Sníval som o povodni - o nuansách interpretácie v rôznych knihách snov

Vidieť povodeň v nočnom videní, ako hovorí každá moderná kniha snov, nie je to obzvlášť priaznivé znamenie.Na úplnejšie pochopenie toho, o čom je tento povodný sen, by sa však človek mal obrátiť na niekoľko interpretácií naraz a nájsť si bližšiu voľbu pre seba.

Všeobecný výklad

Samotná povodeň by sa mala považovať za symbol pokojného života po dlhom vyčerpávajúcom boji s podmienkami nepriaznivými pre pohodlnú existenciu.Možno ste už vo svojom skutočnom živote cítili, že šetríte dych vzduchu po veľkých ťažkostiach.Musíte si len užívať tento nameraný život, ktorý konečne vstúpil do zvyčajného rytmu.

Potom môžete ísť nadol k malým detailom vášho spánku.Pomôžu hlbšie odhaliť odkaz vášho snu.

  • Ak vo vašom sne táto strašná katastrofa spôsobila utrpenie celému množstvu ľudí, potom môžete svoj sen považovať za predzvesť osobných strát.Séria nepríjemných udalostí prinesie veľa nepríjemností a váš emocionálny stav bude narušený hlbokým pesimizmom.
  • Ak ste snívali o tom, že ste zametli všetko, čo je v jeho ceste, povodeň vás tiež chytila, potom ste v nebezpečenstve vážnej choroby.Toto ochorenie oslabí vaše plány do blízkej budúcnosti, budete musieť odložiť niektoré veci apremýšľajte o zdraví.V takom čase je lepšie sa znovu nezaťažovať vyčerpávajúcou prácou.Správne urobíte, ak v blízkej budúcnosti požiadate o radu lekára, začnete dodržiavať správnu výživu a mierny denný režim.
  • Spánok možno považovať za dobrý, ak ste videli čisté a pokojne tečúce k obzoru.Váš život bude pokojnejší, začnete menej premýšľať o nekonečných domácich prácach a domácich prácach.

Miller's Dream Book

V knihe snov psychológa G. Millera nájdete celý rad interpretácií snov, v ktorých ste nemali to šťastie, že ste mohli pozorovať povodeň.Zoberme si starostlivo každú z nich a tiež spomeňte na odporúčania psychológa týkajúce sa každého z možných prípadov.

  1. Sen, v ktorom povodeň mala schopnosť zaplaviť dedinu, znamená vo vašom skutočnom živote veľké problémy.Väčší smútok vám prinesie sen, v ktorom sa povodeň vyrovná s celým mestom.V takom prípade vás predstiera skutočná katastrofa.Snažte sa byť ostražitý vo svojom každodennom živote, nesiahajte ďaleko od miesta vašej rodiny a nenechajte svoje deti bez dozoru.
  2. Ak ste vo svojom sne videli, ako povodeň zažila životy ľudí, potom nemôžete očakávať nič dobré.Takýto sen sľubuje veľké straty, ktoré vedú k hlbokému sklamaniu, strate vitality.Pokúste sa pristupovať ku všetkým svojim záležitostiam s najväčšou vážnosťou.V takomto období života zvýšená pozornosť na všetkookolie bude veľmi nápomocné.
  3. Ak sa vám vo sne podarilo zachytiť očami veľké priestory plné čistej vody, čoskoro sa vo vašom živote objaví medzera.Plytvanie všetkého snahy vyrovnať sa s ťažkými okolnosťami nebude zbytočné - po tvrdej práci bude dlho očakávaná úľava a zaslúžené príjmy.
  4. Sen, v ktorom ste okrem povodne pozorovali zničenie mesta, je varovaním pred možnou chorobou alebo ostrým prerušením záležitosti, ktorá je pre vás dôležitá.Okolnosti sú horšie, ak spolu so zvyškami zničeného mesta voda odviedla aj vaše telo - choroba bude vážnejšia a ak bude vaša práca ohrozená, bude ťažké zabrániť neúspechu.

Zadkielova kniha snov

Táto kniha snov ponúka neštandardné interpretácie snov povodní.Možno v jednom z prípadov nájdete niečo, čo je vám blízko.

Autor uvádza námorníkov a mužov zapojených do námornej dopravy.Ak vaša práca súvisí s takýmito témami, potom je povodeň, ktorú vidíte vo sne, dobrým znamením - plachtenie bude bezpečné, a ak sa okrem nákladnej dopravy venujete obchodu, dostanete pekný darček vo forme dobrého zisku.

Obraz sa úplne líši, ak máte vzťah k iným osobám.Vidieť povodeň vo sne je znamením zlého charakteru.Takýto sen môže prenášať zdravotné problémy, čierna ohováranie od vašich starých nepriateľov.A ak vaša kariérav súvislosti s judikatúrou budú súdne prípady v blízkej budúcnosti mimoriadne neúspešné.

Ak sa už vo vašom živote objavila osoba, ktorej by ste mohli nazvať „týmto“, mali by ste byť obozretní.Sen, v ktorom ste videli povodeň, naznačuje, že riskujete, že budete sami.Vo vašom prostredí je vážny súper, ktorý nenechá toho, ktorého ste si vybrali, sám, kým nedosiahne svoj cieľ.

Bez ohľadu na to, v akej situácii sa nachádzate, nestratte srdce a nenarazte na čas.Bude oveľa užitočnejšie vnímať tento znak ako výzvu a všetkými prostriedkami sa bude snažiť prekonať všetky ťažkosti.

Interpretácia snov o Medée

Čarodějka podrobne rozpráva o tom, čo povodeň sníva.

Povodeň podľa čarodejnice Medea sama osebe vo sne sníva o jeho zvýšenom emocionálnom pôvode.Ak sa pri tejto príležitosti nič neurobí, bude tu riziko, že sa ľudia budú hádať - následky môžu byť veľmi rozdielne, takže je najlepšie nasmerovať všetku svoju energiu a emócie správnym smerom čo najskôr.

Povodeň, ktorú možno vidieť len z diaľky, by sa mala považovať za varovanie pred pochybným spojením.Vo vašom živote sa objaví človek, ktorý má dosť sily, aby vás zviedol k zlým skutkom.Buďte opatrní, za žiadnych okolností nestrácajte obozretnosť.

Ak ste vo sne ste boli prítomní počas povodne, ktorá ohrozila váš život, potom čoskoro v reálnom živote môžete očakávať veľké zmeny.S najväčšou pravdepodobnosťou vás bude nejaká udalosť nepríjemne šokovať, vďaka ktorej sa váš životný štýl začne meniť.

​​

Tlmočník snov J. Longo

Ako sa uvádza v knihe snov, ktorú napísal biely kúzelník, o záplave sníva osoba, ktorej vo svojom živote dosť často trpíinvázie do základných zvieracích inštinktov.Kúzelník radí, aby ste nezúfali, ale premýšľali o tom, čo pre vás má skutočnú hodnotu.Nájdite niečo podľa svojich predstáv, ktorému môžete dať maximum svojho času, aby ste nemali dostatok sily na premýšľanie o základných potrebách.

Ak ste vo sne nemali priamy kontakt s povodňou, potom by sa vo vašom živote malo stať niečo významné, čo dokáže zásadne zmeniť váš prístup k určitým veciam, zničiť zakorenené princípy.