Sníval som o korálkoch: hodnotách podľa kníh snov

Často sa v snoch nachádzajú jasné a farebné predmety.Aby ste pochopili, o čom korálky snívajú, musíte rozšíriť všetky podrobnosti.Dôležitá je farba, materiál, dĺžka dekorácie, veľkosť korálikov, typ kameňa produktu.Čím viac informácií si spomínate, tým hlbšia a presnejšia bude interpretácia v knihách snov.

Korálky vo sne predpovedajú, čo

Symbol následných incidentov, ktoré sú navzájom úzko prepojené.Môže to byť séria nepriaznivých okamihov alebo naopak biely pruh, keď sa úspešne vyrovnáte s okolnosťami.Viacradové šperky sľubujú veľa udalostí.

Svetlé a elegantné výrobky zaručujú dobrú životnosť.Neohrabaný a nenápadný - do všedných dní, drobných hádok a problémov.Strašidelné, škaredé sľubujú pruh zlyhania.Čím viac korálikov na reťazci, udalosti budú dlhšie.

Rozptýlené alebo roztrhané guľôčky nie sú vašou chybou - znamením, že vaše plánované udalosti v živote budú rozrušené.Ak sa pokúsite vyhľadávať a zbierať rozptýlené, všetko skončí zle, zastavte, všetko, čo sa neurobí, je k lepšiemu.

Niť bola úmyselne roztrhaná a zhluky guľôčok padli na zem - veľmi dobré znamenie,posunuli vaše problémy späť.

Niektoré moderné knihy snov spájajú korálky so slzami bez toho, aby dochádzali k podrobnostiam.Rolu pravdepodobne hrajú senzácie a nálady snívačky.Cítite výrobok na krku - dlho ignorujte signály zlého zdravia.Dusí, napätie v krku alebo ťažkosti sú istým faktorom pri zhoršovaní a zanedbávaní choroby.Je príliš neskoro na to, aby ste prehodnotili svoje tempo života a spôsob práce, už vykonal svoje deštruktívne kroky.

Aké sú korálky pre mužov a ženy

To, čo sa muž chystá vyskúšať na náhrdelníku a váhaní, je nepriaznivé: vnútorné vyčerpanie, strata sily a energie môžu spôsobiť veľké zdravotné problémy.Ráno by ste mali mentálne odtrhnúť korálky a skontrolovať aktuálny rozvrh a režim dňa.

Človek sníva o tom, že si ako darček vyberie šperky, ale nemôže si vybrať - v skutočnosti sa neodvažuje ponúknuť ruky a srdce žiadateľa, oddiali manželstvo.Musíte sa zastaviť a začať žiť v súčasnosti, inak vám chýba čas.

Pre mladé dievča snívala o perličkách, ktoré dáva jej milovaná - plodné obdobie začína, je na ceste k šťastnému rodinnému životu.Ale ak ste rozptýlení, počkajte na nepriazeň a problémy, ktoré ste si vytvorili pre seba.Vaše vyrážky a správanie rozbijú šťastie.

Dievčenské váhanie s výberom korálky ako darček naznačuje, že v živote si nemôže zvoliť jedného z fanúšikov.

Predaj alebo nákup šperkov, triedenieväzy znamená, že ste pripravení na prázdne práce a zbytočné veci.

Vo výklade videli jasné a krásne korálky, ale nemôžete si ich dovoliť - to sľubuje neočakávaný, ale celkom materiálny darček.

Ak žena vidí na krku hromadu korálikov vyrobených z veľkých kameňov a obdivuje ich, čaká na významnú transakciu, pravdepodobne s nehnuteľnosťou alebo na nákup drahého auta.

Dievča stratilo sponu z korálikov - hádka s jej milenkou bude dlhá.

Farba, zloženie a ďalšie vlastnosti

Dream-books spojené s jasnými klenotmi vyrobenými z drahých kameňov sú spájané s luxusným a uspokojujúcim životom snílek.

Ak sa jantár objaví v ženskom sne - rodinný život vás poteší.Váš krbu obklopujú verní manžel a poslušné deti.

Agat - z finančného hľadiska môžu zisky prísť naj neočakávanejším spôsobom, či už ide o dar od partnerov alebo o peňažnú cenu v lotérii.

Korálkové perličky sú varovaním pred zbytočnosťou vašich záväzkov, oplatí sa zmeniť smer vašej činnosti.Môže to byť zmena povolania alebo záľubu alebo možno objavenie iného konkrétneho podniku.

Objavujú sa perly - očakávajte úspech vo všetkých oblastiach života.Kolegovia vám budú závidieť, pretože všetko pre vás bude perfektne fungovať, manažment ocení cenu, pravá láska sa stretne na prahu vášho domova.

​​

Ak prechádzate perlami, znamená to, že ste nerozhodní.Je veľa pokušení, ale skôr alebo neskôr musíte urobiťVyberte si partnera a urobte rozhodnutie.

Biela je znamením jasných a dobrých úmyslov voči vám.Vplyvná osoba vás podporuje podporou kariérneho rastu alebo rozvoja.Nesobecky a bezplatne sa snaží zlepšiť kvalitu vášho života.

Červenú farbu dekorácie tvorí teplo pocitov.Vášeň a túžby ohromujú vzťahy s milencom.A to platí aj pre páry, ktoré spolu žili mnoho rokov.

Čiernu farbu možno vnímať dvoma spôsobmi.Pre niektorých je to znak smútku a smútku a pre iných je to symbol sily, sebavedomia a stálosti.Tu musíte vychádzať z preferencií a tradícií snílka.

Knihy snov autora

Gustov Miller

Jasné a nové korálky - na prijatie poďakovania a univerzálne uznanie.Nájdite, vyzdvihnite šperky zo zeme - podľa očakávaní nového závratného románu.

Roztrhané a rozptýlené guľôčky naznačujú zlyhanie a stav v depresii.Pri skúmaní šperkov máte pochybnosti o správnosti rozhodnutia, prehodnotení priorít a životných zásad, ktoré vám bránia v otváraní a spôsobovaní komplexov.

Sigmund Freud

Falošné kamene v šperkoch sú varovaním pred falošnými pocitmi vášho partnera, hľadá po boku zábavu a rozmanitosť.Strata - na oddelenie od milovaného.Pre páry - do procesu rozvodu.

Aby človek dostal ako darček - pre dievča prejav uznania, vidí v nej ideálneho sexuálneho partnera a je na ňu veľmi pripravený.Čím väčšie sú šperky, tým bude milenec veľkorysejší a drahšie jeho dary budú.

Keby si bol vo sne zbavený korálky - niekde v okolí je rival, ktorý narúša tvoj vzťah s človekom a sníva o tom, že ťa vylúči.

Wang

Viacfarebné veľké predmety prinesú do života vašich detí a ďalších príbuzných radostné udalosti.Triedenie zväzku korálikov je symbolom rozhodovania, hľadáte správny výber a ste na križovatke.Nech sa rozhodnete čokoľvek, bude to správne.

Nákup v obchode je dobrým signálom, bude možné uskutočniť ziskový obchod.Predaj korálikov znamená zbaviť sa toho, čo pre vás bolo bremenom a dlho je bremenom.

Evgeny Tsvetkov

Prispôsobuje zármutok a slzy.Dekorácia sa rozpadla - vaša pochmúrnosť pred možným oddelením od milovanej osoby.Okrem toho to môže byť predzvesťou kolapsu vašich plánov a zámerov.Ak ste zhromaždili guľôčky, ale nedokázali ste ich nájsť všetky, nebudete sa musieť rýchlo zotaviť po sérii problémov.