Sníval som o palivovom dreve - o dekódovacích prvkoch a interpretácii

Tí, ktorí boli v dedine, vedia, že pre ruské kachle sú najlepším priateľom suché guľatiny.Vyhoďte zväzok palivového dreva do ohňa a dom sa stane hrejivým a útulným.Aký je sen o palivovom dříví, učíme sa v knihách snov.

Ďalej do lesa, viac palivového dreva

Strom je symbolom rozvoja, vesmír, od koreňov po korunu, ktorá sa tiahne smerom k svetlu a pokojnej oblohe.Palivové drevo pre snílka má tvorivú funkciu, začiatok niečoho nového, nápad, ktorý by sa mal zmeniť na hodné stelesnenie.

Môže to znamenať vaše zastavenie, pauza.Surové palivové drevo znamená, že podnik, ktorý musí pokračovať, sa nevyvíja kvôli zle koncipovanému plánu.Suché, veľké polená, úhľadne zložené s vysokým sklíčkom, sľubujú duchovný rast, vývoj a vzhľad všetkého pozemského tovaru.Hladšie drevo vo zväzkoch, pokojnejší a viac meraný váš život bude v nasledujúcom období.

Tento znak pripravuje iný znak pre mužov a ženy, ktorí majú rovnaké sny.

Žena, nestoja tam, kde je vyrezávané palivové drevo.

Pre ženu všetko, od ktorého sa vyžaruje jasný plameň ohňa, stelesňuje jej ženskú energiu a silu.

Záplavy v krbe, pocit tepla a pohody - v reálnom živote sa stretnetepartner ideálny pre rodinný život.Možno to spočiatku zistíte, že je s ním príliš pokojný a nudný, ale až kým nepoznáte jeho vášnivú, jemne citlivú povahu.

Úhľadne zložené záznamy mladého dievčaťa naznačujú, že všetko vo vašom živote je príliš spočítané a nie je miesto pre šťastnú nehodu.Vaša nadmerná organizácia a usilovnosť nedávajú príležitosť len relaxovať a užívať si život.

Rezať a krájať vydatú dámu samostatne znamená nespoliehať sa na pomoc a starostlivosť svojho manžela, ale spoliehať sa iba na seba.Ak máte radi prácu a prinášate radosť - nájdite šťastie, radosť v deťoch a vo svojom obľúbenom podnikaní.

Podnikateľka videla na pulte okien záznamy - k pôvodnému a včasnému odstráneniu problému, čo zvýši vašu autoritu medzi podriadenými.

Muži bez sekery nechodia na palivové drevo

Úhľadne zložené polená sú pre mužov zárukou úspechu na ceste k vlastnému zlepšeniu.Ste neúnavní, pracovití a šťastie vám uprednostňuje optimizmus, ľahkosť a rýchlosť pri rozhodovaní.

Tvrdohlavá píla píly - očakávajte nespokojnosť a zavrčanie manžela /manželky.Spor môže byť krátkodobý, ale bude to pre vás nepríjemné.

O čom ešte sníva palivové drevo:

  • hodíte do kachle - zbavte sa nepotrebných odpadkov, vyčistite priestor na odpočinok a meditáciu;
  • vyliaty z vozidla pri bráne - očakávajte tvrdú a namáhavú prácu;
  • pozri zväzok -hádky, nedorozumenia s blízkym;
  • Jeden veľký denník je obdobím radostných a plných neočakávaných dní;
  • križovať prúd pozdĺž nich - aby sa predišlo stratám alebo skrytému nebezpečenstvu;
  • ​​
  • sa zhromaždili v náručí - pokus vás priviesť do problémov;
  • surový chop - závislosť na vplyvnej osobe;
  • sú rozptýlené - na menšie problémy.

Mladý muž môže ľahko nasekať kriedy na drevo - v skutočnosti mu hrozí, že sa dostane do problémov kvôli jeho nedbanlivosti, sebavedomiu a príliš nadhodnotenému názoru na jeho nadradenosť.Riziká budú úplne neopodstatnené, včas sa vyrovnajú, vyhnete sa chybám.

Vo sne sa podnikateľ putujúci temným hustým lesom pri hľadaní mŕtveho dreva - v reálnom živote by ste sa mali spoľahnúť iba na seba, vaši veritelia a investori navrhovanú sumu odmietnu na poslednú chvíľu.Riešenie problémov, nehovoriac o zisku, bude odložené na dlhú dobu.

Drevo horelo, v kúpeľnom dome bol park.Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Palivové drevo v kachliach je stelesnením ženského tvorivého princípu, ktorý naznačuje pohodlie krbu a rodinnej idyly.Pre snívanie zapáliť krb - vzbudiť vášeň a chtíč u ženy.

Sledovanie jasného ohňa - v skutočnosti zažite potešenie a lásku z intimity s partnerom.Iskry z ohňa spálili oblečenie - očakávajte scény milovníka žiarlivosti.Jej hnev môže byť zmiernený iba jemnými objatiami a bozkmi.

Polená roztrúsené po trávniku naznačujú hektický sexuálny život spáča.Vyhľadajte medzi nimi najpriamejší a najsuchší pokus o trvalý seriózny vzťah s jedinou ženou, ktorú chcete.

Gustov Miller

Pre ženu noste v rukách ťažké polená - hádky s členmi domácnosti, zaneprázdnenie sivým každodenným životom a nespokojnosť so správaním jej vyvoleného.Nie ste spokojní s nízkym platom manžela a jeho neaktívnym správaním.Vaša túžba potešiť, chutné krmivo, sa zahreje presne v pomere k jeho úplnej ľahostajnosti.

Kúpa palivového dreva pre človeka znamená veľké dohody.Vaša finančná situácia sa dramaticky zlepší vďaka vynaliezavosti, vynaliezavosti a túžbe zarobiť si.Uskutočnenie nákupu je zmierením s tými, ktorí boli urazení.Mier a pokoj príde v duši.

Ukázalo sa, že vaša akvizícia bola surová a zhnitá - očakajte sklamanie, po ktorom budú nasledovať morálne ťažkosti a obavy.

Predaj - na stratu hodnoty, ktorá je vám drahá, ako spomienka na osobu.

Wang

Rezanie krásnych veľkých stromov pre oheň - dávajte pozor, aby ste nespáchali neuveriteľnú hlúposť.Vaša neopatrnosť a ľahkomyseľnosť vám umožnia spáchať zlý skutok, ktorý budete ľutovať po dlhú dobu.Ak do vás budú lietať úlomky, stratíte autoritu a úctu k druhým, klebety a odsúdenie sa stanú spoločníkmi.

Sekanie dreva je dobrým znakom úspešnej a aktívnej osoby.Práca je vo vašich rukách v plnom prúde a výsledok poteší srdce a oči.Skvelé obdobie na vytvorenie rodiny a narodeniapotomstvo.Vaše telo je plné mužskej energie a sily.

Vidieť košík plný škvŕn na kachle je strata blízkej osoby.Sledovanie drevorubača - pochopte múdrosť a hodnotu bytia.

Nostradamus

Na základe tohto grafu sa predpovedá dobrá situácia pre tých, ktorí od ľudí príliš nebudú požadovať, najmä to, čo od vás nechcú alebo nemôžu dať.,Pri dodržaní tohto stavu sa ponoríte do kreatívne bohatého a rozmanitého života.

Pre tých, ktorí sú príliš nároční po iných, je to skôr prípad žien, zažijú duševné utrpenie a úzkosť zo svojej vlastnej bezmocnosti, aby niekoho ovládli a ovládali.

Mimoriadne šťastie sľubuje tým, ktorí sa vo sne snažia dať všetky záznamy do usporiadanej pyramídy.Osud vyrieši všetky bolestivé problémy a úlohy.Na začiatku podnikania však budete musieť vynaložiť viac úsilia, ako sa očakávalo.

David Loff

Úplný prístrešok palivového dreva pre spiaceho muža, ktorý tvrdo pracoval dlho a tvrdo - v skutočnosti napĺňa túžbu a realizuje najambicióznejšie projekty.Pre ženy takýto sen sľubuje veľa prekvapení.