Sníval som o peniazoch, minciach alebo účtoch: dekódovacie prvky

Aby ste pochopili, o čom snívajú peniaze, musíte zistiť, čo pre vás peniaze znamenajú.Peniaze nemajú vlastnú hodnotu okrem podmienených.Hodnota peňazí sa prejavuje výlučne vo vzťahoch medzi ľuďmi, ktorí súhlasia so špeciálnou hodnotou peňazí.

Nemôžete presvedčiť ťavu, aby vás vytiahol z púšte a ponúkol akúkoľvek sumu v akejkoľvek mene, ale budete môcť rokovať s beduínskymi ľuďmi.Tučniaky nebudú vymieňať ulovené ryby za rezaný papier, iba ľudia si vymieňajú ryby za papier a budú si užívať ziskovú výmenu.Peniaze sú teda nástrojom na ovplyvňovanie iných ľudí.

Množstvo peňazí určuje rozsah potenciálneho vplyvu.Možno máte dosť mincí na to, aby ste presvedčili pekárov, aby vám dali koláč.Možno je dosť peňazí na to, aby tisíce ľudí pre vás pracovali niekoľko hodín denne.Môžete tiež stanoviť podmienky - nie každý má právo tráviť čas na vás, zvyšovať vašu pohodu a prijímať trochu vašich peňazí výmenou za váš život.V skutočnom živote sa ľudia snažia nemyslieť na také veci - sú nepríjemné.Ale vo sne sa veľa prejaví.

Hlavné významy peňazí vo sne

 • Veľké množstvo, nájdenie kufra so zlatom je podvod.Chcú vás oklamať, vážne a pre veľké veci.Najmä na takýto sen by sa mala zamerať pozornosť na významnú transakciu, nákup alebo predaj nehnuteľností, drahé auto.Prezrite si zmluvu, kontaktujte právnikov, uveďte podrobnosti a históriu transakcie.Je pravdepodobné, ženiečo nie je v poriadku a sú tu skryté nástrahy a nenápadné triky.
 • Snívať o peniazoch vo vašej peňaženke, prepočítať - existuje nebezpečenstvo lúpeže, krádeže.Dbajte na bezpečné uloženie financií, nenoste so sebou veľké množstvo hotovosti.Ďalšia hodnota - pre každý rubl budete potrebovať úspory a účtovníctvo.Vyhnite sa teraz veľkým nákupom a nespoľahlivým investíciám.
 • Dávať účty niekomu - ovplyvňovať, zrýchľovať procesy, hľadať jednoduché riešenia.Toto je niekedy opodstatnené, ale najskôr vyskúšajte všetky ostatné metódy.Je vysoká pravdepodobnosť podvádzania.Uveďte skutočné možnosti osoby a jej túžbu pomôcť vám.
 • Obliecť si oblek peňazí, vidieť ľudí oblečených do peňazí - hádzať prach do očí, predstierať.
 • Odkladacia priehradka automobilu plného zväzkov bankoviek je zavádzajúca.Skutočným znakom luxusu vo sne nie sú peniaze, ale ich prejavy - jachty, drahé autá, čierny kaviár.Ak vidíte peniaze vo sne, takmer vždy to znamená podvádzanie.
 • Malé peniaze, mince - ľahko prechádzate životom, hráte, dokonca ani hazardujete, ale napríklad na husliach.Pravdepodobnosť získania serióznych finančných prostriedkov alebo príležitostí, napríklad na výhru v lotérii alebo na získanie miesta správcu tropického ostrova, je pre vás maximálna.Tento paradox bude fungovať, pokiaľ sa príliš nezaujímate o peniaze.
 • Cudzie peniaze vo sne, dokonca ani nerozumiete tomu, čo je na ňom napísané.Možno má zmysel hrať na burze?Alebo podniknite výlet.Ďalšie krajiny a novézobrazenia vás volajú.
 • Účty za hry.Napríklad pre monopol.Vyvíjate novú stratégiu a skúšate nové nástroje vplyvu.Možno budete schopní urobiť skutočný prielom.

Čo znamenajú peniaze v knihách snov

 • V knihe snov spoločnosti Freud znamenajú peniaze nevyčerpaný sexuálny potenciál.Máte veľa sexuálnej energie, nemáte dostatok pocitov, emócií, skutočnej lásky a obyčajného sexu.Ak utratíte peniaze vo sne, znamená to nájsť sexuálneho partnera.Nájdite peniaze - náhodné stretnutie môže byť vo vzťahu čerstvým vzduchom.Určite musíte hľadať priestor, inak jednoducho explodujete z výbuchu sexuálnej a tvorivej energie.
 • Loffova kniha snov zaobchádza so snom ako s nepredvídanými výdavkami.Staré a neznáme peniaze - darčeky.Ak snívate o strate peňazí, znamená to nedostatok kontroly nad vaším životom.Na vydávanie alebo prijímanie mincí, výmenných vzťahov medzi bankovkami, byť vzájomne prospešné a viesť spoločné podnikanie.
 • Snívaná kniha Wangi verí, že nájsť peniaze znamená odhaliť skryté úmysly chorých.Roztrhané a chátrajúce účty znamenajú duchovnú chudobu, možno osobný kolaps.Musíte skontrolovať svoj hodnotový systém.

Záver

Vidieť peniaze vo sne je znakom lásky k moci.Zúfalo chcete peniaze, moc, vplyv.Množstvo energie závisí výlučne od vašich ambícií.Väčšina ľudí je pripravená byť spokojných s moc nad sebou a trochu s moc nadinými ľuďmi - aby im poskytli prístrešie, urobili posteľ, dostali a priniesli jedlo.

Pokiaľ možno, udržiavajte priateľské úsmevy.Trochu, však?Ak snívate o peniazoch, veľmi vám chýbajú.Rovnako ako väčšina ľudí na tejto planéte.98%, aby som bol presný.Možno má zmysel zmierniť ambície alebo zistiť, ako sa dostať k drahocenným 2%.Budete prekvapení, že dokonca aj britská kráľovská rodina má zmluvy, ktoré musia splniť obrovské množstvo povinností - stretnutia, charity, recepcie, veľa hodín na nohách, vždy s úsmevom, ako bežní pracovníci spoločnosti McDonalds.

Je nepravdepodobné, že uvidia peniaze vo sne, skôr chápu, že bankovky, diamanty a zlato nie sú vôbec najdôležitejšie a nie vždy dávajú slobodu robiť, čo chcú.Peniaze vo sne sú narušením vektora vedomia.Pokúste sa obnoviť rovnováhu.Okamžite snívajte o slobode, exotických ostrovoch, jáchtách a krásach.