Sníval som o ovocí - o vlastnostiach dekódovania populárnymi snovými knihami

Kôš na ovocie v dome je vždy spájaný s krásou, útulnosťou, odráža túžbu po správnej výžive a zdravom životnom štýle.O čom ovocie sníva, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Ktoré plody sú ve snem požehnaním
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Yuri Longo
Všeobecná interpretácia

Ovocie vo sne vždy zosobňuje zdravie, hojnosť, dlhovekosť a veľa šťastia.Pozitívny symbolizmus samozrejme nesie iba ovocie, ktoré už bolo považované za dostatočne zrelé, zrelé, šťavnaté a bez červí diery.

Vo filozofii Feng Shui je ovocie silnou energiou dlhovekosti, vykonávania plánov, realizácie ambícií.Táto značka vás povzbudzuje, aby ste si užívali a užívali si výhody, ktoré ste oprávnene dostali.Takéto živé sny s ovocím naznačujú, že vaša prosperita a bohatstvo úplne záviseli od predchádzajúcich zásluh.Koniec koncov, aby ste mohli pestovať úrodnú plodinu, musíte sa o záhradu starostlivo starať a investovať veľa energie a zdravia.

Inak energia ovocia ovplyvní tých snívateľov, ktorí museli jesť nezrelé a červivé hrušky, jablká, zhnité hrozno.To všetko prorokuje zlé zdravie, zhoršenie situácie v dôsledku konkurencie, vyrážky, nadmerné sebavedomie, ktoré prinesie veľa problémov.

Ktoré druhy ovocia sú nositeľmi požehnania vo sne

Každé ovocie nesie individuálneurčitá symbolika vo sne.

 • broskyňa symbolizuje dlhý a šťastný život v láske a manželstve;
 • Granátové jablko sníva o počatí a narodení budúceho dieťaťa.Vo vnútri granátového jablka je veľa chutných semien, z ktorých každé hovorí o plodnosti snívkov a veľkých rodinách;
 • Hrozno prichádza do snov tým, ktorí snívajú o chutnom a uspokojivom jedle.Je to symbol hojnosti potravín a materiálneho bohatstva.Odráža tiež integritu a priateľstvo rodiny, jednoty a bratstva.Dobré znamenie pre niekoho, kto je sklamaný vlastným šťastím.Po takomto sne sa šťastie a šťastie nevyhnutne očakávajú vo všetkých oblastiach života;
 • Je dobré vidieť, ako jablko zaspáva, ak v rodine trpí disharmóniou, rozpadom vzťahov s blízkymi, a v dôsledku toho zlým zdravím a stratou sily.Snívalo sa mi o tom, že si vyberiem šťavnaté a zrelé jablko - to znamená nájsť v dome pokoj a pohodu, posilniť silu a zlepšiť zdravie;
 • Ananás je symbolom bohatstva, bohatstva a konštantného prúdu hojnosti.Jedzte plátky tohto ovocia - to znamená, že ste predurčení, aby ste sa čoskoro stali bohatou a vplyvnou osobou.Pre tých, ktorí práve začínajú podnikať, je to dobrý dôvod veriť v ich obchodné vlastnosti, intuíciu a znalosť podnikania.Po tejto vízii zvyčajne nasledujú udalosti, ktoré zmenia vaše vnímanie finančnej bezpečnosti.Bude existovať dosť peňazí na zatvorenie všetkých problémových oblastí, ale aj na úspešné investovanie;
 • oranžová vo sne - odpudzuje zlyhanie v skutočnosti a odstraňuje zlé myšlienky, myšlienky, skutky, ľudí.Pre spáčov je to dobrý symbol opatrovníka šťastia.Takže v budúcnosti bude niečo, čo vás obmedzí, povedie a bude vás chrániť.Ostatné citrusové plody - vápno, citrón, mandarinka majú podobný výklad.Okolnosti budú obzvlášť pozitívne, ak uvideli v snoch tieto plody vo výške deväť alebo viac.

Samozrejme je dôležité pamätať na to, že všetky plody majú veľa radosti a šťastia, ak sú čerstvé, krásne a voňavé.

Knihy snov autora

Sigmund Freud

Ovocie sú spojené s krásnou pôvabnou postavou alebooddelené časti tela.Tlmočník dáva falickému symbolu ovocie podlhovastého tvaru.Banán v ženskom sne nie je jednoznačne chápaný ako nový román s charizmatickým mužom so silnou sexuálnou energiou.

Mäkké a jemné broskyne, marhule odrážajú ženskú sexualitu a príťažlivosť.Pre ženu takéto vízie znamenajú, že je na vrchole svojej sexuálnej aktivity.Musíte využiť okamih, keď sa túžba naučiť sa veľa v intímnom svete zhoduje s vašimi schopnosťami.Nejde o promiskuitné sexuálne kontakty.Krásne, zrelé plody sú znakom budúceho úspechu: láska, každý deň, rodina.Zdravie počas tohto obdobia vám umožní počať silné deti a porodiť bez problémov a problémov.

Pre mužov je šúpanie zrelého banánu znamením, že sexuálna impotencia sa čoskoro predbehne a začnú sa objavovať problémy s potenciou.Obnovenie mužskej moci a predchádzajúcej činnosti uspeje určitým zdržaním sa intímnych vzťahov.

Gustov Miller

Zasadiť ovocný strom vo sne a potom obdivovať, ako sa objavuje a dozrieva šťavnaté ovocie - známka šťastnej zmeny a prosperity vďaka plodnej a svedomitej práci.To charakterizuje účelnosť a zodpovednosť snívateľa, ktorý vie, čo chce a ako to dosiahnuť.

Snívalo sa o vytrhávaní nezrelého ovocia - na rýchle rozhodnutia a vyrážky.V tomto prípade je pravdepodobné, že vás sklamú vysoké ambície, nadmerná nezávislosť a dôvera.Nie ste zvyknutí veriť niekomu inému, iba počúvať svoj srdcový hlas.Niekedy ťa strašne zlyháva.Naučte sa pozorne pozerať na úspešnú životnú skúsenosť niekoho iného, ​​vypočujte si tých, ktorí vám prajú veľa zdravia a pohody.

Mladá dáma ochutná nezrelú broskyňu vo sne - podľahne pokušeniu a spácha nemorálny čin, po ktorom bude možné pokarhať nemorálnosť a hriech.Takéto sprisahanie spôsobuje ďalšie problémy a spory v rodine.Konflikt s príbuznými nepriťažujte, inak to ovplyvní pozbavenie vášho budúceho dedičstva.Obozretnosť, zdržanlivosť a pokánie môžu udržať problémy na minime.

Obchodovať s ovocím alebo byť v úlohe kupujúceho - sen sľubuje vysokú zamestnanosť, veľa rozhodnutí, ale nízku ziskovosť všetkých procesov spojených s peniazmi.Vaša aktivita v tomto období si bude vyžadovať dostatok času od vás, od vašej vlastnej činnosti, ale neuspokojí vaše finančné očakávania.

Existuje prezreté hrozno - v skutočnosti sľubuje jednorazové pochybné potešenie.Šťastie, ktoré bude sprevádzať toto obdobie, sľubuje, že bude celkom nespoľahlivé.Mali by ste sa spoliehať iba na svoju vlastnú silu.

Yuri Longo

Dobré znamenie je pre ženu vidieť misku ovocia na stole.Priaznivé udalosti prispejú k vášmu uvoľnenému stavu.Ako magnet priťahujete svojím šarmom, pokojom a sebestačnosťou.Je čas si užiť lásku, podľahnúť telesným pôžitkom, cítiť svoju sexualitu a ženskosť.

Podávať ovocie vo sne niekomu vo vašom okolí znamená podieľať sa na niekom osude.Vaša záštita bude vyžadovať čas a úsilie, ale prinesie dobrý výsledok.