie bez toho, aby ste sa museli hýbať.V opačnom prípade, ak prežijete, po 10 rokoch budete sedieť na ruinách a rozprávať súcitné príbehy, ktoré vám mohla pomôcť aj Matka Božia, ale nedokázala ich zvládnuť.Táto ikona je mimoriadne silným znakom, potrebujete pomoc a všetko svoje úsilie.Možno budete musieť robiť ťažké a nepríjemné rozhodnutia.

Čo by sa nemalo robiť, ak vidíte ikonu Matky Božej vo sne

  • Nehovorte o sne s ikonouBožia matka ľuďom okolo nás, priateľom, členom rodiny.Reakcia môže byť dosť zložitá a určite pre vás nie je užitočná.Skepticizmus je to posledné, čo potrebujete.Potešenie - predposledné.Všetko, čo hovoríte v zjavení, sa určite použije proti vám.Ticho a premýšľajte.Pamätajte si sen podrobne, rozoberte ho.Logické je diskutovať o sne s ikonou Pannykňaz vašej nominálnej hodnoty.S najväčšou pravdepodobnosťou je to pravoslávna.
  • Vo vašom prostredí sú určite ľudia, ktorí vás radi privedú k zúfalstvu.Konzultujte s nimi o spánku.Nielen preto, že ste boli v ťažkej situácii.Máte chorých.Sú ľudia, ktorí vás úprimne nenávidia a sladko sa usmievajú.Rozpoznajte odteraz nebudete schopní.
  • Aj keď ste šli na nádvorie nejakého kláštora, jednoducho uveďte svoju situáciu tak, ako je, bez priamej zmienky o sne.Ak je osoba dôveryhodná, môžete nahlásiť správu neskôr alebo počas konverzácie.Existujú teologické semináre a akadémie a dostatočne vzdelaní a inteligentní ľudia, ktorí v nich učia a študujú, ktorých profesionálnou povinnosťou je pomáhať iným.Najmä pre vás.Nemali by ste brať radu kňaza ako božský hlas alebo zjavenie, ale mali by ste počúvať pozorne.
  • Človek by nemal snívať o znamení, položiť nejaké zvláštne nádeje.Navyše, človek by nemal považovať vzhľad ikony za proroctvo alebo božské znamenie.Udržiavajte zdravý rozum, nedovoľte príliš emotívnu reakciu.Pravdepodobnosť, že ste v ťažkej situácii a potrebujete pomoc, je maximálna.Aj keď sa vám zdá, že to zvládnete a že je všetko v poriadku.

Čo to znamená vidieť ikonu vo sne

Vidieť ikonu Matky Božej je v podstate znamením poslednej nádeje.Rozhodnutie vám neprichádza hneď.Choďte o pomoc do kláštora, najlepšie vzdialeného, ​​porozprávajte sa s kňazmi.Je možné sa dostaťdobrá rada.Možno by ste mali na chvíľu zostať v kláštore, aby ste si sami určili situáciu.Nerobte unáhlené rozhodnutia, nesekajte si rameno.

Ikona v brilantnom prostredí zdobená kameňmi tak pevne, že tváre nie je možné rozoznať - táto značka presne naznačuje, že vás chamtivosť škrtí.Vidíte iba peniaze a vyznamenania, nevidíte vôbec ľudí, možno ste krutí.Nebudeme radiť dávať majetok kostola a ísť naboso do západu slnka na prašnej ceste.Ale bude potrebné prerušiť duchovné spojenie s peniazmi.Hľadajte ďalšie duchovné pokyny, ktoré sú zmysluplnejšie.Nie nevyhnutne v rámci kresťanstva.

Čo znamená ikona Matky Božej v knihách snov

  • Kniha snov Nostradamusa varuje, že vízia ikony Panny Márie slúži ako pokarhanie.Možno ste zabudli na skutočné duchovné hodnoty kvôli každodenným a každodenným hodnotám.V ťažkej situácii by ikona Božej matky mala slúžiť ako podpora.
  • Vidieť ikonu Matky Božej vo sne je pre tehotné ženy znakom dobrého pôrodu.Vaše starosti sú zbytočné, všetko bude v poriadku.
  • Držanie ikony v ruke je dobrým znamením.Nosenie ikony, ako súčasť sprievodu, je ťažké.Z hľadiska domácnosti je celkom možné, že ide o mimoriadne zlé znamenie, ale z duchovného hľadiska je to jednoducho veľkolepé.V skutočnosti to všetko závisí od vašej túžby a úprimnosti.Možno sa neponáhľate ísť do neba, hoci všetci máme niekoho, kto sa stretne za hranicami ďaleko.Nespechajte a nerobte vyrážky.Navyše sa nemôžete rozhodnúťniektoré vážne zmeny bez požehnania.
  • Vo sne môže ikona plakať, byť myrha-streaming a hovoriť s vami.Pokúste sa spomenúť na dôveryhodného kňaza.Nevyžadujú okamžitý výklad.Kňaz nie je vidiacim, bude potrebovať čas na vyriešenie situácie, aj keď je úprimný človek s dobrým vzdelaním.Majte trpezlivosť.Ak ste skutočne v nebezpečenstve - hrozí im fyzické poškodenie - požiadajte o azyl.Útulok a ochrana sú jednou z funkcií cirkvi.Pravdepodobne vám nebude odmietnuté.

Záver

Ikona Božej matky vo sne je znamením, ktoré by ste nemali ignorovať.Strach a vzrušenie počas spánku sú úplne nedostatočné.V skutočnosti vás nikto nechystal vystrašiť alebo spôsobiť emócie.Znak označuje nesprávnosť vášho súčasného života a naliehavú potrebu zmeny.

A verte mi, že od vás žiadny boh nepotrebuje sviečku alebo fajčiarsku tyčinku alebo pár tuctov.Niečo sa stalo a stalo sa vážne, nemôžete si poradiť sám, ísť o pomoc.Možno do kostola, možno do psychológa.

Ste na veľmi ťažkej križovatke a nemáte právo robiť chyby alebo robiť zlé kroky.Je možné, že nevidíte nespravodlivosť vo vzťahu k vám, príliš úprimnú a dôveryhodnú.V každom prípade je výklad spánku najlepšie adresovaný priamo kňazovi.