Sníval som o rôznych hrách - o nuansách interpretácie kníh snov

Prečo snívajú o kartách, hrách na hranie rolí, doskových hrách, hudobných nástrojoch, aktívnych hrách a šachoch?Ľudia radi hrajú - to je najlepší spôsob, ako sa vyjadriť, ukázať svoje najlepšie vlastnosti bez veľkého rizika.Aspoň v bežných spoločnostiach.Neberieme do úvahy väzenské a samovražedné hry.Psychiatri by mali pracovať so stúpencami okrajovej zábavy.

Hra by mala obohatiť život, urobiť ho jasnejším, pridať nové farby.V posledných desaťročiach sú dôležité počítačové hry s ohromujúcou grafikou, fascinujúce príbehy a schopnosť pumpovať hrdinov.Takéto hry sú ešte jasnejšie ako skutočný život a môžu úspešne nahradiť realitu.

Ľudia, ktorí majú radi počítačové hry, často snívajú o pokračovaní hry, mozog pokračuje v riešení fascinujúcich herných problémov a úplne odmieta nudný šedý každodenný život.Keby neboli sociálni, nepodporovali by hráčov, potichu a šťastne by vymreli, ako túlavá väzba v evolúcii.

Významy hry vo sne

Dotkneme sa najviacspoločné hry vo sne.Hranie na husle vo sne nie je vôbec to isté ako ťahanie a ťahanie rukoväte hracieho automatu.Aj keď vv obidvoch prípadoch ide o nespornú sexuálnu zložku.Výber hry je dôležitý, pretože pomáha pochopiť povahu osoby.Vo sne uvidíte, čo hľadáte, svoje najtajnejšie túžby.

Loptová hra

Loptové hry - od fitness lopty po klasický futbal, basketbal, volejbal, ukážte svoju túžbuk dokonalosti.Lopta je guľatá položka pre hru a chcete, aby všetko na svete bolo rovnako krásne.

Shuttlecock

Hranie sa s košíkom, perie - ste zasnený a niekedy úplne zabudnete na opatrnosť.Neobťažuje sa rozhliadnuť a začať pevne brániť svoje záujmy.Aby ste sa vystrašili tých, ktorí vás považujú za naivnú osobu - predstierajte, že nič neviete.

Útočníci sami vám oznámia svoje zákerné plány v nádeji, že úlovku nebudete rozumieť, ale možno podporíte ich záväzky.Nevstupujte do súcitu, porozumenia a oduševnenia.Vaše záujmy nie sú o nič menej dôležité ako záujmy iných ľudí.

Šach

Hranie šachu vo sne ukazuje, že v skutočnosti musíte riešiť komplexné problémy, často z oblasti psychológie.Ak si chcete skutočne oddýchnuť - zahrajte si ping pong.Alebo raketbal, ak to fyzikálna forma umožňuje.Rýchle rozhodnutia a dobré reakcie vám pomôžu rýchlo sa stať šampiónom.

Počítačové hry vo sne ako znak závislosti na hazardných hrách

Počítačové hry vo sne znamenajú, že váš skutočný život je ohrozený.Na chvíľu vás vaši rodičia presvedčia, aby ste jedli,potom babička prinesie koláče, potom sa prebudíte v prázdnom dome, pretože za internet nemáte čo platiť.

Toto vás ešte viac rozruší ako skutočnosť, že na vaše hovory o pomoc nikto neodpovedá.Vitajte v reálnom svete.Okamžite vystúpte z ilúzií a nájdite v živote nejaké živé emócie.

Počítajte deti, možno sa objavilo niekoľko nových, spoznajte svoju manželku alebo choďte na rozvodový certifikát, choďte do chaty a maľte plot, plávajte v rieke.Ak chcete vzrušujúci zážitok, vyskúšajte jazdu na bicykli.

​​

Hracie automaty

Kartové hry, hracie automaty vo sne a v skutočnosti tiež vedú k chudobe a krachu.V budúcnosti - do osamelého a nudného veku.Jedinou výnimkou je, ak ste majiteľom haly kasín alebo automatov.V takom prípade si urobte sen o hraní v kasíne rovnako ako sen o práci.

Hry na hranie rolí vo sne a v skutočnosti

Hry na hranie rolí sa snívajú nielen pre milovníkov Tolkien.Má zmysel spadnúť do obchodu, kúpiť hrubý škriatok alebo kostým sestry s krátkou sukňou a dohodnúť sa s ostatnými možnými účastníkmi hry.Hry na hranie rolí prispievajú k maximálnej relaxácii, umožňujú prejaviť tvorivé schopnosti a uvoľňujú vedomie.Vidieť RPG hry vo sne znamená vidieť tvoju tajnú túžbu.Prečo to nezmeniť na skutočnosť?

Hudobné nástroje

Hrať na hudobné nástroje vo sne - oddávať sa masturbácii alebo mať sex.Hranie na klavír - v klasickom sexe ste úžasne dobrí.Hrať na gitaru - náchylné k ľahkej romantike.Na husliach - preferujte vedúce pozície a aktivitu.

Dychové nástroje ukazujú záľubu v orálnom sexe.Hrajte v orchestri - nadšene zdieľajte tajomstvá intímneho života s priateľmi a počúvajte ich príbehy.Druh ucha, podľa ucha.A váš sluch je vynikajúci.

Hrať v divadle

Ak snívate o tom, že budete hrať v divadle, alebo sa zrazu stanete javiskovou hviezdou - vaša postava sa vyznačuje určitou predvídavosťou,Potrebujete pozornosť ľudí.Možno ste v detstve trpeli nedostatkom pozornosti a od dospelosti ste sa naučili majstrovsky ovládať ľudskú pozornosť, manipulovať s názormi druhých.

Nenechajte sa ponáhľať do politiky.Choďte do najbližšieho divadelného štúdia, je to oveľa zaujímavejšie.Staňte sa animátorom a pracujte pre dušu - nebudete mať prepustenie od zákazníkov.Ale v bežnom živote si môžete dovoliť byť len sami sebou.

Záver

Vidieť hru vo sne, hrať hry - to znamená, že vaša podvedomie vám jasne ukazuje, že vám chýbajú emócie, vášeň, skutočný život a ponúka sa vyzdvihnúť chýbajúce.forma hry.Nie je vždy možné ísť na Bali za novými zážitkami alebo sa prihlásiť do tímu lovcov žralokov.

Ale nie je ťažké ísť von na dvor a riadiť loptu, prihlásiť sa na tenisový kurt alebo v divadelnom štúdiu.Venujete príliš málo pozornosti sebe a svojmu životu.Túto skutočnosť zmeniťa začať svoju vlastnú hru.